Rola de sustinere,ATLAS-TEREX 322009,BANTAM-KOEHRING 3018.43232,BERCO CR2880,C.M.W-(CHARLES-MACHINES) 337-196,CASE S233033,CATERPILLAR 3K7962,CATERPILLAR 6K9879,CATERPILLAR 6K9880,HYUNDAI 81E6-17030,HYUNDAI 81E6-2003,HYUNDAI 81E6-2003-30,HYUNDAI 81E6-2003BG,INGERSOLL RAND 56800113,INGERSOLL RAND 57695637,ITM C0104100M00,JCB 210/71800,JOHN DEERE-CAMECO CB01418829,KOMATSU ALL MAKES ZZYR0071,KOMATSU UTILITY 820210009,LALTESI 68305,LARSEN & TOUBRO F20342309,LARSEN & TOUBRO L20242357,LARSEN & TOUBRO M20242357,LIEBHERR 5003855,LIEBHERR 5009090,LIEBHERR 5209288,LIEBHERR 5601364,POCLAIN-CASE POCLAIN J0242336,POCLAIN-CASE POCLAIN N1642327,POCLAIN-CASE POCLAIN W0942307,POCLAIN-CASE POCLAIN W0942330,POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI1642327,RICHIER 508513527,RICHIER 508562503,SAMSUNG-H.I. 1081-01670,SCHAEFF 5382660371,VPI VCR2880V,ATLAS-TEREX,Excavator,1204LC

Rola de sustinere - ATLAS-TEREX - Excavator - 1204LC

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 1204LC
Informatii piesa:
Printeaza
CTHC010400
Rola de sustinere
Weight: 18.6 Kg
Detalii:
øA
175
øB
150
C
70
D
149
E
182
F
278,5
G
88,5
øH
41,28
øL
8
M
77,78
N
T
P
Tipo
  
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
1204LC 1302ELC 1304 1304HD
1304HDS 1304LC 1404HD 1404HDS
1404LC 1404LCS 1602DLC 1602ELC
1602LC 1604 1604HD 1° TYPE 1604LC 2° TYPE
1604LCS 1622D 1622DLC 1702DLC
1702LC 1704 1° TYPE 1704LC 1° TYPE  
CASE
1080 1080B 7700 8000
8800    
CATERPILLAR
213BHD 1EJ -1-UP215 57Y -2031-UP215 95Z -1-UP215B 2XC -1-UP
215CLC 4HG-1-UP215D 4HG -1-UP215D 9TF -1-UP215DLC 9TF -1-UP
225 76U -1-1648225LC 51U -1-2831225LC 76U -1-1648933F 42A-1448-3292
933G 42A-3293-4106933G 42A-4107-UP939 9GL-1-UP939C 6DS-1-UP
941 16U-1-UP941 70H-1-UP941 75H-1-UP941 80H-1-1549
941B 80H-5966-6070941B 80H-6071-6305941B 80H-6306-UP943 31Y-1-UP
943 3Y-1-1593943 3Y-1594-UP943 LGP 4Z-1-UP955C 12A-1-6134
D4 29A-1-949D4 29A-950-UPD4 30A-1-UPD4 6U-12713-UP
D4 7U-43898-UPD4C 39A-1-851D4C 39A-852-UPD4C 40A-1-5253
D4C 40A-5254-UPD4C 54A-1-UPD4C 55A-1-UPD4C 69A-1-UP
D4D 22C-1-UPD4D 47H-1-790D4D 49J-1-473D4D 59J-1-644
D4D 59J-2081-UPD4D 59J-645-2080D4D 60J-1-1732D4D 60J-1733-4602
D4D 60J-4603-5182D4D 69K-1-386D4D 69K-387-UPD4D 78A-1-1620
D4D 78A-1621-UPD4D 82J-1-1949D4D 82J-1950-3877D4D 83J-1-868
D4D 83J-3422-3658D4D 83J-3659-UPD4D 83J-869-3421D4D 84J-1-893
D4D 85A-1-UPD4D 88A-1-460D4D 88A-461-UPD4D 91A-1-UP
D4D 97F-1-UPD4D LGP 18J-1-UPD4D LGP 61J-1-282D4D LGP 65J-1885-UP
D4D LGP 66J-2677-3506D4D LGP 66J-3507-UPD4D LGP 7R-1-289D4D LGP 7R-290-559
D4D LGP 7R-560-UPD4D SA 44H-1-1267D4D SA 44H-1268-UPD4D SA 84J-1724-1849
D4D SA 84J-1850-UPD4D SA 84J-894-1723D4E 28X-1-UPD4E 29X-708-UP
D4E 2CB-1-UPD4E 31C-1-UPD4E 34C-1-UPD4E 50X-754-838
D4E 50X-839-UPD4E 69X-1-UPD4E 76W-1-1629D4E 76W-1630-2475
D4E 76W-2476-UPD4E 77W-1-967D4E 7PB-1-UPD4E LGP 52X-1163-1431
D4E LGP 52X-1432-UPD4E LGP 71X-1-UPD4E LGP 72X-1-UPD4E SA 70X-1-920
D4E SA 70X-921-UPD4H 2AC-552-5596D4H 2AC-5597-UPD4H 8PB-1-2080
D4H 8PB-2081-6090D4H 8PB-6091-UPD4H LGP 3AC-1-UPD4H LGP 9DB-1-UP
D4H LGP 9GJ-1-1115D4H LGP 9GJ-1116-UPD4H XL 8PJ-664-UPD5C 5HS-1-UP
D5C 6CS-1-UPD5C 6PJ-1-UPD5C LGP 3MK-1-UPD5C LGP 6ZL-1-UP
D5G LGP FDW-1-UPD5G LGP RKG-1-UPD5G XL FDH-1-UPD5G XL WGB-01-UP
D5K LGP D5K XL D5M LGP 3CR-1-UPD5M LGP 3DR-1-UP
D5M XL 4JS-1-UPD5M XL 5ES-1-UPD5M XL 6AS-1-UPD5M XL 6GN-1-UP
D5N LGP AKD-1-UPD5N LGP CKT-1-UPD5N XL AGG-1-UPD5N XL CFH-1-UP
D6 31A-1-UP   
FUCHS
114R    
HYUNDAI
R130LC R130LC 3 R140LC-7 R140LC-7 HIGH WALKER
R140LC-7A R140LC-9 R140LCD-7 R140LCD-7A
R140LCM-7 R140LCM-7A   
JOHN DEERE
450J LGP MAX LIFE 550K LGP MAX LIFE 550K XLT MAX LIFE 650J 159987-UP
650J UP TO 159986650J-LGP 159987-UP650J-LGP UP TO 159986650J-LT 159987-UP
650J-LT UP TO 159986650J-XLT 159987-UP650J-XLT UP TO 159986 
JOHN DEERE-CAMECO
3510 3520   
LIEBHERR
LR611 LR611M PR711 PR711C
PR711CM PR711M PR712 PR712 LITRONIC
PR712B PR712BL PR712BM PR712L LITRONIC
PR712M LITRONIC PR721 PR721B R310B
R310LC 142-UPR312 101-UPR900 LITRONIC R900B 2000-UP
R900LC 2° TYPE R901C R902B R902LC 101-2600
R902LC 2601-UPR911B R911BLC R911CLC
R912 R912 103-3000R912LC 101-3000R912LCEW LITRONIC
R912LCS LITRONIC R912S LITRONIC R921B 2001-UPR921BLC 2001-UP
R921C R921LC R922 101-3000R922 3001-UP
R922LC 101-3000R922LC 3001-UPR925 1° TYPE  
POCLAIN-CASE POCLAIN
60CKB 60CL 60CS 70CKB
75 75C 75CE 75CKEB
75CL 90C 90CL 90CLB
90CL-B 90CM TCB 1° TYPE TCB 2° TYPE 210-UP
SAMSUNG-H.I.
MX132LC SE130LC 2 SE130LCM SE130LCS
SENNEBOGEN
513R 515R S1020RT-LC S212RLC
S214RLC S216R S612R SR15SL
SR20SL-LC SR20SL-LCB SR20T  
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
ATLAS-TEREX322009
BANTAM-KOEHRING3018.43232
BERCOCR2880
C.M.W-(CHARLES-MACHINES)337-196
CASES233033
CATERPILLAR3K7962
CATERPILLAR6K9879
CATERPILLAR6K9880
HYUNDAI81E6-17030
HYUNDAI81E6-2003
HYUNDAI81E6-2003-30
HYUNDAI81E6-2003BG
INGERSOLL RAND56800113
INGERSOLL RAND57695637
ITMC0104100M00
JCB210/71800
JOHN DEERE-CAMECOCB01418829
KOMATSU ALL MAKESZZYR0071
KOMATSU UTILITY820210009
LALTESI68305
LARSEN & TOUBROF20342309
LARSEN & TOUBROL20242357
LARSEN & TOUBROM20242357
LIEBHERR5003855
LIEBHERR5009090
LIEBHERR5209288
LIEBHERR5601364
POCLAIN-CASE POCLAINJ0242336
POCLAIN-CASE POCLAINN1642327
POCLAIN-CASE POCLAINW0942307
POCLAIN-CASE POCLAINW0942330
POCLAIN-CASE POCLAINZKI1642327
RICHIER508513527
RICHIER508562503
SAMSUNG-H.I.1081-01670
SCHAEFF5382660371
VPIVCR2880V
Pentru prima data in fata publicului european se vor afla si noile lame Sigma pe buldozerele D 65 si deja popularul sistem PLUS (Parallel Link Undercarriage System). Venind ca raspuns la cererile mari din partea clientilor sai, Komatsu a introdus in anul 2008 pe piata din Europa, noua basculanta cu sasiu articulat, HM
mai multe detalii ...
LIEBHERR 5009090 1204LC POCLAIN-CASE POCLAIN J0242336 ATLAS-TEREX LALTESI 68305 VPI VCR2880V INGERSOLL RAND 57695637 CATERPILLAR 6K9879 POCLAIN-CASE POCLAIN N1642327 LIEBHERR 5209288 HYUNDAI 81E6-2003-30 INGERSOLL RAND 56800113 HYUNDAI 81E6-2003 Excavator HYUNDAI 81E6-17030 RICHIER 508562503 POCLAIN-CASE POCLAIN W0942307 HYUNDAI 81E6-2003BG RICHIER 508513527 LARSEN & TOUBRO M20242357 CATERPILLAR 6K9880 JCB 210/71800 SCHAEFF 5382660371 POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI1642327 CASE S233033 JOHN DEERE-CAMECO CB01418829 BANTAM-KOEHRING 3018.43232 CATERPILLAR 3K7962 LARSEN & TOUBRO F20342309 LIEBHERR 5601364 C.M.W-(CHARLES-MACHINES) 337-196 Rola de sustinere POCLAIN-CASE POCLAIN W0942330 SAMSUNG-H.I. 1081-01670 BERCO CR2880 KOMATSU ALL MAKES ZZYR0071 LARSEN & TOUBRO L20242357 ATLAS-TEREX 322009 LIEBHERR 5003855 ITM C0104100M00 KOMATSU UTILITY 820210009
Gama de excavatoare Hyundai este concepută pentru un maxim de putere, performantă si fiabilitate, cuprinzând: excavatoare pe senile între 11 si 80 t; excavatoare pe pneuri între 5 si 21 t; mini excavatoare între 1,5 si 9 t; excavatoare cu cupă inversă de 90 t; excavatoare cu brat lung, Long
mai multe detalii ...
BANTAM-KOEHRING 3018.43232 RICHIER 508513527 Excavator POCLAIN-CASE POCLAIN J0242336 ITM C0104100M00 LARSEN & TOUBRO L20242357 1204LC RICHIER 508562503 ATLAS-TEREX KOMATSU UTILITY 820210009 CASE S233033 LARSEN & TOUBRO F20342309 JOHN DEERE-CAMECO CB01418829 ATLAS-TEREX 322009 VPI VCR2880V POCLAIN-CASE POCLAIN W0942330 HYUNDAI 81E6-2003-30 LARSEN & TOUBRO M20242357 LALTESI 68305 SAMSUNG-H.I. 1081-01670 SCHAEFF 5382660371 LIEBHERR 5601364 CATERPILLAR 6K9880 LIEBHERR 5009090 HYUNDAI 81E6-2003 BERCO CR2880 POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI1642327 C.M.W-(CHARLES-MACHINES) 337-196 POCLAIN-CASE POCLAIN N1642327 LIEBHERR 5003855 CATERPILLAR 3K7962 LIEBHERR 5209288 INGERSOLL RAND 56800113 JCB 210/71800 POCLAIN-CASE POCLAIN W0942307 INGERSOLL RAND 57695637 HYUNDAI 81E6-17030 CATERPILLAR 6K9879 HYUNDAI 81E6-2003BG Rola de sustinere KOMATSU ALL MAKES ZZYR0071
Fie ca este vorba de un excavator de dimensiuni medii sau unul mare pe senile, HITACHI ofera aceeasi calitate superioara, mod de lucru rapid si eficient cât si precizie si usurinta în operare. Puterea în slujba performantei  - ZAXIS 350  Seria  de excavatoare ZAXIS - 3 cu dimensiuni m
mai multe detalii ...
POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI1642327 LARSEN & TOUBRO M20242357 ATLAS-TEREX 322009 ITM C0104100M00 C.M.W-(CHARLES-MACHINES) 337-196 LIEBHERR 5601364 POCLAIN-CASE POCLAIN J0242336 HYUNDAI 81E6-2003-30 POCLAIN-CASE POCLAIN W0942330 INGERSOLL RAND 57695637 CATERPILLAR 3K7962 CATERPILLAR 6K9880 SAMSUNG-H.I. 1081-01670 POCLAIN-CASE POCLAIN N1642327 LIEBHERR 5009090 CATERPILLAR 6K9879 INGERSOLL RAND 56800113 RICHIER 508562503 LARSEN & TOUBRO L20242357 1204LC LIEBHERR 5003855 ATLAS-TEREX HYUNDAI 81E6-2003 CASE S233033 Excavator HYUNDAI 81E6-17030 KOMATSU UTILITY 820210009 SCHAEFF 5382660371 LALTESI 68305 JCB 210/71800 BERCO CR2880 Rola de sustinere BANTAM-KOEHRING 3018.43232 POCLAIN-CASE POCLAIN W0942307 LARSEN & TOUBRO F20342309 RICHIER 508513527 VPI VCR2880V KOMATSU ALL MAKES ZZYR0071 JOHN DEERE-CAMECO CB01418829 HYUNDAI 81E6-2003BG LIEBHERR 5209288

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Moldova:
+37 322 893 762
Telefon Ucraina:
+38 0947 101 435
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro