Piulita,ALLIS-CHALMERS 084971,ALLIS-CHALMERS 70038234,ALLIS-CHALMERS 70084971,BERCO CR2491,BERCO CR4896,BERCO IN1286,CASE D43242,CASE R24578,CATERPILLAR 1B4432,CATERPILLAR 6S3419,DEMAG 414717,DRESSER 214442,DRESSER 3041382R1,DRESSER 616192C1,DYNAPAC 952715130,FUCHS 5382255220,ITM D0306000N17,JOHN DEERE T74184,LIEBHERR 7000785,LIEBHERR 7014228,POCLAIN-CASE POCLAIN S0134543,SAMSUNG-H.I. 9112-11801,SCHAEFF 5382255220,VOGELE 4610302107,VOLVO 13913181,VPI V6S3419,WIRTGEN 1860,WIRTGEN 6961,ATLAS-TEREX,Excavator,1122

Piulita - ATLAS-TEREX - Excavator - 1122

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 1122
Informatii piesa:
Printeaza
CTHD0306017
Piulita
Weight: 0.03 Kg
Detalii:
Type
SQ
Strength class
12
A
1/2''
Pitch
20 UNF
E
15
S
19,05
H
25,5
L
M
R
  
Senila
Senila
CANTITATE (2)
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
1122 1122D 1200 1202 1° TYPE
1202D 1301 1301ELC 1302 1° TYPE
1602 1° TYPE    
BOB - CAT
442ZTS X442 X445  
CASE
450 DOZER 30-1-39109450 DOZER 30-39110-50800450 LOADER 30-1-39109450 LOADER 30-39110-50800
450A DOZER 30-50801-67650450A LOADER 30-50801-67650450B DOZER 30-67651-76100450B LOADER 30-67651-76100
450B LGP DOZER 30-67561-76100450C DOZER 30-76101-UP450C LGP DOZER 455C LOADER
475 9007 ALLIANCE 9007B 9700CK
CATERPILLAR
307 2FL-1-UP307 2PM-1-UP307 2WM-1-UP307 9ZL-1-UP
307B AFB-1-UP931B LGP 26Y-524-UP931B LGP 30Y-398-UP931C 64J-136-UP
931C 6AJ-1-135931C 7HF-1-UP931C 9AG-1-50931C 9AJ-51-UP
931C LGP 2AK-1-79931C LGP 8AF-1-UP933 8FL-1-UP933 LGP 9EL-1-UP
933C 11A-1-2595933C 4MS-1-UP933C 5JS-1-UP935B 3DF-195-UP
935C 5DJ-1-222D2 3J-1-5000D2 3J-5001-8600D2 4U-1-6372
D2 4U-6373-7560D2 5U-1-13236D2 5U-13237-18894D3B 27Y-4422-UP
D3B 3YC-1-UPD3B LGP 24Y-2378-UPD3B LGP 5MC-285-UPD3C 3RF-1-UP
D3C 4HJ-1-UPD3C 4KS-1-UPD3C 4TS-1-UPD3C 5KG-1-UP
D3C LGP 1PJ-1-UPD3C LGP 5CJ-1-UPD3C LGP 5GS-1-UPD3C LGP 5ZG-1-UP
D3C LGP 6PF-1-UPD3C LGP 7XL-1-UPD3C SA 7JF-1-UPD3G LGP BYR-1-UP
D3G LGP CFC-1-UPD3G LGP CFF-1-UPD3G LGP JHM-1-UPD3G XL JHM-1-UP
D4B 2XF-604-UPD4C 7KG-1-UPD4C LGP 2CJ-1-125D4C LGP 2CJ-126-UP
D4C LGP 4LS-1-UPD4C LGP 7SL-1-UPD4C XL 1FW-1-UPD4C XL 6YL-1-UP
D4C XL 8CS-1-UPD4G XL HYD-350-UPE70 3BG-1-UPE70 3CG-1-UP
E70B 5TG-1-UPE70B 6AK-1-UPE70B 7Y7--1-UPA 
DRESSER
100C 100E FIRST TYPE 125B 125C
125E FIRST TYPE 150 B125 B85 LOADER
TD7 C 1000-3000TD7 E 3001-UPTD8B TD8C
TD8E FIRST TYPE TD9 6 ROLLER TD9 EXTENDED 91TD9 EXTENDED 92
TD9 LARGE IDL.EXT. 91TD9 LARGE IDL.EXT. 92TD9 STANDARD 91TD9 STANDARD 92
TD9B G MANUAL SHIFT 6502-UPTD9B GA AGRICULTURAL 6616-UPTD9B GC REVOLVING CR. 9231-16800TD9B GS SIDEBOOM 9239-16800
TD9B P POWER SHIFT 6525-UP   
HANOMAG
R40    
JOHN DEERE
450 DOZER 450 LOADER 450C DOZER 450C LOADER
450D 450E 450E-LGP 455D
455E 455G UP TO 766245550A 550B
555 555A 555B JD450 DOZER 1-85753
JD450 LOADER 1-85753JD450A DOZER JD450B DOZER JD450B LOADER
JD450C DOZER 1-216302JD450C LOADER UP TO 216302  
LIEBHERR
R900 R900LC 1° TYPE R901 R901B
R901BLC R911 1° TYPE R911LC 1° TYPE  
NEUSON
7002RD 70Z3RD 75Z3  
PEL JOB - ECOMAT
EB706 EC70   
SCHAEFF
HR15 HR25 1° TYPE HR26 2° TYPE HR26D
HR30 1° TYPE HR30 2° TYPE TC75  
VOGELE
SUPER 1600 SUPER 1800 SUPER 1800S SUPER 1900-2
VOLVO
EC70 EC70B   
WIRTGEN
W2000    
YANMAR
B7    
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
ALLIS-CHALMERS084971
ALLIS-CHALMERS70038234
ALLIS-CHALMERS70084971
BERCOCR2491
BERCOCR4896
BERCOIN1286
CASED43242
CASER24578
CATERPILLAR1B4432
CATERPILLAR6S3419
DEMAG414717
DRESSER214442
DRESSER3041382R1
DRESSER616192C1
DYNAPAC952715130
FUCHS5382255220
ITMD0306000N17
JOHN DEERET74184
LIEBHERR7000785
LIEBHERR7014228
POCLAIN-CASE POCLAINS0134543
SAMSUNG-H.I.9112-11801
SCHAEFF5382255220
VOGELE4610302107
VOLVO13913181
VPIV6S3419
WIRTGEN1860
WIRTGEN6961
Cu sistem de aspiraþie naturalã sau cu propulsie turbo, cu sau fãrã sisteme de rãcire cu aer, echipat cu recirculare externã a gazelor rãcite si un sistem de presiune înaltã common rail de 1.800 bari, modelul ultra-compact, recent dezvoltat, TCD 2,9 L4 acoper
mai multe detalii ...
VOGELE 4610302107 ITM D0306000N17 CASE D43242 DEMAG 414717 DRESSER 616192C1 CATERPILLAR 6S3419 SCHAEFF 5382255220 LIEBHERR 7014228 FUCHS 5382255220 BERCO CR4896 VOLVO 13913181 Piulita 1122 SAMSUNG-H.I. 9112-11801 BERCO IN1286 CASE R24578 DRESSER 3041382R1 LIEBHERR 7000785 VPI V6S3419 WIRTGEN 1860 ATLAS-TEREX BERCO CR2491 JOHN DEERE T74184 DYNAPAC 952715130 WIRTGEN 6961 POCLAIN-CASE POCLAIN S0134543 DRESSER 214442 ALLIS-CHALMERS 70038234 ALLIS-CHALMERS 70084971 ALLIS-CHALMERS 084971 Excavator CATERPILLAR 1B4432
Stivuitorul TELESCOPIC JCB 550-80 va fi ideal pe santiere sau in industrie. Acest stivuitor de santier permite manipularea unor incarcaturi de 5 tone. La inaltimea sa maxima, putin mai mult de 8 metri, poate ridica pana la 2,5 tone. Noul stivuitor de santier TELESCOPIC 550-80 de la JCB este echipat cu un sis
mai multe detalii ...
CATERPILLAR 1B4432 VOGELE 4610302107 ALLIS-CHALMERS 70084971 VOLVO 13913181 DRESSER 3041382R1 CASE D43242 DYNAPAC 952715130 SCHAEFF 5382255220 Piulita Excavator DRESSER 616192C1 BERCO CR4896 CATERPILLAR 6S3419 VPI V6S3419 SAMSUNG-H.I. 9112-11801 ALLIS-CHALMERS 084971 BERCO CR2491 POCLAIN-CASE POCLAIN S0134543 DEMAG 414717 CASE R24578 WIRTGEN 1860 LIEBHERR 7014228 BERCO IN1286 WIRTGEN 6961 ATLAS-TEREX DRESSER 214442 ALLIS-CHALMERS 70038234 ITM D0306000N17 JOHN DEERE T74184 LIEBHERR 7000785 1122 FUCHS 5382255220
Din momentul in care a inventat filtrul care se insurubeaza, WIX Filters a impus mereu noi standarde in domeniul filtrelor la nivel mondial. In anul 1954, compania lansa primul filtru de ulei de tip spin-on (insurubabil), o inovatie care a revolutionat lumea filtrelor. Astazi, WIX Filters continua sa inoveze in t
mai multe detalii ...
VPI V6S3419 POCLAIN-CASE POCLAIN S0134543 DRESSER 214442 BERCO IN1286 LIEBHERR 7000785 JOHN DEERE T74184 DRESSER 3041382R1 CATERPILLAR 6S3419 BERCO CR2491 ALLIS-CHALMERS 70038234 SAMSUNG-H.I. 9112-11801 BERCO CR4896 LIEBHERR 7014228 ALLIS-CHALMERS 70084971 DRESSER 616192C1 SCHAEFF 5382255220 Piulita VOGELE 4610302107 WIRTGEN 1860 DYNAPAC 952715130 DEMAG 414717 CASE D43242 CASE R24578 WIRTGEN 6961 CATERPILLAR 1B4432 ALLIS-CHALMERS 084971 ATLAS-TEREX ITM D0306000N17 FUCHS 5382255220 VOLVO 13913181 1122 Excavator

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Moldova:
+37 322 893 762
Telefon Ucraina:
+38 0947 101 435
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro