Rola de sustinere,ATLAS-TEREX 322009,BANTAM-KOEHRING 3018.43232,BERCO CR2880,C.M.W-(CHARLES-MACHINES) 337-196,CASE S233033,CATERPILLAR 3K7962,CATERPILLAR 6K9879,CATERPILLAR 6K9880,HYUNDAI 81E6-17030,HYUNDAI 81E6-2003,HYUNDAI 81E6-2003-30,HYUNDAI 81E6-2003BG,INGERSOLL RAND 56800113,INGERSOLL RAND 57695637,ITM C0104100M00,JCB 210/71800,JOHN DEERE-CAMECO CB01418829,KOMATSU ALL MAKES ZZYR0071,KOMATSU UTILITY 820210009,LALTESI 68305,LARSEN & TOUBRO F20342309,LARSEN & TOUBRO L20242357,LARSEN & TOUBRO M20242357,LIEBHERR 5003855,LIEBHERR 5009090,LIEBHERR 5209288,LIEBHERR 5601364,POCLAIN-CASE POCLAIN J0242336,POCLAIN-CASE POCLAIN N1642327,POCLAIN-CASE POCLAIN W0942307,POCLAIN-CASE POCLAIN W0942330,POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI1642327,RICHIER 508513527,RICHIER 508562503,SAMSUNG-H.I. 1081-01670,SCHAEFF 5382660371,VPI VCR2880V,ATLAS-TEREX,Excavator,1204LC

Rola de sustinere - ATLAS-TEREX - Excavator - 1204LC

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 1204LC
Informatii piesa:
Printeaza
CTHC010400
Rola de sustinere
Weight: 18.6 Kg
Detalii:
øA
175
øB
150
C
70
D
149
E
182
F
278,5
G
88,5
øH
41,28
øL
8
M
77,78
N
T
P
Tipo
  
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
1204LC 1302ELC 1304 1304HD
1304HDS 1304LC 1404HD 1404HDS
1404LC 1404LCS 1602DLC 1602ELC
1602LC 1604 1604HD 1° TYPE 1604LC 2° TYPE
1604LCS 1622D 1622DLC 1702DLC
1702LC 1704 1° TYPE 1704LC 1° TYPE  
CASE
1080 1080B 7700 8000
8800    
CATERPILLAR
213BHD 1EJ -1-UP215 57Y -2031-UP215 95Z -1-UP215B 2XC -1-UP
215CLC 4HG-1-UP215D 4HG -1-UP215D 9TF -1-UP215DLC 9TF -1-UP
225 76U -1-1648225LC 51U -1-2831225LC 76U -1-1648933F 42A-1448-3292
933G 42A-3293-4106933G 42A-4107-UP939 9GL-1-UP939C 6DS-1-UP
941 16U-1-UP941 70H-1-UP941 75H-1-UP941 80H-1-1549
941B 80H-5966-6070941B 80H-6071-6305941B 80H-6306-UP943 31Y-1-UP
943 3Y-1-1593943 3Y-1594-UP943 LGP 4Z-1-UP955C 12A-1-6134
D4 29A-1-949D4 29A-950-UPD4 30A-1-UPD4 6U-12713-UP
D4 7U-43898-UPD4C 39A-1-851D4C 39A-852-UPD4C 40A-1-5253
D4C 40A-5254-UPD4C 54A-1-UPD4C 55A-1-UPD4C 69A-1-UP
D4D 22C-1-UPD4D 47H-1-790D4D 49J-1-473D4D 59J-1-644
D4D 59J-2081-UPD4D 59J-645-2080D4D 60J-1-1732D4D 60J-1733-4602
D4D 60J-4603-5182D4D 69K-1-386D4D 69K-387-UPD4D 78A-1-1620
D4D 78A-1621-UPD4D 82J-1-1949D4D 82J-1950-3877D4D 83J-1-868
D4D 83J-3422-3658D4D 83J-3659-UPD4D 83J-869-3421D4D 84J-1-893
D4D 85A-1-UPD4D 88A-1-460D4D 88A-461-UPD4D 91A-1-UP
D4D 97F-1-UPD4D LGP 18J-1-UPD4D LGP 61J-1-282D4D LGP 65J-1885-UP
D4D LGP 66J-2677-3506D4D LGP 66J-3507-UPD4D LGP 7R-1-289D4D LGP 7R-290-559
D4D LGP 7R-560-UPD4D SA 44H-1-1267D4D SA 44H-1268-UPD4D SA 84J-1724-1849
D4D SA 84J-1850-UPD4D SA 84J-894-1723D4E 28X-1-UPD4E 29X-708-UP
D4E 2CB-1-UPD4E 31C-1-UPD4E 34C-1-UPD4E 50X-754-838
D4E 50X-839-UPD4E 69X-1-UPD4E 76W-1-1629D4E 76W-1630-2475
D4E 76W-2476-UPD4E 77W-1-967D4E 7PB-1-UPD4E LGP 52X-1163-1431
D4E LGP 52X-1432-UPD4E LGP 71X-1-UPD4E LGP 72X-1-UPD4E SA 70X-1-920
D4E SA 70X-921-UPD4H 2AC-552-5596D4H 2AC-5597-UPD4H 8PB-1-2080
D4H 8PB-2081-6090D4H 8PB-6091-UPD4H LGP 3AC-1-UPD4H LGP 9DB-1-UP
D4H LGP 9GJ-1-1115D4H LGP 9GJ-1116-UPD4H XL 8PJ-664-UPD5C 5HS-1-UP
D5C 6CS-1-UPD5C 6PJ-1-UPD5C LGP 3MK-1-UPD5C LGP 6ZL-1-UP
D5G LGP FDW-1-UPD5G LGP RKG-1-UPD5G XL FDH-1-UPD5G XL WGB-01-UP
D5K LGP D5K XL D5M LGP 3CR-1-UPD5M LGP 3DR-1-UP
D5M XL 4JS-1-UPD5M XL 5ES-1-UPD5M XL 6AS-1-UPD5M XL 6GN-1-UP
D5N LGP AKD-1-UPD5N LGP CKT-1-UPD5N XL AGG-1-UPD5N XL CFH-1-UP
D6 31A-1-UP   
FUCHS
114R    
HYUNDAI
R130LC R130LC 3 R140LC-7 R140LC-7 HIGH WALKER
R140LC-7A R140LC-9 R140LCD-7 R140LCD-7A
R140LCM-7 R140LCM-7A   
JOHN DEERE
450J LGP MAX LIFE 550K LGP MAX LIFE 550K XLT MAX LIFE 650J 159987-UP
650J UP TO 159986650J-LGP 159987-UP650J-LGP UP TO 159986650J-LT 159987-UP
650J-LT UP TO 159986650J-XLT 159987-UP650J-XLT UP TO 159986 
JOHN DEERE-CAMECO
3510 3520   
LIEBHERR
LR611 LR611M PR711 PR711C
PR711CM PR711M PR712 PR712 LITRONIC
PR712B PR712BL PR712BM PR712L LITRONIC
PR712M LITRONIC PR721 PR721B R310B
R310LC 142-UPR312 101-UPR900 LITRONIC R900B 2000-UP
R900LC 2° TYPE R901C R902B R902LC 101-2600
R902LC 2601-UPR911B R911BLC R911CLC
R912 R912 103-3000R912LC 101-3000R912LCEW LITRONIC
R912LCS LITRONIC R912S LITRONIC R921B 2001-UPR921BLC 2001-UP
R921C R921LC R922 101-3000R922 3001-UP
R922LC 101-3000R922LC 3001-UPR925 1° TYPE  
POCLAIN-CASE POCLAIN
60CKB 60CL 60CS 70CKB
75 75C 75CE 75CKEB
75CL 90C 90CL 90CLB
90CL-B 90CM TCB 1° TYPE TCB 2° TYPE 210-UP
SAMSUNG-H.I.
MX132LC SE130LC 2 SE130LCM SE130LCS
SENNEBOGEN
513R 515R S1020RT-LC S212RLC
S214RLC S216R S612R SR15SL
SR20SL-LC SR20SL-LCB SR20T  
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
ATLAS-TEREX322009
BANTAM-KOEHRING3018.43232
BERCOCR2880
C.M.W-(CHARLES-MACHINES)337-196
CASES233033
CATERPILLAR3K7962
CATERPILLAR6K9879
CATERPILLAR6K9880
HYUNDAI81E6-17030
HYUNDAI81E6-2003
HYUNDAI81E6-2003-30
HYUNDAI81E6-2003BG
INGERSOLL RAND56800113
INGERSOLL RAND57695637
ITMC0104100M00
JCB210/71800
JOHN DEERE-CAMECOCB01418829
KOMATSU ALL MAKESZZYR0071
KOMATSU UTILITY820210009
LALTESI68305
LARSEN & TOUBROF20342309
LARSEN & TOUBROL20242357
LARSEN & TOUBROM20242357
LIEBHERR5003855
LIEBHERR5009090
LIEBHERR5209288
LIEBHERR5601364
POCLAIN-CASE POCLAINJ0242336
POCLAIN-CASE POCLAINN1642327
POCLAIN-CASE POCLAINW0942307
POCLAIN-CASE POCLAINW0942330
POCLAIN-CASE POCLAINZKI1642327
RICHIER508513527
RICHIER508562503
SAMSUNG-H.I.1081-01670
SCHAEFF5382660371
VPIVCR2880V
 Modelele VM117D şi VM137D sunt acţionate de motoare JCB Ecomax Stage IIIB/Tier 4 Interim ce dezvoltă o putere de 125 CP. Îmbinând experienţa bogată în compactare adusă de gama JCB Vibromax cu cea a componentelor de cea mai bună calitate, prin JCB Power Systems, aceste două utilaje anunţ
mai multe detalii ...
CASE S233033 INGERSOLL RAND 56800113 LARSEN & TOUBRO L20242357 LIEBHERR 5003855 CATERPILLAR 6K9880 1204LC HYUNDAI 81E6-2003 POCLAIN-CASE POCLAIN W0942307 ATLAS-TEREX POCLAIN-CASE POCLAIN J0242336 KOMATSU ALL MAKES ZZYR0071 POCLAIN-CASE POCLAIN N1642327 LIEBHERR 5009090 CATERPILLAR 6K9879 JOHN DEERE-CAMECO CB01418829 VPI VCR2880V HYUNDAI 81E6-17030 LARSEN & TOUBRO F20342309 SAMSUNG-H.I. 1081-01670 LARSEN & TOUBRO M20242357 BERCO CR2880 C.M.W-(CHARLES-MACHINES) 337-196 INGERSOLL RAND 57695637 HYUNDAI 81E6-2003-30 LIEBHERR 5601364 HYUNDAI 81E6-2003BG Excavator ITM C0104100M00 Rola de sustinere CATERPILLAR 3K7962 KOMATSU UTILITY 820210009 SCHAEFF 5382660371 LIEBHERR 5209288 JCB 210/71800 LALTESI 68305 POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI1642327 POCLAIN-CASE POCLAIN W0942330 BANTAM-KOEHRING 3018.43232 RICHIER 508562503 RICHIER 508513527 ATLAS-TEREX 322009
Volvo dezvolta 2 modele noi de incarcatoare frontale: L110G si L120G, modelul L120G avand o putere mai mare a motorului, o forta mai mare de incarcare si o masa totata de incarcare autorizata mai mare.Ca imbunatatiri fata de predecesorii sai, Volvo L110G si Volvo L120G se bucura de o capacitate de ridicare cu aproximat
mai multe detalii ...
C.M.W-(CHARLES-MACHINES) 337-196 LALTESI 68305 ATLAS-TEREX LARSEN & TOUBRO M20242357 HYUNDAI 81E6-17030 KOMATSU ALL MAKES ZZYR0071 POCLAIN-CASE POCLAIN W0942307 CATERPILLAR 6K9879 LIEBHERR 5209288 RICHIER 508513527 BANTAM-KOEHRING 3018.43232 BERCO CR2880 POCLAIN-CASE POCLAIN W0942330 LARSEN & TOUBRO L20242357 CATERPILLAR 6K9880 HYUNDAI 81E6-2003BG ATLAS-TEREX 322009 KOMATSU UTILITY 820210009 Excavator CATERPILLAR 3K7962 Rola de sustinere INGERSOLL RAND 57695637 POCLAIN-CASE POCLAIN N1642327 SAMSUNG-H.I. 1081-01670 JOHN DEERE-CAMECO CB01418829 LIEBHERR 5003855 RICHIER 508562503 ITM C0104100M00 HYUNDAI 81E6-2003 POCLAIN-CASE POCLAIN J0242336 LARSEN & TOUBRO F20342309 SCHAEFF 5382660371 VPI VCR2880V JCB 210/71800 CASE S233033 HYUNDAI 81E6-2003-30 POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI1642327 LIEBHERR 5009090 1204LC INGERSOLL RAND 56800113 LIEBHERR 5601364
Comercializam alternatoare pentru buldozere, buldoexcavatoare, excavatoare si incarcatoare Komatsu.600-811-3150, 600-821-2330, 600-821-2340, 600-821-2350, 600-821-3120, 600-821-3260,600-821-3350, 600-821-3370, 600-821-3571, 600-821-3580, 600-821-3840, 600-821-3850,600-821-3860, 600-821-3870, 600-821-5170, 600-821-5171,
mai multe detalii ...
ATLAS-TEREX 322009 INGERSOLL RAND 57695637 POCLAIN-CASE POCLAIN N1642327 C.M.W-(CHARLES-MACHINES) 337-196 SCHAEFF 5382660371 ITM C0104100M00 HYUNDAI 81E6-2003 LARSEN & TOUBRO L20242357 VPI VCR2880V POCLAIN-CASE POCLAIN J0242336 RICHIER 508513527 HYUNDAI 81E6-2003-30 CATERPILLAR 3K7962 BERCO CR2880 LALTESI 68305 LIEBHERR 5601364 POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI1642327 HYUNDAI 81E6-17030 INGERSOLL RAND 56800113 ATLAS-TEREX KOMATSU UTILITY 820210009 HYUNDAI 81E6-2003BG JOHN DEERE-CAMECO CB01418829 1204LC Excavator LIEBHERR 5009090 RICHIER 508562503 SAMSUNG-H.I. 1081-01670 LIEBHERR 5003855 LARSEN & TOUBRO F20342309 KOMATSU ALL MAKES ZZYR0071 JCB 210/71800 LARSEN & TOUBRO M20242357 POCLAIN-CASE POCLAIN W0942307 BANTAM-KOEHRING 3018.43232 CATERPILLAR 6K9880 CATERPILLAR 6K9879 CASE S233033 Rola de sustinere LIEBHERR 5209288 POCLAIN-CASE POCLAIN W0942330

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Moldova:
+37 322 893 762
Telefon Ucraina:
+38 0947 101 435
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro