Rola de sustinere,ATLAS-TEREX 3619310,ATLAS-TEREX 465385,BANTAM-KOEHRING 3018.43234,BAUER 262612,BENATI 2101041,BENATI 2101081,BERCO LH351,BERCO LH351C,BERCO PC377,BERCO PC377A,BERCO PC377D,BROYT NK7361041,CASAGRANDE 95505001,CASAGRANDE 95505017,CASAGRANDE 95505025,CASE S227591,CASE S243774,CATERPILLAR 5W4144,CATERPILLAR 7K7085,CATERPILLAR 7T6395,CATERPILLAR 7Z4838,CATERPILLAR 8E7494,CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021,COSMOTER 817800035,DAEWOO 2270-6040,DAEWOO 2270-9403,DAEWOO 9270-6005,DAEWOO 9270-6013,DRESSER-FURUKAWA 1230112H91,DRESSER-FURUKAWA 3380337H91,DROTT 214642,DROTT S227591,E.W.K. 535011702,EDER 60.9414,EURODAEWOO 9270-6013,FAI 820220013,FIAT-HITACHI 45020336,FUCHS 3600161042,HANOMAG 2934983M91,HANOMAG 2997110M1,HANOMAG 3084573M91,HANOMAG 4907442M91,HARNISCHFEGER 13U22,HINOWA 15167700,HITACHI 9402810,HITACHI 9616354,HYMAC 4468028,HYMAC 4468039,HYMAC 446B8023,HYUNDAI 81E6-2002,HYUNDAI 81E6-2002BG,INGERSOLL RAND 56800121,INGERSOLL RAND 57695629,INGERSOLL RAND 70559786,ITM A1404000M00,ITM A21900A0S00,ITM AX1900A0Y00,JCB 208/32100,JCB 213/66800,JOHN DEERE AT38206,LARSEN & TOUBRO J20342312,LARSEN & TOUBRO L20242356,LIEBHERR 5004917,LIEBHERR 5009091,LIEBHERR 5009539,LIEBHERR 5209287,LIEBHERR 5209289,LIEBHERR 5601365,MAIT 2175017,O.M. (CRUSHER) 274040400001,PMI 960006,PMI 960302,POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338,POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335,POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322,POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331,PRIESTMAN 234756,REEDRILL 45834,REEDRILL V005642,RICHIER 308512523,RICHIER 308562530,RICHIER 308572503,RICHIER 484309164,RICHIER 484310411,ROCK-EXCAVATORS 00705,ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00,ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00,SCHAEFF 5382660369,SENNEBOGEN 017605,SENNEBOGEN 2425017605,TESMEC T00-2600-022,VOLVO 020005170005,VOLVO 14043991,VOLVO 43991,VPI VPC377V,WESERHUTTE E83467,ATLAS-TEREX,Excavator,1302D

Rola de sustinere - ATLAS-TEREX - Excavator - 1302D

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 1302D
Informatii piesa:
Printeaza
CTHA140400
Rola de sustinere
Weight: 33.5 Kg
Detalii:
øA
190
øB
155
C
142
D
190
E
298,6
F
330
G
222
øH
60
øH1
øL
18
M
88,9
N
62
ØA1
C1
T
114,5
 
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
1202 2° TYPE 1204LC 1302 2° TYPE 1302D 132R -1-19734
1302E 1302ELC 1304 1304HD
1304HDS 1304LC 1404HD 1404HDS
1404LC 1404LCS 1500 1602DLC
1602E 1602ELC 1602LC 1604
1604HD 1° TYPE 1604LC 2° TYPE 1604LCS 1622
1622D 1622DLC 1700 1702DLC
1702LC 1704 1° TYPE 1704LC 1° TYPE 1800
CASAGRANDE
C8    
CASE
1080 1080B   
CATERPILLAR
205 3HC -287-UP205B 5ZF -1-UP205LC 4DC -1-509205LC 4DC -510-UP
211 5CC -1-363211 5CC -364-UP211LC 4EC -270-UP213 9XB -1-UP
213B 1EJ -1-UP213BHD 1EJ -1-UP213LC 3ZC -1-UP215CLC 4HG-1-UP
215D 4HG -1-UP215D 9TF -1-UP215DLC 9TF -1-UP225 76U -1-1648
225LC 51U -1-2831225LC 76U -1-1648  
DAEWOO
DH170 SOLAR 170-3 SOLAR 170LC-V SOLAR 175LC-V
DEMAG
H15C    
DRESSER-FURUKAWA
625E 2° TYPE 630 2° TYPE 630E 630LGP 2° TYPE
635ELC 640 2° TYPE 640L 2° TYPE 725
FUCHS
114R 118R 713R 713RLC
714R 714RLC   
HANOMAG
450B 450D 2° TYPE 450DLC 1° TYPE 450DLC 2° TYPE
450E 450ELC R100  
HITACHI
UH035 UH035-7 UH03M UH041
UH04-1 UH042 UH04-2 UH043
UH04-3 UH045-5 UH045-7 UH04M-1
UH04M-2 UH04M-5 UH051 UH052M
UH053 UH061 UH062 UH063
HYUNDAI
R130LC R130LC 3 R140LC-7 R140LC-7A
R140LC-9 R140LCD-7 R140LCD-7A R140LCM-7
R140LCM-7A    
INGERSOLL RAND
DM25 DM30 1° TYPE DM35  
JCB
805B 805B TURBO 805BHD 1° TYPE 805BHD 2° TYPE
805BLC 806B 1° TYPE 806B 2° TYPE 806BHD
806BHD 1° TYPE 806BLC 806C 1° TYPE 807
807B 1° TYPE 807B 2° TYPE 807BLC 812LC SUPER
812NLC SUPER 814 SUPER 814ELC SUPER 814HD SUPER
814LC SUPER 817 818 818 SUPER
818LC    
JOHN DEERE
690B 690C 690D 1-52775690D LC 527776 AND UP
690D LC UP TO 527775690DLT 1-52775693B 693C
693D    
KATO
HD550G HD550GS HD550SE  
LIEBHERR
MR921 R310B R310LC 142-UPR312 101-UP
R900 LITRONIC R900LC 2° TYPE R901C R902 LITRONIC 101-422
R902 LITRONIC 423UPR902B R902LC 101-2600R902LC 2601-UP
R911 2° TYPE R911B R911BLC R911CLC
R911HD R911LC 2° TYPE R912 R912 103-3000
R912LC 101-3000R912LCEW LITRONIC R912LCS LITRONIC R912S LITRONIC
R921B 2001-UPR921BLC 2001-UPR921C R921LC
R922 101-3000R922 3001-UPR922LC 101-3000R922LC 3001-UP
R925 1° TYPE    
POCLAIN-CASE POCLAIN
101C 101CL 1088CK 1° TYPE 1088CL 2° TYPE
60CKB 60CL 60CS 70CKB
75 75C 75CE 75CKEB
75CL 788LC 81C 888CEB
888CK 1° TYPE 888CKB 90C 90CL
90CLB 90CL-B 90CM 988CK 1
TCB 1° TYPE TCB 2° TYPE 210-UP  
SAMSUNG-H.I.
MX132LC SE130LC 2 SE130LCM SE130LCS
SANDVICK
DI600    
SCHAEFF
ITC312B    
SENNEBOGEN
513R 515R S1020RT-LC S212RLC
S214RLC S216R S451RLC S467
S467LC S517R S517RLC S612R
S667RLC S705 S755R S755RLC
SH50 SR15SL SR20SL-LC SR20SL-LCB
SR20T    
SUMITOMO-LINKBELT
LS2500ALJ S40   
TAMROCK
TITON 600    
VOLVO
EC140B LC EC200 2101-2442EC200 2443-UPH5
H7 1° TYPE H7 2° TYPE H7B 1° TYPE H7B 2° TYPE
H7BLC 1° TYPE H7C 2° TYPE H9 1° TYPE H9 2° TYPE
H9B 1° TYPE H9B 2° TYPE H9BLC 1° TYPE  
WIRTGEN
W2100 W2100DC W2100VC  
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
ATLAS-TEREX3619310
ATLAS-TEREX465385
BANTAM-KOEHRING3018.43234
BAUER262612
BENATI2101041
BENATI2101081
BERCOLH351
BERCOLH351C
BERCOPC377
BERCOPC377A
BERCOPC377D
BROYTNK7361041
CASAGRANDE95505001
CASAGRANDE95505017
CASAGRANDE95505025
CASES227591
CASES243774
CATERPILLAR5W4144
CATERPILLAR7K7085
CATERPILLAR7T6395
CATERPILLAR7Z4838
CATERPILLAR8E7494
CNH-FIAT NEW HOLLAND152101021
COSMOTER817800035
DAEWOO2270-6040
DAEWOO2270-9403
DAEWOO9270-6005
DAEWOO9270-6013
DRESSER-FURUKAWA1230112H91
DRESSER-FURUKAWA3380337H91
DROTT214642
DROTTS227591
E.W.K.535011702
EDER60.9414
EURODAEWOO9270-6013
FAI820220013
FIAT-HITACHI45020336
FUCHS3600161042
HANOMAG2934983M91
HANOMAG2997110M1
HANOMAG3084573M91
HANOMAG4907442M91
HARNISCHFEGER13U22
HINOWA15167700
HITACHI9402810
HITACHI9616354
HYMAC4468028
HYMAC4468039
HYMAC446B8023
HYUNDAI81E6-2002
HYUNDAI81E6-2002BG
INGERSOLL RAND56800121
INGERSOLL RAND57695629
INGERSOLL RAND70559786
ITMA1404000M00
ITMA21900A0S00
ITMAX1900A0Y00
JCB208/32100
JCB213/66800
JOHN DEEREAT38206
LARSEN & TOUBROJ20342312
LARSEN & TOUBROL20242356
LIEBHERR5004917
LIEBHERR5009091
LIEBHERR5009539
LIEBHERR5209287
LIEBHERR5209289
LIEBHERR5601365
MAIT2175017
O.M. (CRUSHER)274040400001
PMI960006
PMI960302
POCLAIN-CASE POCLAINB1042338
POCLAIN-CASE POCLAINH0242335
POCLAIN-CASE POCLAINS0842322
POCLAIN-CASE POCLAINS1642331
PRIESTMAN234756
REEDRILL45834
REEDRILLV005642
RICHIER308512523
RICHIER308562530
RICHIER308572503
RICHIER484309164
RICHIER484310411
ROCK-EXCAVATORS00705
ROCK-EXCAVATORS1002.00705.00
ROCK-EXCAVATORS1002.01067.00
SCHAEFF5382660369
SENNEBOGEN017605
SENNEBOGEN2425017605
TESMECT00-2600-022
VOLVO020005170005
VOLVO14043991
VOLVO43991
VPIVPC377V
WESERHUTTEE83467
Furnizam la cele mai bune preturi bolturi si bucse pentru Caterpillar 301.5,301.6, 301.8, 301.6C, 301.8C, 302.5, 302.5C ,  Hitachi EX100-5, EX100-5E, EX100M-5, EX120-5, EX120-5E, EX120-5HG, EX120-5LG, EX120-5X, EX120-5Z,EX120SS-5, EX125WD-5, EX130H-5, EX130H-5E, EX130K-5, EX135UR,EX135UR-5, EX135US-5, EX135USR, ZX
mai multe detalii ...
CASAGRANDE 95505017 BERCO PC377A COSMOTER 817800035 FAI 820220013 CASE S243774 HYUNDAI 81E6-2002 BERCO PC377D ITM A21900A0S00 LARSEN & TOUBRO J20342312 ATLAS-TEREX 3619310 RICHIER 308562530 INGERSOLL RAND 56800121 BERCO LH351C DROTT 214642 SENNEBOGEN 2425017605 BROYT NK7361041 O.M. (CRUSHER) 274040400001 DROTT S227591 REEDRILL V005642 DAEWOO 2270-6040 CASE S227591 BERCO PC377 DAEWOO 2270-9403 HANOMAG 4907442M91 MAIT 2175017 BENATI 2101081 JCB 213/66800 DAEWOO 9270-6013 ROCK-EXCAVATORS 00705 REEDRILL 45834 DRESSER-FURUKAWA 1230112H91 POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331 FUCHS 3600161042 INGERSOLL RAND 57695629 ATLAS-TEREX JCB 208/32100 BAUER 262612 HYUNDAI 81E6-2002BG JOHN DEERE AT38206 WESERHUTTE E83467 ITM A1404000M00 TESMEC T00-2600-022 HINOWA 15167700 FIAT-HITACHI 45020336 EURODAEWOO 9270-6013 SENNEBOGEN 017605 BANTAM-KOEHRING 3018.43234 VOLVO 020005170005 LIEBHERR 5601365 CASAGRANDE 95505001 VOLVO 14043991 EDER 60.9414 RICHIER 484310411 LIEBHERR 5209289 BERCO LH351 CATERPILLAR 7T6395 PRIESTMAN 234756 VOLVO 43991 POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338 Rola de sustinere HANOMAG 3084573M91 LIEBHERR 5009539 LIEBHERR 5004917 Excavator DRESSER-FURUKAWA 3380337H91 CATERPILLAR 7Z4838 HANOMAG 2997110M1 1302D DAEWOO 9270-6005 ATLAS-TEREX 465385 CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021 HITACHI 9616354 ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00 PMI 960006 ITM AX1900A0Y00 LIEBHERR 5209287 CATERPILLAR 8E7494 LARSEN & TOUBRO L20242356 HYMAC 4468028 PMI 960302 POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335 ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00 HARNISCHFEGER 13U22 RICHIER 484309164 CATERPILLAR 5W4144 E.W.K. 535011702 HYMAC 446B8023 HITACHI 9402810 BENATI 2101041 HANOMAG 2934983M91 VPI VPC377V CATERPILLAR 7K7085 RICHIER 308512523 CASAGRANDE 95505025 RICHIER 308572503 HYMAC 4468039 SCHAEFF 5382660369 INGERSOLL RAND 70559786 LIEBHERR 5009091 POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322
Capacitatea de incarcare a cupei necesare pentru o lucrare depinde in principal de numarul de ore lucrate, densitatea materialului, cat de plina poate fi incarcata pentru un anumit tip de material, "numit factorul de incarcare" si ciclul de incarcare. Ciclul de incarcare face referire la intervalul de timp in
mai multe detalii ...
BERCO LH351C CASE S227591 Rola de sustinere DROTT S227591 BROYT NK7361041 INGERSOLL RAND 56800121 BERCO PC377D TESMEC T00-2600-022 INGERSOLL RAND 57695629 WESERHUTTE E83467 LIEBHERR 5009539 DAEWOO 9270-6005 BENATI 2101041 HITACHI 9616354 CASAGRANDE 95505001 CASAGRANDE 95505025 HYMAC 4468028 BAUER 262612 CATERPILLAR 5W4144 LIEBHERR 5004917 CATERPILLAR 8E7494 HANOMAG 3084573M91 JCB 213/66800 DROTT 214642 ATLAS-TEREX CATERPILLAR 7T6395 POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338 DRESSER-FURUKAWA 3380337H91 O.M. (CRUSHER) 274040400001 LIEBHERR 5601365 HANOMAG 2934983M91 POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322 E.W.K. 535011702 POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335 LIEBHERR 5009091 JCB 208/32100 CASAGRANDE 95505017 HYUNDAI 81E6-2002BG CATERPILLAR 7Z4838 COSMOTER 817800035 RICHIER 308572503 ITM AX1900A0Y00 HITACHI 9402810 SCHAEFF 5382660369 FIAT-HITACHI 45020336 DAEWOO 9270-6013 LARSEN & TOUBRO J20342312 LIEBHERR 5209287 HINOWA 15167700 EDER 60.9414 POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331 CATERPILLAR 7K7085 DAEWOO 2270-6040 DRESSER-FURUKAWA 1230112H91 VOLVO 14043991 HYUNDAI 81E6-2002 SENNEBOGEN 017605 RICHIER 308562530 BENATI 2101081 ITM A21900A0S00 PMI 960006 REEDRILL 45834 BANTAM-KOEHRING 3018.43234 FUCHS 3600161042 ROCK-EXCAVATORS 00705 BERCO PC377A HARNISCHFEGER 13U22 VPI VPC377V FAI 820220013 HYMAC 446B8023 LIEBHERR 5209289 REEDRILL V005642 ATLAS-TEREX 3619310 ATLAS-TEREX 465385 PRIESTMAN 234756 ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00 ITM A1404000M00 DAEWOO 2270-9403 PMI 960302 HANOMAG 4907442M91 ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00 Excavator HANOMAG 2997110M1 HYMAC 4468039 EURODAEWOO 9270-6013 CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021 MAIT 2175017 CASE S243774 VOLVO 43991 BERCO LH351 RICHIER 308512523 BERCO PC377 JOHN DEERE AT38206 RICHIER 484309164 SENNEBOGEN 2425017605 INGERSOLL RAND 70559786 LARSEN & TOUBRO L20242356 1302D RICHIER 484310411 VOLVO 020005170005
Un ciocan hidraulic este un accesoriu relativ scump. Iti poate aduce multi bani daca este bine ales sau multe batai de cap daca nu te pricepi. Stii ce sa urmaresti cand vrei sa cumperi un ciocan hidraulic? Gasesti mai jos cateva puncte pe care ar fi bine va le verifici la o astfel de achizitie: 1. Amo
mai multe detalii ...
BERCO PC377 HANOMAG 2997110M1 HANOMAG 2934983M91 HARNISCHFEGER 13U22 HITACHI 9616354 O.M. (CRUSHER) 274040400001 CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021 LARSEN & TOUBRO L20242356 LIEBHERR 5009091 JCB 213/66800 ATLAS-TEREX PMI 960302 EURODAEWOO 9270-6013 RICHIER 484309164 VOLVO 43991 CATERPILLAR 7T6395 CASE S243774 POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322 POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331 HYUNDAI 81E6-2002BG COSMOTER 817800035 LIEBHERR 5209287 CATERPILLAR 7K7085 DRESSER-FURUKAWA 3380337H91 PRIESTMAN 234756 ITM AX1900A0Y00 CATERPILLAR 5W4144 RICHIER 308572503 DROTT 214642 REEDRILL V005642 CATERPILLAR 7Z4838 HINOWA 15167700 SCHAEFF 5382660369 DAEWOO 9270-6013 RICHIER 308562530 DAEWOO 2270-6040 HITACHI 9402810 REEDRILL 45834 CATERPILLAR 8E7494 ITM A1404000M00 FUCHS 3600161042 CASE S227591 1302D ITM A21900A0S00 DRESSER-FURUKAWA 1230112H91 HANOMAG 4907442M91 WESERHUTTE E83467 LIEBHERR 5009539 FAI 820220013 CASAGRANDE 95505025 HYMAC 4468028 FIAT-HITACHI 45020336 POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335 RICHIER 484310411 LIEBHERR 5004917 HYUNDAI 81E6-2002 LIEBHERR 5601365 ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00 LARSEN & TOUBRO J20342312 BERCO PC377A MAIT 2175017 POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338 VPI VPC377V BERCO PC377D SENNEBOGEN 2425017605 DAEWOO 2270-9403 Excavator BERCO LH351 RICHIER 308512523 BROYT NK7361041 ATLAS-TEREX 3619310 CASAGRANDE 95505017 INGERSOLL RAND 57695629 INGERSOLL RAND 56800121 HYMAC 4468039 BENATI 2101081 CASAGRANDE 95505001 JOHN DEERE AT38206 HYMAC 446B8023 TESMEC T00-2600-022 DROTT S227591 JCB 208/32100 HANOMAG 3084573M91 ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00 ROCK-EXCAVATORS 00705 INGERSOLL RAND 70559786 Rola de sustinere EDER 60.9414 E.W.K. 535011702 BANTAM-KOEHRING 3018.43234 BENATI 2101041 ATLAS-TEREX 465385 PMI 960006 LIEBHERR 5209289 BAUER 262612 VOLVO 14043991 SENNEBOGEN 017605 VOLVO 020005170005 BERCO LH351C DAEWOO 9270-6005

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Moldova:
+37 322 893 762
Telefon Ucraina:
+38 0947 101 435
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro