Surub papuc,BENATI 2003017,BERCO FT694,CNH-FIAT NEW HOLLAND 5117440,CNH-FIAT NEW HOLLAND 5193342,CNH-FIAT NEW HOLLAND 566696,CNH-FIAT NEW HOLLAND 571894,EXTEC VFT694,HANOMAG 1440344X1,HANOMAG 331838156,ITM D04400A0N15,JCB 212/04802,KOMATSU 201-32-11210,KOMATSU UTILITY 820510469,LAMBORGHINI 2.0129.513.1,LANDINI MASSEY FERGUSON 1422844M1,LANDINI MASSEY FERGUSON 1428261M1,LANDINI MASSEY FERGUSON 1440242X1,LANDINI MASSEY FERGUSON 392260X1,LANDINI MASSEY FERGUSON 394801X1,LANDINI MASSEY FERGUSON N8491,LANDINI MASSEY FERGUSON N870,NEUSON 1000124737,SAME-SLH 0.0129.513.1,SAME-SLH 2.0119.031.2,VENIERI 000.8.002,VOGELE 4610302104,VOLVO 11760193,VPI VFT694,ATLAS-COPCO (DRILLING),Excavator,ROC810H

Surub papuc - ATLAS-COPCO (DRILLING) - Excavator - ROC810H

Marca: ATLAS-COPCO (DRILLING)     Tip utilaj: Excavator     Model: ROC810H
Informatii piesa:
Printeaza
CTHD0440A15
Surub papuc
Weight: 0.06 Kg
Detalii:
Type
STD
Hardened head
Strength class
12,9
A
M12
Pitch
1 mm
B
12
C
40
D
22
E
11
CH
19
G
18
 
Senila
Senila
CANTITATE (2)
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-COPCO (DRILLING)
ROC D7 ROC601 2° TYPE ROC604 2° TYPE ROC604 3° TYPE
ROC606 2° TYPE ROC712H ROC712HC ROC722HC
ROC742HC ROC810H ROC812H ROC812HT
ROC820H ROC912HC ROC920HC ROC920HCT
BOB - CAT
435ZTS E60ZTS X337 X341
CASAGRANDE
C6    
CASE
50 50 MAXI 50 RTB 6060 TURBO
CK50 CK52 CX40B CX40BMC
CX40BMR CX47 CX50 CX50B
CX50BMC CX50BMR   
CATERPILLAR
304 304.5 304C CR ENW-1-UP304C CR FPK1-UP
304C CR STB1-UP304CR 305 305C
305C CR 305CR   
CNH-FIAT NEW HOLLAND
4 40CA 411C 411CI
431C VIGNETO 451C MONTAGNA 455-1 1° TYPE 455C-1 1° TYPE
455M 455V 505C 505C SUPER
505CM MONTAGNA 505CV VIGNETO 555 555C
555M 565C 565CL 565CM
605C 605C SUPER 605CM MONTAGNA 605CS
60-75 60-75 MONTAGNA 60-75 VIGNETO 665C
665CM 70-65 70-65M MONTAGNA 70-75
70-75 MONTAGNA 765C 80-65 80-75
AD4 AG4 E45SR E50BSR
E50SR FL4 FL4C FL4CH
FL4D FL4L FL4M FL55
TK100A STD CHAIN. TK65V STD CHAIN. 140mm PITCH TK75MA STD CHAIN. 140mm PITCH TK75VA STD CHAIN. 140mm PITCH
TK76 STD CHAIN. TK80A STD CHAIN. TK80MA STD CHAIN. TK85 STD CHAIN.
TK85M STD CHAIN. TK90A STD CHAIN. TK90MA STD CHAIN. TK95M STD CHAIN.
DAEWOO
DH50 5    
DEMAG
CRD25 DRILLING CRD45 DRILLING CRD50HD DRILLING CRD65HD DRILLING
CRD70HD DRILLING    
DOOSAN
DX60R    
HITACHI
EX40-1 EX40-2 EX40-2PLUS EX40U
EX45-1 EX45-2 EX50-1 EX50-2
EX50U EX50UR EX50UR-2 EX50URG
EX50URG-3 EX55 EX55-1 EX55-2
EX55-3 EX55UR EX55UR-2 EX55UR-3
EX55URG EX58MU UE40 UE45
UE50 ZAXIS40U2 ZAXIS50U2 ZX40
ZX50 ZX50U ZX55U ZX60USB-3
HYUNDAI
R55-3 R55-7 R55-7A R55-9
INGERSOLL RAND
ECM440 LM300   
JCB
8040Z 8040ZTS 8045ZTS 805
8052 805-2 8055RTS 8060
KOBELCO
Z16    
KOMATSU
D20S 5 45001-60000D20S 6 60001-75000D20S 7 75001-UPD21S 5 45001-60000
D21S 6 60001-75000D21S 6A 60001-UPD21S 7 75001-UPPC38-1
PC38UU PC38UU-1 PC40 PC40 AVANCE R
PC40-1 PC40-5 PC40-6 PC40-7
PC40MR PC40MR-1 PC40MR-2 PC40MRX
PC40R PC40R-8 PC45 PC45 AVANCE R
PC45 FIRST TYPE PC45-1 PC45-1E PC45-7
PC45MR-1 PC45MR-2 PC45MRX PC45-R
PC45-R UTILITY PC45R-8 PC50 PC50-1
PC50-2 PC50-2 AVANCE R PC50-3 PC50FR-1
PC50FR-2 PC50M-2 PC50MR PC50MR-1
PC50MR-2 PC50UU PC50UU-1 PC50UU-2
PC50UU-2E PC50UU-3 PC50UUM-2 PC58
PC60 1 PC60 2 PC60 3 PC60 5
PC60L 1 PC60L 2 PC60L 3 PC60L 5
PC60U 1 PC60U 5 PC75 PC75R
PC75R-2 PC75R-8 PC95  
KOMATSU UTILITY
PC75 R2 PC75 R2 FIRST TYPE PC95 R2  
KUBOTA
K040 K045 K151 KH040 FIRST TYPE
KH045 KH055 KH055N KH130
KH151 KX040 KX045 KX151
KX151-2 KX161-2 KX161-2SR KX161-3
RX501 RX502 RX502VA U45
U45.3 U45G U50.3  
LAMBORGHINI
C345 C345L C345LL C345S
C355 C355L C503 C503L
C503LL C503S C553 C553L
C553LL C553S C583 C583L
C583S C603 C603L C653
C653L C674 ERGOMATIC C674L ERGOMATIC C674L-70 ERGOMATIC
C674N-70 ERGOMATIC C683 C683L C684
C684L C754 C754L C774
C774-80 ERGOMATIC HD C784L C874-90 ERGOMATIC  
LANDINI MASSEY FERGUSON
5500 5500M 5500S 5830C
5830CL 5830CS 6030C 6030CL
6030CS 6060 FRUTTETO 6060L FRUTTETO 6060S FRUTTETO
6500 6500M 6500S 6830C
6830CL 7500 7800 7830
7830L 7830S 8860 C4500
C5000 C6000 CI4000 MARK II CI5000
CL5000 SPECIAL CL6000 MF154C MF154CL
MF154CS MF174C MF174CL MF174CS
MF194C MF200 DOZER MF200 LOADER MF200B
MF200C MF200D MF2244 DOZER MF2244 LOADER
MF244 MF244 MARK II 7023229 UPMF244 MARK II UP TO 7023228MF254C
MF254CL MF254CS MF264C MF264CL
MF264CS MF274CF MF274CF LARGO MF294C
MF364CF MF364CF LARGO MF364CF STRETTO TREKKER 65F
TREKKER 65F MONTAGNA TREKKER 75F TREKKER 75F MONTAGNA TREKKER 75STD
TREKKER 85F TREKKER 85FR MONTAGNA TREKKER 85STD TREKKER 95STD
LIBRA
150S 254 254S 254ST
CZ50 CZ55   
NEUSON
5000RD 5001 5001R DSLR 5001RD
5002 5002POWER 50Z2RD 50Z3RD
6002 6002RD 6003RD 8002 STEEL TRACK
8002HV STEEL TRACK 8002RD STEEL TRACK 8003RD  
O-&-K-TEREX
RH2.5 RH2.8 RH2.8C RH2.8HD
PEL JOB - ECOMAT
EB450 EB506 EB506 FIRST TYPE EB750
EC45 EC50 EC55 EC55B
LS502    
POCLAIN-CASE POCLAIN
35CK 488CL 488CLS  
SAME-SLH
EXPLORER 65C EXPLORER 65C MONTAGNA EXPLORER 70C EXPLORER 70C MONTAGNA
EXPLORER 75C EXPLORER 80C ERGOMATIC HD EXPLORER 90C LEOPARD C
LEOPARD C LARGO MINITAURO 60C MINITAURO 60C MONTAGNA ROCK 60C
ROCK 60M ROCK 60N ROCK 70C ROCK 70M
ROCK 70N SOLAR 60C SOLAR 60C COMPACT SOLAR 60C MONTAGNA
TAURUS C TAURUS C LARGO   
SAMSUNG-H.I.
SE22LC    
SCHAEFF
HR18 TC48 TC50 TC60
TAKEUCHI
TB045 TB145 TB153FR TB250(NEW)
TB53FR TB55R TB55UR  
TAMROCK
DH400 DHA400   
VOLVO
EC50 EC55 EC55B ECR48C
ECR58 PLUS    
WIRTGEN
1300 2000DC W1000 W1200
W1300 W1500 W1900  
YANMAR
B5 B50 B50.1 B50.2
B50.2A B6 B6U VIO50
VIO50CR VIO50PR   
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
BENATI2003017
BERCOFT694
CNH-FIAT NEW HOLLAND5117440
CNH-FIAT NEW HOLLAND5193342
CNH-FIAT NEW HOLLAND566696
CNH-FIAT NEW HOLLAND571894
EXTECVFT694
HANOMAG1440344X1
HANOMAG331838156
ITMD04400A0N15
JCB212/04802
KOMATSU201-32-11210
KOMATSU UTILITY820510469
LAMBORGHINI2.0129.513.1
LANDINI MASSEY FERGUSON1422844M1
LANDINI MASSEY FERGUSON1428261M1
LANDINI MASSEY FERGUSON1440242X1
LANDINI MASSEY FERGUSON392260X1
LANDINI MASSEY FERGUSON394801X1
LANDINI MASSEY FERGUSONN8491
LANDINI MASSEY FERGUSONN870
NEUSON1000124737
SAME-SLH0.0129.513.1
SAME-SLH2.0119.031.2
VENIERI000.8.002
VOGELE4610302104
VOLVO11760193
VPIVFT694
Echipamentele Caterpillar stabilesc standardul in industria de constructii. Productia de peste 300 de tipuri de masini reflecta successul clientilor cu echipamentele respective. Caterpillar ramane unul din cele mai populare branduri din piata prin durabilitatea si soliditatea produselor. Caterpillar manufactureaza o ga
mai multe detalii ...
ATLAS-COPCO (DRILLING) LAMBORGHINI 2.0129.513.1 SAME-SLH 0.0129.513.1 CNH-FIAT NEW HOLLAND 5193342 CNH-FIAT NEW HOLLAND 5117440 HANOMAG 331838156 Surub papuc ITM D04400A0N15 ROC810H KOMATSU 201-32-11210 HANOMAG 1440344X1 VPI VFT694 LANDINI MASSEY FERGUSON N8491 VOGELE 4610302104 CNH-FIAT NEW HOLLAND 571894 Excavator CNH-FIAT NEW HOLLAND 566696 LANDINI MASSEY FERGUSON N870 EXTEC VFT694 JCB 212/04802 VENIERI 000.8.002 BERCO FT694 LANDINI MASSEY FERGUSON 1440242X1 LANDINI MASSEY FERGUSON 392260X1 NEUSON 1000124737 KOMATSU UTILITY 820510469 BENATI 2003017 LANDINI MASSEY FERGUSON 1428261M1 LANDINI MASSEY FERGUSON 1422844M1 SAME-SLH 2.0119.031.2 LANDINI MASSEY FERGUSON 394801X1 VOLVO 11760193
Utilajele cele mai "respectate" atunci când vorbim de pregatirea unor suprafete mari de teren, precum taluzarea marginilor unei autostrazi sau pistele noi de aeroport sunt grederele. Probabil ca este un semn nu prea bun pentru piata noastra ca numarul de astfel de utilaje vândute este foarte mic &
mai multe detalii ...
SAME-SLH 0.0129.513.1 LANDINI MASSEY FERGUSON 392260X1 KOMATSU UTILITY 820510469 Excavator ROC810H CNH-FIAT NEW HOLLAND 566696 HANOMAG 331838156 LANDINI MASSEY FERGUSON 1428261M1 CNH-FIAT NEW HOLLAND 5193342 Surub papuc BERCO FT694 ITM D04400A0N15 NEUSON 1000124737 VPI VFT694 LAMBORGHINI 2.0129.513.1 KOMATSU 201-32-11210 LANDINI MASSEY FERGUSON N8491 HANOMAG 1440344X1 VOGELE 4610302104 BENATI 2003017 EXTEC VFT694 SAME-SLH 2.0119.031.2 JCB 212/04802 LANDINI MASSEY FERGUSON 1440242X1 LANDINI MASSEY FERGUSON 1422844M1 VOLVO 11760193 ATLAS-COPCO (DRILLING) LANDINI MASSEY FERGUSON 394801X1 CNH-FIAT NEW HOLLAND 571894 VENIERI 000.8.002 CNH-FIAT NEW HOLLAND 5117440 LANDINI MASSEY FERGUSON N870
Transmisiile vehiculelor comerciale moderne trebuie sa aiba o durata de functionareindelungata si sa asigure un maximum de eficienta si confort la schimbarea treptelor.Uleiul folosit in transmisie joaca un rol extrem de important: uleiul cu pret mic nu asigurastandardele optime si ceea ce economisesti cand il cumperi v
mai multe detalii ...
CNH-FIAT NEW HOLLAND 571894 CNH-FIAT NEW HOLLAND 566696 SAME-SLH 2.0119.031.2 EXTEC VFT694 ITM D04400A0N15 KOMATSU UTILITY 820510469 ATLAS-COPCO (DRILLING) NEUSON 1000124737 LANDINI MASSEY FERGUSON 1428261M1 VENIERI 000.8.002 VOLVO 11760193 LANDINI MASSEY FERGUSON N8491 ROC810H VPI VFT694 Excavator CNH-FIAT NEW HOLLAND 5193342 LANDINI MASSEY FERGUSON 392260X1 LANDINI MASSEY FERGUSON 1422844M1 LANDINI MASSEY FERGUSON N870 BERCO FT694 VOGELE 4610302104 HANOMAG 331838156 BENATI 2003017 Surub papuc LANDINI MASSEY FERGUSON 1440242X1 LAMBORGHINI 2.0129.513.1 HANOMAG 1440344X1 CNH-FIAT NEW HOLLAND 5117440 SAME-SLH 0.0129.513.1 JCB 212/04802 KOMATSU 201-32-11210 LANDINI MASSEY FERGUSON 394801X1

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Moldova:
+37 322 893 762
Telefon Ucraina:
+38 0947 101 435
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro