Rola de sustinere,ATLAS-TEREX 3619310,ATLAS-TEREX 465385,BANTAM-KOEHRING 3018.43234,BAUER 262612,BENATI 2101041,BENATI 2101081,BERCO LH351,BERCO LH351C,BERCO PC377,BERCO PC377A,BERCO PC377D,BROYT NK7361041,CASAGRANDE 95505001,CASAGRANDE 95505017,CASAGRANDE 95505025,CASE S227591,CASE S243774,CATERPILLAR 5W4144,CATERPILLAR 7K7085,CATERPILLAR 7T6395,CATERPILLAR 7Z4838,CATERPILLAR 8E7494,CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021,COSMOTER 817800035,DAEWOO 2270-6040,DAEWOO 2270-9403,DAEWOO 9270-6005,DAEWOO 9270-6013,DRESSER-FURUKAWA 1230112H91,DRESSER-FURUKAWA 3380337H91,DROTT 214642,DROTT S227591,E.W.K. 535011702,EDER 60.9414,EURODAEWOO 9270-6013,FAI 820220013,FIAT-HITACHI 45020336,FUCHS 3600161042,HANOMAG 2934983M91,HANOMAG 2997110M1,HANOMAG 3084573M91,HANOMAG 4907442M91,HARNISCHFEGER 13U22,HINOWA 15167700,HITACHI 9402810,HITACHI 9616354,HYMAC 4468028,HYMAC 4468039,HYMAC 446B8023,HYUNDAI 81E6-2002,HYUNDAI 81E6-2002BG,INGERSOLL RAND 56800121,INGERSOLL RAND 57695629,INGERSOLL RAND 70559786,ITM A1404000M00,ITM A21900A0S00,ITM AX1900A0Y00,JCB 208/32100,JCB 213/66800,JOHN DEERE AT38206,LARSEN & TOUBRO J20342312,LARSEN & TOUBRO L20242356,LIEBHERR 5004917,LIEBHERR 5009091,LIEBHERR 5009539,LIEBHERR 5209287,LIEBHERR 5209289,LIEBHERR 5601365,MAIT 2175017,O.M. (CRUSHER) 274040400001,PMI 960006,PMI 960302,POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338,POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335,POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322,POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331,PRIESTMAN 234756,REEDRILL 45834,REEDRILL V005642,RICHIER 308512523,RICHIER 308562530,RICHIER 308572503,RICHIER 484309164,RICHIER 484310411,ROCK-EXCAVATORS 00705,ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00,ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00,SCHAEFF 5382660369,SENNEBOGEN 017605,SENNEBOGEN 2425017605,TESMEC T00-2600-022,VOLVO 020005170005,VOLVO 14043991,VOLVO 43991,VPI VPC377V,WESERHUTTE E83467,ATLAS-TEREX,Excavator,1302,2° TYPE

Rola de sustinere - ATLAS-TEREX - Excavator - 1302 - 2° TYPE

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 1302   Versiune: 2° TYPE
Informatii piesa:
Printeaza
CTHA140400
Rola de sustinere
Weight: 33.5 Kg
Detalii:
øA
190
øB
155
C
142
D
190
E
298,6
F
330
G
222
øH
60
øH1
øL
18
M
88,9
N
62
ØA1
C1
T
114,5
 
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
1202 2° TYPE 1204LC 1302 2° TYPE 1302D 132R -1-19734
1302E 1302ELC 1304 1304HD
1304HDS 1304LC 1404HD 1404HDS
1404LC 1404LCS 1500 1602DLC
1602E 1602ELC 1602LC 1604
1604HD 1° TYPE 1604LC 2° TYPE 1604LCS 1622
1622D 1622DLC 1700 1702DLC
1702LC 1704 1° TYPE 1704LC 1° TYPE 1800
CASAGRANDE
C8    
CASE
1080 1080B   
CATERPILLAR
205 3HC -287-UP205B 5ZF -1-UP205LC 4DC -1-509205LC 4DC -510-UP
211 5CC -1-363211 5CC -364-UP211LC 4EC -270-UP213 9XB -1-UP
213B 1EJ -1-UP213BHD 1EJ -1-UP213LC 3ZC -1-UP215CLC 4HG-1-UP
215D 4HG -1-UP215D 9TF -1-UP215DLC 9TF -1-UP225 76U -1-1648
225LC 51U -1-2831225LC 76U -1-1648  
DAEWOO
DH170 SOLAR 170-3 SOLAR 170LC-V SOLAR 175LC-V
DEMAG
H15C    
DRESSER-FURUKAWA
625E 2° TYPE 630 2° TYPE 630E 630LGP 2° TYPE
635ELC 640 2° TYPE 640L 2° TYPE 725
FUCHS
114R 118R 713R 713RLC
714R 714RLC   
HANOMAG
450B 450D 2° TYPE 450DLC 1° TYPE 450DLC 2° TYPE
450E 450ELC R100  
HITACHI
UH035 UH035-7 UH03M UH041
UH04-1 UH042 UH04-2 UH043
UH04-3 UH045-5 UH045-7 UH04M-1
UH04M-2 UH04M-5 UH051 UH052M
UH053 UH061 UH062 UH063
HYUNDAI
R130LC R130LC 3 R140LC-7 R140LC-7A
R140LC-9 R140LCD-7 R140LCD-7A R140LCM-7
R140LCM-7A    
INGERSOLL RAND
DM25 DM30 1° TYPE DM35  
JCB
805B 805B TURBO 805BHD 1° TYPE 805BHD 2° TYPE
805BLC 806B 1° TYPE 806B 2° TYPE 806BHD
806BHD 1° TYPE 806BLC 806C 1° TYPE 807
807B 1° TYPE 807B 2° TYPE 807BLC 812LC SUPER
812NLC SUPER 814 SUPER 814ELC SUPER 814HD SUPER
814LC SUPER 817 818 818 SUPER
818LC    
JOHN DEERE
690B 690C 690D 1-52775690D LC 527776 AND UP
690D LC UP TO 527775690DLT 1-52775693B 693C
693D    
KATO
HD550G HD550GS HD550SE  
LIEBHERR
MR921 R310B R310LC 142-UPR312 101-UP
R900 LITRONIC R900LC 2° TYPE R901C R902 LITRONIC 101-422
R902 LITRONIC 423UPR902B R902LC 101-2600R902LC 2601-UP
R911 2° TYPE R911B R911BLC R911CLC
R911HD R911LC 2° TYPE R912 R912 103-3000
R912LC 101-3000R912LCEW LITRONIC R912LCS LITRONIC R912S LITRONIC
R921B 2001-UPR921BLC 2001-UPR921C R921LC
R922 101-3000R922 3001-UPR922LC 101-3000R922LC 3001-UP
R925 1° TYPE    
POCLAIN-CASE POCLAIN
101C 101CL 1088CK 1° TYPE 1088CL 2° TYPE
60CKB 60CL 60CS 70CKB
75 75C 75CE 75CKEB
75CL 788LC 81C 888CEB
888CK 1° TYPE 888CKB 90C 90CL
90CLB 90CL-B 90CM 988CK 1
TCB 1° TYPE TCB 2° TYPE 210-UP  
SAMSUNG-H.I.
MX132LC SE130LC 2 SE130LCM SE130LCS
SANDVICK
DI600    
SCHAEFF
ITC312B    
SENNEBOGEN
513R 515R S1020RT-LC S212RLC
S214RLC S216R S451RLC S467
S467LC S517R S517RLC S612R
S667RLC S705 S755R S755RLC
SH50 SR15SL SR20SL-LC SR20SL-LCB
SR20T    
SUMITOMO-LINKBELT
LS2500ALJ S40   
TAMROCK
TITON 600    
VOLVO
EC140B LC EC200 2101-2442EC200 2443-UPH5
H7 1° TYPE H7 2° TYPE H7B 1° TYPE H7B 2° TYPE
H7BLC 1° TYPE H7C 2° TYPE H9 1° TYPE H9 2° TYPE
H9B 1° TYPE H9B 2° TYPE H9BLC 1° TYPE  
WIRTGEN
W2100 W2100DC W2100VC  
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
ATLAS-TEREX3619310
ATLAS-TEREX465385
BANTAM-KOEHRING3018.43234
BAUER262612
BENATI2101041
BENATI2101081
BERCOLH351
BERCOLH351C
BERCOPC377
BERCOPC377A
BERCOPC377D
BROYTNK7361041
CASAGRANDE95505001
CASAGRANDE95505017
CASAGRANDE95505025
CASES227591
CASES243774
CATERPILLAR5W4144
CATERPILLAR7K7085
CATERPILLAR7T6395
CATERPILLAR7Z4838
CATERPILLAR8E7494
CNH-FIAT NEW HOLLAND152101021
COSMOTER817800035
DAEWOO2270-6040
DAEWOO2270-9403
DAEWOO9270-6005
DAEWOO9270-6013
DRESSER-FURUKAWA1230112H91
DRESSER-FURUKAWA3380337H91
DROTT214642
DROTTS227591
E.W.K.535011702
EDER60.9414
EURODAEWOO9270-6013
FAI820220013
FIAT-HITACHI45020336
FUCHS3600161042
HANOMAG2934983M91
HANOMAG2997110M1
HANOMAG3084573M91
HANOMAG4907442M91
HARNISCHFEGER13U22
HINOWA15167700
HITACHI9402810
HITACHI9616354
HYMAC4468028
HYMAC4468039
HYMAC446B8023
HYUNDAI81E6-2002
HYUNDAI81E6-2002BG
INGERSOLL RAND56800121
INGERSOLL RAND57695629
INGERSOLL RAND70559786
ITMA1404000M00
ITMA21900A0S00
ITMAX1900A0Y00
JCB208/32100
JCB213/66800
JOHN DEEREAT38206
LARSEN & TOUBROJ20342312
LARSEN & TOUBROL20242356
LIEBHERR5004917
LIEBHERR5009091
LIEBHERR5009539
LIEBHERR5209287
LIEBHERR5209289
LIEBHERR5601365
MAIT2175017
O.M. (CRUSHER)274040400001
PMI960006
PMI960302
POCLAIN-CASE POCLAINB1042338
POCLAIN-CASE POCLAINH0242335
POCLAIN-CASE POCLAINS0842322
POCLAIN-CASE POCLAINS1642331
PRIESTMAN234756
REEDRILL45834
REEDRILLV005642
RICHIER308512523
RICHIER308562530
RICHIER308572503
RICHIER484309164
RICHIER484310411
ROCK-EXCAVATORS00705
ROCK-EXCAVATORS1002.00705.00
ROCK-EXCAVATORS1002.01067.00
SCHAEFF5382660369
SENNEBOGEN017605
SENNEBOGEN2425017605
TESMECT00-2600-022
VOLVO020005170005
VOLVO14043991
VOLVO43991
VPIVPC377V
WESERHUTTEE83467
CommaTECH srl va ofera piese de schimb pentru toata gama de motoare Hanomag, printre altele pentru utilajele de constructii: Hanomag_22, Hanomag_35, Hanomag 44, Hanomag 50, Hanomag 55, Hanomag 60, Hanomag 66, Hanomag 70, Hanomag 77, Hanomag d500, Hanomag d540, 
mai multe detalii ...
DAEWOO 2270-9403 HINOWA 15167700 LIEBHERR 5004917 HYMAC 4468039 CATERPILLAR 7T6395 VPI VPC377V ITM A1404000M00 VOLVO 43991 HITACHI 9402810 SCHAEFF 5382660369 DAEWOO 9270-6005 REEDRILL 45834 ROCK-EXCAVATORS 00705 ATLAS-TEREX CATERPILLAR 7Z4838 TESMEC T00-2600-022 JOHN DEERE AT38206 LARSEN & TOUBRO J20342312 INGERSOLL RAND 70559786 LIEBHERR 5009539 LIEBHERR 5209289 BERCO PC377D LARSEN & TOUBRO L20242356 HANOMAG 3084573M91 DROTT S227591 DAEWOO 2270-6040 SENNEBOGEN 2425017605 CASE S243774 WESERHUTTE E83467 CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021 DRESSER-FURUKAWA 1230112H91 PMI 960302 CATERPILLAR 8E7494 BANTAM-KOEHRING 3018.43234 BERCO PC377A CASAGRANDE 95505017 SENNEBOGEN 017605 RICHIER 308562530 BAUER 262612 HITACHI 9616354 CASAGRANDE 95505001 EURODAEWOO 9270-6013 POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322 1302 HYUNDAI 81E6-2002 ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00 HANOMAG 2997110M1 BROYT NK7361041 FUCHS 3600161042 FIAT-HITACHI 45020336 ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00 VOLVO 020005170005 E.W.K. 535011702 RICHIER 484310411 RICHIER 308572503 2° TYPE RICHIER 308512523 HANOMAG 4907442M91 HANOMAG 2934983M91 O.M. (CRUSHER) 274040400001 LIEBHERR 5601365 INGERSOLL RAND 57695629 JCB 213/66800 LIEBHERR 5209287 ATLAS-TEREX 465385 ITM AX1900A0Y00 MAIT 2175017 POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338 VOLVO 14043991 CATERPILLAR 5W4144 EDER 60.9414 LIEBHERR 5009091 BERCO LH351 REEDRILL V005642 HARNISCHFEGER 13U22 FAI 820220013 RICHIER 484309164 BERCO LH351C HYMAC 4468028 HYMAC 446B8023 BERCO PC377 CASE S227591 BENATI 2101041 DRESSER-FURUKAWA 3380337H91 Excavator DROTT 214642 INGERSOLL RAND 56800121 HYUNDAI 81E6-2002BG ITM A21900A0S00 PMI 960006 JCB 208/32100 POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335 PRIESTMAN 234756 BENATI 2101081 Rola de sustinere DAEWOO 9270-6013 POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331 ATLAS-TEREX 3619310 COSMOTER 817800035 CATERPILLAR 7K7085 CASAGRANDE 95505025
Noul excavator hidraulic Cat 374 D îmbină o putere crescută a motorului, sisteme hidraulice mai puternice şi o greutate operaţională mai mare de 70.780 kg pentru a spori capacitatea de încărcare, ridicare şi săpare. Noul model 374D a fost astfel creat încât să ofere fiabilitate, costuri
mai multe detalii ...
CATERPILLAR 8E7494 HYUNDAI 81E6-2002 DAEWOO 9270-6005 Rola de sustinere HANOMAG 2934983M91 HARNISCHFEGER 13U22 HANOMAG 4907442M91 VOLVO 14043991 ATLAS-TEREX CATERPILLAR 7Z4838 BENATI 2101041 LIEBHERR 5209287 DRESSER-FURUKAWA 1230112H91 DAEWOO 2270-9403 DROTT S227591 LIEBHERR 5004917 ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00 WESERHUTTE E83467 DAEWOO 2270-6040 FUCHS 3600161042 SENNEBOGEN 017605 RICHIER 308562530 HITACHI 9616354 ITM AX1900A0Y00 BROYT NK7361041 RICHIER 484310411 LIEBHERR 5009091 HYUNDAI 81E6-2002BG ATLAS-TEREX 3619310 1302 REEDRILL V005642 SCHAEFF 5382660369 JCB 213/66800 BERCO LH351C CATERPILLAR 7K7085 ATLAS-TEREX 465385 CATERPILLAR 7T6395 LIEBHERR 5009539 RICHIER 308512523 Excavator VOLVO 020005170005 REEDRILL 45834 VOLVO 43991 RICHIER 484309164 MAIT 2175017 EDER 60.9414 HYMAC 4468028 DAEWOO 9270-6013 HYMAC 4468039 RICHIER 308572503 O.M. (CRUSHER) 274040400001 POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338 BERCO LH351 CASE S227591 DRESSER-FURUKAWA 3380337H91 PRIESTMAN 234756 HANOMAG 3084573M91 INGERSOLL RAND 57695629 E.W.K. 535011702 CATERPILLAR 5W4144 VPI VPC377V HITACHI 9402810 PMI 960302 DROTT 214642 HINOWA 15167700 ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00 POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335 CASE S243774 JOHN DEERE AT38206 BANTAM-KOEHRING 3018.43234 COSMOTER 817800035 POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331 BERCO PC377A CASAGRANDE 95505025 INGERSOLL RAND 56800121 FAI 820220013 JCB 208/32100 ROCK-EXCAVATORS 00705 BERCO PC377 ITM A1404000M00 LARSEN & TOUBRO L20242356 2° TYPE LARSEN & TOUBRO J20342312 CASAGRANDE 95505001 HYMAC 446B8023 INGERSOLL RAND 70559786 EURODAEWOO 9270-6013 FIAT-HITACHI 45020336 CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021 POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322 BERCO PC377D CASAGRANDE 95505017 BAUER 262612 ITM A21900A0S00 LIEBHERR 5601365 HANOMAG 2997110M1 LIEBHERR 5209289 PMI 960006 SENNEBOGEN 2425017605 BENATI 2101081 TESMEC T00-2600-022
Seria  de excavatoare ZAXIS - 3 cu dimensiuni mijlocii a fost conceputa în scopul de a asigura putere sporita, productivitate mai mare si confort superior pentru operator. Acordând o atentie deosebita dorintelor utilizatorului final, HITACHI nu numai ca întelege afacerea si aplicatia clientilor,
mai multe detalii ...
RICHIER 484310411 HYMAC 446B8023 JOHN DEERE AT38206 ROCK-EXCAVATORS 00705 E.W.K. 535011702 ATLAS-TEREX 465385 EURODAEWOO 9270-6013 CASE S227591 HYUNDAI 81E6-2002 COSMOTER 817800035 RICHIER 308572503 HARNISCHFEGER 13U22 VOLVO 14043991 DAEWOO 9270-6005 ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00 HANOMAG 2934983M91 DROTT S227591 1302 HYMAC 4468028 FAI 820220013 TESMEC T00-2600-022 POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322 LIEBHERR 5209287 BERCO PC377 LIEBHERR 5009539 DAEWOO 2270-6040 ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00 BERCO PC377A CATERPILLAR 8E7494 PRIESTMAN 234756 BERCO LH351C CATERPILLAR 5W4144 BERCO PC377D CASE S243774 RICHIER 308562530 DRESSER-FURUKAWA 1230112H91 BERCO LH351 DROTT 214642 LARSEN & TOUBRO J20342312 HANOMAG 4907442M91 INGERSOLL RAND 70559786 O.M. (CRUSHER) 274040400001 CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021 RICHIER 308512523 BAUER 262612 FUCHS 3600161042 HINOWA 15167700 Excavator HITACHI 9616354 CASAGRANDE 95505001 ATLAS-TEREX 3619310 VOLVO 43991 SCHAEFF 5382660369 CATERPILLAR 7T6395 RICHIER 484309164 WESERHUTTE E83467 JCB 213/66800 ATLAS-TEREX BENATI 2101081 REEDRILL V005642 REEDRILL 45834 HITACHI 9402810 POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331 SENNEBOGEN 017605 CATERPILLAR 7Z4838 LIEBHERR 5009091 ITM A1404000M00 HANOMAG 3084573M91 HYMAC 4468039 LARSEN & TOUBRO L20242356 BANTAM-KOEHRING 3018.43234 MAIT 2175017 PMI 960302 HYUNDAI 81E6-2002BG CASAGRANDE 95505025 LIEBHERR 5004917 VPI VPC377V INGERSOLL RAND 57695629 CATERPILLAR 7K7085 BROYT NK7361041 JCB 208/32100 INGERSOLL RAND 56800121 ITM AX1900A0Y00 BENATI 2101041 CASAGRANDE 95505017 2° TYPE DRESSER-FURUKAWA 3380337H91 Rola de sustinere DAEWOO 9270-6013 EDER 60.9414 HANOMAG 2997110M1 PMI 960006 FIAT-HITACHI 45020336 POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335 LIEBHERR 5209289 LIEBHERR 5601365 DAEWOO 2270-9403 VOLVO 020005170005 ITM A21900A0S00 POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338 SENNEBOGEN 2425017605

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Moldova:
+37 322 893 762
Telefon Ucraina:
+38 0947 101 435
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro