Rola de sustinere,ATLAS-TEREX 3619310,ATLAS-TEREX 465385,BANTAM-KOEHRING 3018.43234,BAUER 262612,BENATI 2101041,BENATI 2101081,BERCO LH351,BERCO LH351C,BERCO PC377,BERCO PC377A,BERCO PC377D,BROYT NK7361041,CASAGRANDE 95505001,CASAGRANDE 95505017,CASAGRANDE 95505025,CASE S227591,CASE S243774,CATERPILLAR 5W4144,CATERPILLAR 7K7085,CATERPILLAR 7T6395,CATERPILLAR 7Z4838,CATERPILLAR 8E7494,CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021,COSMOTER 817800035,DAEWOO 2270-6040,DAEWOO 2270-9403,DAEWOO 9270-6005,DAEWOO 9270-6013,DRESSER-FURUKAWA 1230112H91,DRESSER-FURUKAWA 3380337H91,DROTT 214642,DROTT S227591,E.W.K. 535011702,EDER 60.9414,EURODAEWOO 9270-6013,FAI 820220013,FIAT-HITACHI 45020336,FUCHS 3600161042,HANOMAG 2934983M91,HANOMAG 2997110M1,HANOMAG 3084573M91,HANOMAG 4907442M91,HARNISCHFEGER 13U22,HINOWA 15167700,HITACHI 9402810,HITACHI 9616354,HYMAC 4468028,HYMAC 4468039,HYMAC 446B8023,HYUNDAI 81E6-2002,HYUNDAI 81E6-2002BG,INGERSOLL RAND 56800121,INGERSOLL RAND 57695629,INGERSOLL RAND 70559786,ITM A1404000M00,ITM A21900A0S00,ITM AX1900A0Y00,JCB 208/32100,JCB 213/66800,JOHN DEERE AT38206,LARSEN & TOUBRO J20342312,LARSEN & TOUBRO L20242356,LIEBHERR 5004917,LIEBHERR 5009091,LIEBHERR 5009539,LIEBHERR 5209287,LIEBHERR 5209289,LIEBHERR 5601365,MAIT 2175017,O.M. (CRUSHER) 274040400001,PMI 960006,PMI 960302,POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338,POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335,POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322,POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331,PRIESTMAN 234756,REEDRILL 45834,REEDRILL V005642,RICHIER 308512523,RICHIER 308562530,RICHIER 308572503,RICHIER 484309164,RICHIER 484310411,ROCK-EXCAVATORS 00705,ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00,ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00,SCHAEFF 5382660369,SENNEBOGEN 017605,SENNEBOGEN 2425017605,TESMEC T00-2600-022,VOLVO 020005170005,VOLVO 14043991,VOLVO 43991,VPI VPC377V,WESERHUTTE E83467,ATLAS-TEREX,Excavator,1202,2° TYPE

Rola de sustinere - ATLAS-TEREX - Excavator - 1202 - 2° TYPE

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 1202   Versiune: 2° TYPE
Informatii piesa:
Printeaza
CTHA140400
Rola de sustinere
Weight: 33.5 Kg
Detalii:
øA
190
øB
155
C
142
D
190
E
298,6
F
330
G
222
øH
60
øH1
øL
18
M
88,9
N
62
ØA1
C1
T
114,5
 
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
1202 2° TYPE 1204LC 1302 2° TYPE 1302D 132R -1-19734
1302E 1302ELC 1304 1304HD
1304HDS 1304LC 1404HD 1404HDS
1404LC 1404LCS 1500 1602DLC
1602E 1602ELC 1602LC 1604
1604HD 1° TYPE 1604LC 2° TYPE 1604LCS 1622
1622D 1622DLC 1700 1702DLC
1702LC 1704 1° TYPE 1704LC 1° TYPE 1800
CASAGRANDE
C8    
CASE
1080 1080B   
CATERPILLAR
205 3HC -287-UP205B 5ZF -1-UP205LC 4DC -1-509205LC 4DC -510-UP
211 5CC -1-363211 5CC -364-UP211LC 4EC -270-UP213 9XB -1-UP
213B 1EJ -1-UP213BHD 1EJ -1-UP213LC 3ZC -1-UP215CLC 4HG-1-UP
215D 4HG -1-UP215D 9TF -1-UP215DLC 9TF -1-UP225 76U -1-1648
225LC 51U -1-2831225LC 76U -1-1648  
DAEWOO
DH170 SOLAR 170-3 SOLAR 170LC-V SOLAR 175LC-V
DEMAG
H15C    
DRESSER-FURUKAWA
625E 2° TYPE 630 2° TYPE 630E 630LGP 2° TYPE
635ELC 640 2° TYPE 640L 2° TYPE 725
FUCHS
114R 118R 713R 713RLC
714R 714RLC   
HANOMAG
450B 450D 2° TYPE 450DLC 1° TYPE 450DLC 2° TYPE
450E 450ELC R100  
HITACHI
UH035 UH035-7 UH03M UH041
UH04-1 UH042 UH04-2 UH043
UH04-3 UH045-5 UH045-7 UH04M-1
UH04M-2 UH04M-5 UH051 UH052M
UH053 UH061 UH062 UH063
HYUNDAI
R130LC R130LC 3 R140LC-7 R140LC-7A
R140LC-9 R140LCD-7 R140LCD-7A R140LCM-7
R140LCM-7A    
INGERSOLL RAND
DM25 DM30 1° TYPE DM35  
JCB
805B 805B TURBO 805BHD 1° TYPE 805BHD 2° TYPE
805BLC 806B 1° TYPE 806B 2° TYPE 806BHD
806BHD 1° TYPE 806BLC 806C 1° TYPE 807
807B 1° TYPE 807B 2° TYPE 807BLC 812LC SUPER
812NLC SUPER 814 SUPER 814ELC SUPER 814HD SUPER
814LC SUPER 817 818 818 SUPER
818LC    
JOHN DEERE
690B 690C 690D 1-52775690D LC 527776 AND UP
690D LC UP TO 527775690DLT 1-52775693B 693C
693D    
KATO
HD550G HD550GS HD550SE  
LIEBHERR
MR921 R310B R310LC 142-UPR312 101-UP
R900 LITRONIC R900LC 2° TYPE R901C R902 LITRONIC 101-422
R902 LITRONIC 423UPR902B R902LC 101-2600R902LC 2601-UP
R911 2° TYPE R911B R911BLC R911CLC
R911HD R911LC 2° TYPE R912 R912 103-3000
R912LC 101-3000R912LCEW LITRONIC R912LCS LITRONIC R912S LITRONIC
R921B 2001-UPR921BLC 2001-UPR921C R921LC
R922 101-3000R922 3001-UPR922LC 101-3000R922LC 3001-UP
R925 1° TYPE    
POCLAIN-CASE POCLAIN
101C 101CL 1088CK 1° TYPE 1088CL 2° TYPE
60CKB 60CL 60CS 70CKB
75 75C 75CE 75CKEB
75CL 788LC 81C 888CEB
888CK 1° TYPE 888CKB 90C 90CL
90CLB 90CL-B 90CM 988CK 1
TCB 1° TYPE TCB 2° TYPE 210-UP  
SAMSUNG-H.I.
MX132LC SE130LC 2 SE130LCM SE130LCS
SANDVICK
DI600    
SCHAEFF
ITC312B    
SENNEBOGEN
513R 515R S1020RT-LC S212RLC
S214RLC S216R S451RLC S467
S467LC S517R S517RLC S612R
S667RLC S705 S755R S755RLC
SH50 SR15SL SR20SL-LC SR20SL-LCB
SR20T    
SUMITOMO-LINKBELT
LS2500ALJ S40   
TAMROCK
TITON 600    
VOLVO
EC140B LC EC200 2101-2442EC200 2443-UPH5
H7 1° TYPE H7 2° TYPE H7B 1° TYPE H7B 2° TYPE
H7BLC 1° TYPE H7C 2° TYPE H9 1° TYPE H9 2° TYPE
H9B 1° TYPE H9B 2° TYPE H9BLC 1° TYPE  
WIRTGEN
W2100 W2100DC W2100VC  
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
ATLAS-TEREX3619310
ATLAS-TEREX465385
BANTAM-KOEHRING3018.43234
BAUER262612
BENATI2101041
BENATI2101081
BERCOLH351
BERCOLH351C
BERCOPC377
BERCOPC377A
BERCOPC377D
BROYTNK7361041
CASAGRANDE95505001
CASAGRANDE95505017
CASAGRANDE95505025
CASES227591
CASES243774
CATERPILLAR5W4144
CATERPILLAR7K7085
CATERPILLAR7T6395
CATERPILLAR7Z4838
CATERPILLAR8E7494
CNH-FIAT NEW HOLLAND152101021
COSMOTER817800035
DAEWOO2270-6040
DAEWOO2270-9403
DAEWOO9270-6005
DAEWOO9270-6013
DRESSER-FURUKAWA1230112H91
DRESSER-FURUKAWA3380337H91
DROTT214642
DROTTS227591
E.W.K.535011702
EDER60.9414
EURODAEWOO9270-6013
FAI820220013
FIAT-HITACHI45020336
FUCHS3600161042
HANOMAG2934983M91
HANOMAG2997110M1
HANOMAG3084573M91
HANOMAG4907442M91
HARNISCHFEGER13U22
HINOWA15167700
HITACHI9402810
HITACHI9616354
HYMAC4468028
HYMAC4468039
HYMAC446B8023
HYUNDAI81E6-2002
HYUNDAI81E6-2002BG
INGERSOLL RAND56800121
INGERSOLL RAND57695629
INGERSOLL RAND70559786
ITMA1404000M00
ITMA21900A0S00
ITMAX1900A0Y00
JCB208/32100
JCB213/66800
JOHN DEEREAT38206
LARSEN & TOUBROJ20342312
LARSEN & TOUBROL20242356
LIEBHERR5004917
LIEBHERR5009091
LIEBHERR5009539
LIEBHERR5209287
LIEBHERR5209289
LIEBHERR5601365
MAIT2175017
O.M. (CRUSHER)274040400001
PMI960006
PMI960302
POCLAIN-CASE POCLAINB1042338
POCLAIN-CASE POCLAINH0242335
POCLAIN-CASE POCLAINS0842322
POCLAIN-CASE POCLAINS1642331
PRIESTMAN234756
REEDRILL45834
REEDRILLV005642
RICHIER308512523
RICHIER308562530
RICHIER308572503
RICHIER484309164
RICHIER484310411
ROCK-EXCAVATORS00705
ROCK-EXCAVATORS1002.00705.00
ROCK-EXCAVATORS1002.01067.00
SCHAEFF5382660369
SENNEBOGEN017605
SENNEBOGEN2425017605
TESMECT00-2600-022
VOLVO020005170005
VOLVO14043991
VOLVO43991
VPIVPC377V
WESERHUTTEE83467
Utilajul de constructii a fost testat pe santiere aflate la o altitudine mare si in lucrari realizate la temperaturi scazute. Astfel, cumparatorii buldozerului Komatsu D65-17 sunt convinsi ca utilajul va respecta norma Tier 4 in orice imprejurare. Puterea motorului acestui buldozer Komatsu variaza intre 208 si 222
mai multe detalii ...
ITM A1404000M00 HYMAC 4468028 VOLVO 14043991 Rola de sustinere ROCK-EXCAVATORS 00705 HANOMAG 2934983M91 HITACHI 9402810 INGERSOLL RAND 70559786 CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021 TESMEC T00-2600-022 FAI 820220013 Excavator CASE S243774 PRIESTMAN 234756 SENNEBOGEN 017605 ITM AX1900A0Y00 INGERSOLL RAND 57695629 BAUER 262612 LIEBHERR 5009091 ATLAS-TEREX 3619310 ITM A21900A0S00 DAEWOO 2270-9403 LIEBHERR 5009539 VOLVO 020005170005 EDER 60.9414 PMI 960006 BANTAM-KOEHRING 3018.43234 HYUNDAI 81E6-2002 HANOMAG 3084573M91 WESERHUTTE E83467 JOHN DEERE AT38206 LIEBHERR 5601365 E.W.K. 535011702 LIEBHERR 5004917 RICHIER 484309164 MAIT 2175017 FUCHS 3600161042 BENATI 2101041 BENATI 2101081 ATLAS-TEREX 465385 POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335 POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331 JCB 208/32100 LIEBHERR 5209287 BERCO PC377D DROTT 214642 HANOMAG 2997110M1 ATLAS-TEREX HYMAC 446B8023 CASAGRANDE 95505017 LIEBHERR 5209289 CATERPILLAR 7T6395 LARSEN & TOUBRO L20242356 BERCO PC377 REEDRILL 45834 ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00 DROTT S227591 INGERSOLL RAND 56800121 BERCO LH351 CASAGRANDE 95505025 POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338 SENNEBOGEN 2425017605 2° TYPE RICHIER 484310411 ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00 CATERPILLAR 7Z4838 HARNISCHFEGER 13U22 BERCO LH351C REEDRILL V005642 DRESSER-FURUKAWA 1230112H91 RICHIER 308562530 CATERPILLAR 7K7085 EURODAEWOO 9270-6013 FIAT-HITACHI 45020336 BERCO PC377A JCB 213/66800 DRESSER-FURUKAWA 3380337H91 HINOWA 15167700 SCHAEFF 5382660369 O.M. (CRUSHER) 274040400001 1202 RICHIER 308572503 RICHIER 308512523 CASE S227591 HYUNDAI 81E6-2002BG HITACHI 9616354 CATERPILLAR 5W4144 DAEWOO 9270-6005 COSMOTER 817800035 HYMAC 4468039 PMI 960302 POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322 VOLVO 43991 BROYT NK7361041 CASAGRANDE 95505001 DAEWOO 9270-6013 HANOMAG 4907442M91 CATERPILLAR 8E7494 DAEWOO 2270-6040 LARSEN & TOUBRO J20342312 VPI VPC377V
Cu o experienta de peste 20 de ani în industria de demolari, Komatsu ofera o gama completa de excavatoare special configurate pentru activitati de demolare din cele mai diversificate. Gama sa de echipamente HRD (High Reach Demolition) este completata de excavatoare conventionale cu brat monobloc, brat drept sau b
mai multe detalii ...
CATERPILLAR 8E7494 HITACHI 9616354 POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322 LIEBHERR 5209289 JOHN DEERE AT38206 HANOMAG 4907442M91 ITM AX1900A0Y00 BERCO PC377A BENATI 2101041 POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331 Excavator CATERPILLAR 7Z4838 DRESSER-FURUKAWA 1230112H91 VPI VPC377V PRIESTMAN 234756 VOLVO 020005170005 JCB 213/66800 LIEBHERR 5601365 CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021 CATERPILLAR 7K7085 CATERPILLAR 7T6395 LARSEN & TOUBRO J20342312 2° TYPE HANOMAG 2997110M1 FAI 820220013 RICHIER 308512523 HINOWA 15167700 ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00 LIEBHERR 5004917 ITM A21900A0S00 RICHIER 308572503 DAEWOO 2270-6040 HYUNDAI 81E6-2002BG ATLAS-TEREX 3619310 POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335 LIEBHERR 5009091 INGERSOLL RAND 57695629 CASAGRANDE 95505001 BANTAM-KOEHRING 3018.43234 HANOMAG 2934983M91 LIEBHERR 5009539 HANOMAG 3084573M91 SENNEBOGEN 2425017605 RICHIER 484310411 ATLAS-TEREX 465385 POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338 BERCO LH351C CASAGRANDE 95505025 ATLAS-TEREX JCB 208/32100 CASE S227591 EDER 60.9414 PMI 960302 LARSEN & TOUBRO L20242356 BROYT NK7361041 HITACHI 9402810 WESERHUTTE E83467 RICHIER 308562530 O.M. (CRUSHER) 274040400001 BAUER 262612 ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00 RICHIER 484309164 HYMAC 446B8023 DROTT 214642 CATERPILLAR 5W4144 HARNISCHFEGER 13U22 DAEWOO 9270-6013 INGERSOLL RAND 56800121 VOLVO 14043991 BENATI 2101081 DAEWOO 9270-6005 PMI 960006 MAIT 2175017 1202 TESMEC T00-2600-022 ROCK-EXCAVATORS 00705 INGERSOLL RAND 70559786 HYMAC 4468039 REEDRILL 45834 REEDRILL V005642 EURODAEWOO 9270-6013 E.W.K. 535011702 FIAT-HITACHI 45020336 COSMOTER 817800035 SCHAEFF 5382660369 ITM A1404000M00 DRESSER-FURUKAWA 3380337H91 LIEBHERR 5209287 SENNEBOGEN 017605 VOLVO 43991 DAEWOO 2270-9403 Rola de sustinere BERCO PC377 BERCO PC377D BERCO LH351 HYUNDAI 81E6-2002 HYMAC 4468028 DROTT S227591 FUCHS 3600161042 CASE S243774 CASAGRANDE 95505017
Mai jos sunt cateva sfaturi de baza si cateva indicii pentru a va putea scoate din impas. Cand lucrurile nu merg cum trebuie. Probleme externe Doar pentru ca reductia finala se misca greu sau nu se misca nu inseamna neaparat ca este din
mai multe detalii ...
RICHIER 308512523 MAIT 2175017 DAEWOO 2270-6040 DRESSER-FURUKAWA 3380337H91 BROYT NK7361041 JCB 208/32100 LIEBHERR 5009091 LIEBHERR 5004917 LIEBHERR 5009539 CASAGRANDE 95505001 ITM A21900A0S00 EDER 60.9414 ITM AX1900A0Y00 HYMAC 4468028 1202 RICHIER 308562530 WESERHUTTE E83467 LARSEN & TOUBRO J20342312 RICHIER 484309164 CATERPILLAR 7Z4838 BERCO PC377 DAEWOO 9270-6005 VOLVO 14043991 ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00 VOLVO 43991 BAUER 262612 HANOMAG 2934983M91 CASAGRANDE 95505025 SCHAEFF 5382660369 SENNEBOGEN 2425017605 RICHIER 308572503 SENNEBOGEN 017605 HYUNDAI 81E6-2002 VOLVO 020005170005 BERCO PC377D CASE S243774 2° TYPE REEDRILL V005642 HANOMAG 2997110M1 CASAGRANDE 95505017 Rola de sustinere ITM A1404000M00 JCB 213/66800 HYUNDAI 81E6-2002BG HARNISCHFEGER 13U22 HITACHI 9616354 COSMOTER 817800035 FAI 820220013 HYMAC 4468039 PRIESTMAN 234756 POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331 HITACHI 9402810 INGERSOLL RAND 57695629 Excavator BANTAM-KOEHRING 3018.43234 LIEBHERR 5601365 DRESSER-FURUKAWA 1230112H91 POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338 LIEBHERR 5209289 VPI VPC377V CATERPILLAR 8E7494 BERCO LH351C PMI 960006 BERCO LH351 CATERPILLAR 7T6395 REEDRILL 45834 DROTT S227591 INGERSOLL RAND 70559786 CATERPILLAR 7K7085 FUCHS 3600161042 DAEWOO 2270-9403 DROTT 214642 EURODAEWOO 9270-6013 E.W.K. 535011702 ATLAS-TEREX 465385 CASE S227591 ROCK-EXCAVATORS 00705 INGERSOLL RAND 56800121 POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335 BERCO PC377A BENATI 2101041 ATLAS-TEREX 3619310 LIEBHERR 5209287 ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00 ATLAS-TEREX HANOMAG 3084573M91 FIAT-HITACHI 45020336 LARSEN & TOUBRO L20242356 CATERPILLAR 5W4144 O.M. (CRUSHER) 274040400001 DAEWOO 9270-6013 CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021 POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322 HINOWA 15167700 JOHN DEERE AT38206 HYMAC 446B8023 PMI 960302 TESMEC T00-2600-022 HANOMAG 4907442M91 RICHIER 484310411 BENATI 2101081

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Moldova:
+37 322 893 762
Telefon Ucraina:
+38 0947 101 435
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro