Rola cu 1 flansa,ATLAS-TEREX 3619310,ATLAS-TEREX 465385,BANTAM-KOEHRING 3018.43234,BAUER 262612,BENATI 2101041,BENATI 2101081,BERCO LH351,BERCO LH351C,BERCO PC377,BERCO PC377A,BERCO PC377D,BROYT NK7361041,CASAGRANDE 95505001,CASAGRANDE 95505017,CASAGRANDE 95505025,CASE S227591,CASE S243774,CATERPILLAR 5W4144,CATERPILLAR 7K7085,CATERPILLAR 7T6395,CATERPILLAR 7Z4838,CATERPILLAR 8E7494,CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021,COSMOTER 817800035,DAEWOO 2270-6040,DAEWOO 2270-9403,DAEWOO 9270-6005,DAEWOO 9270-6013,DRESSER-FURUKAWA 1230112H91,DRESSER-FURUKAWA 3380337H91,DROTT 214642,DROTT S227591,E.W.K. 535011702,EDER 60.9414,EURODAEWOO 9270-6013,FAI 820220013,FIAT-HITACHI 45020336,FUCHS 3600161042,HANOMAG 2934983M91,HANOMAG 2997110M1,HANOMAG 3084573M91,HANOMAG 4907442M91,HARNISCHFEGER 13U22,HINOWA 15167700,HITACHI 9402810,HITACHI 9616354,HYMAC 4468028,HYMAC 4468039,HYMAC 446B8023,HYUNDAI 81E6-2002,HYUNDAI 81E6-2002BG,INGERSOLL RAND 56800121,INGERSOLL RAND 57695629,INGERSOLL RAND 70559786,ITM A1404000M00,ITM A21900A0S00,ITM AX1900A0Y00,JCB 208/32100,JCB 213/66800,JOHN DEERE AT38206,LARSEN & TOUBRO J20342312,LARSEN & TOUBRO L20242356,LIEBHERR 5004917,LIEBHERR 5009091,LIEBHERR 5009539,LIEBHERR 5209287,LIEBHERR 5209289,LIEBHERR 5601365,MAIT 2175017,O.M. (CRUSHER) 274040400001,PMI 960006,PMI 960302,POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338,POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335,POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322,POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331,PRIESTMAN 234756,REEDRILL 45834,REEDRILL V005642,RICHIER 308512523,RICHIER 308562530,RICHIER 308572503,RICHIER 484309164,RICHIER 484310411,ROCK-EXCAVATORS 00705,ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00,ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00,SCHAEFF 5382660369,SENNEBOGEN 017605,SENNEBOGEN 2425017605,TESMEC T00-2600-022,VOLVO 020005170005,VOLVO 14043991,VOLVO 43991,VPI VPC377V,WESERHUTTE E83467,ATLAS-TEREX,Excavator,1204LC

Rola cu 1 flansa - ATLAS-TEREX - Excavator - 1204LC

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 1204LC
Informatii piesa:
Printeaza
CTHA140400
Rola cu 1 flansa
Weight: 33.5 Kg
Detalii:
øA
190
øB
155
C
142
D
190
E
298,6
F
330
G
222
øH
60
øH1
øL
18
M
88,9
N
62
ØA1
C1
T
114,5
 
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
1202 2° TYPE 1204LC 1302 2° TYPE 1302D 132R -1-19734
1302E 1302ELC 1304 1304HD
1304HDS 1304LC 1404HD 1404HDS
1404LC 1404LCS 1500 1602DLC
1602E 1602ELC 1602LC 1604
1604HD 1° TYPE 1604LC 2° TYPE 1604LCS 1622
1622D 1622DLC 1700 1702DLC
1702LC 1704 1° TYPE 1704LC 1° TYPE 1800
CASAGRANDE
C8    
CASE
1080 1080B   
CATERPILLAR
205 3HC -287-UP205B 5ZF -1-UP205LC 4DC -1-509205LC 4DC -510-UP
211 5CC -1-363211 5CC -364-UP211LC 4EC -270-UP213 9XB -1-UP
213B 1EJ -1-UP213BHD 1EJ -1-UP213LC 3ZC -1-UP215CLC 4HG-1-UP
215D 4HG -1-UP215D 9TF -1-UP215DLC 9TF -1-UP225 76U -1-1648
225LC 51U -1-2831225LC 76U -1-1648  
DAEWOO
DH170 SOLAR 170-3 SOLAR 170LC-V SOLAR 175LC-V
DEMAG
H15C    
DRESSER-FURUKAWA
625E 2° TYPE 630 2° TYPE 630E 630LGP 2° TYPE
635ELC 640 2° TYPE 640L 2° TYPE 725
FUCHS
114R 118R 713R 713RLC
714R 714RLC   
HANOMAG
450B 450D 2° TYPE 450DLC 1° TYPE 450DLC 2° TYPE
450E 450ELC R100  
HITACHI
UH035 UH035-7 UH03M UH041
UH04-1 UH042 UH04-2 UH043
UH04-3 UH045-5 UH045-7 UH04M-1
UH04M-2 UH04M-5 UH051 UH052M
UH053 UH061 UH062 UH063
HYUNDAI
R130LC R130LC 3 R140LC-7 R140LC-7A
R140LC-9 R140LCD-7 R140LCD-7A R140LCM-7
R140LCM-7A    
INGERSOLL RAND
DM25 DM30 1° TYPE DM35  
JCB
805B 805B TURBO 805BHD 1° TYPE 805BHD 2° TYPE
805BLC 806B 1° TYPE 806B 2° TYPE 806BHD
806BHD 1° TYPE 806BLC 806C 1° TYPE 807
807B 1° TYPE 807B 2° TYPE 807BLC 812LC SUPER
812NLC SUPER 814 SUPER 814ELC SUPER 814HD SUPER
814LC SUPER 817 818 818 SUPER
818LC    
JOHN DEERE
690B 690C 690D 1-52775690D LC 527776 AND UP
690D LC UP TO 527775690DLT 1-52775693B 693C
693D    
KATO
HD550G HD550GS HD550SE  
LIEBHERR
MR921 R310B R310LC 142-UPR312 101-UP
R900 LITRONIC R900LC 2° TYPE R901C R902 LITRONIC 101-422
R902 LITRONIC 423UPR902B R902LC 101-2600R902LC 2601-UP
R911 2° TYPE R911B R911BLC R911CLC
R911HD R911LC 2° TYPE R912 R912 103-3000
R912LC 101-3000R912LCEW LITRONIC R912LCS LITRONIC R912S LITRONIC
R921B 2001-UPR921BLC 2001-UPR921C R921LC
R922 101-3000R922 3001-UPR922LC 101-3000R922LC 3001-UP
R925 1° TYPE    
POCLAIN-CASE POCLAIN
101C 101CL 1088CK 1° TYPE 1088CL 2° TYPE
60CKB 60CL 60CS 70CKB
75 75C 75CE 75CKEB
75CL 788LC 81C 888CEB
888CK 1° TYPE 888CKB 90C 90CL
90CLB 90CL-B 90CM 988CK 1
TCB 1° TYPE TCB 2° TYPE 210-UP  
SAMSUNG-H.I.
MX132LC SE130LC 2 SE130LCM SE130LCS
SANDVICK
DI600    
SCHAEFF
ITC312B    
SENNEBOGEN
513R 515R S1020RT-LC S212RLC
S214RLC S216R S451RLC S467
S467LC S517R S517RLC S612R
S667RLC S705 S755R S755RLC
SH50 SR15SL SR20SL-LC SR20SL-LCB
SR20T    
SUMITOMO-LINKBELT
LS2500ALJ S40   
TAMROCK
TITON 600    
VOLVO
EC140B LC EC200 2101-2442EC200 2443-UPH5
H7 1° TYPE H7 2° TYPE H7B 1° TYPE H7B 2° TYPE
H7BLC 1° TYPE H7C 2° TYPE H9 1° TYPE H9 2° TYPE
H9B 1° TYPE H9B 2° TYPE H9BLC 1° TYPE  
WIRTGEN
W2100 W2100DC W2100VC  
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
ATLAS-TEREX3619310
ATLAS-TEREX465385
BANTAM-KOEHRING3018.43234
BAUER262612
BENATI2101041
BENATI2101081
BERCOLH351
BERCOLH351C
BERCOPC377
BERCOPC377A
BERCOPC377D
BROYTNK7361041
CASAGRANDE95505001
CASAGRANDE95505017
CASAGRANDE95505025
CASES227591
CASES243774
CATERPILLAR5W4144
CATERPILLAR7K7085
CATERPILLAR7T6395
CATERPILLAR7Z4838
CATERPILLAR8E7494
CNH-FIAT NEW HOLLAND152101021
COSMOTER817800035
DAEWOO2270-6040
DAEWOO2270-9403
DAEWOO9270-6005
DAEWOO9270-6013
DRESSER-FURUKAWA1230112H91
DRESSER-FURUKAWA3380337H91
DROTT214642
DROTTS227591
E.W.K.535011702
EDER60.9414
EURODAEWOO9270-6013
FAI820220013
FIAT-HITACHI45020336
FUCHS3600161042
HANOMAG2934983M91
HANOMAG2997110M1
HANOMAG3084573M91
HANOMAG4907442M91
HARNISCHFEGER13U22
HINOWA15167700
HITACHI9402810
HITACHI9616354
HYMAC4468028
HYMAC4468039
HYMAC446B8023
HYUNDAI81E6-2002
HYUNDAI81E6-2002BG
INGERSOLL RAND56800121
INGERSOLL RAND57695629
INGERSOLL RAND70559786
ITMA1404000M00
ITMA21900A0S00
ITMAX1900A0Y00
JCB208/32100
JCB213/66800
JOHN DEEREAT38206
LARSEN & TOUBROJ20342312
LARSEN & TOUBROL20242356
LIEBHERR5004917
LIEBHERR5009091
LIEBHERR5009539
LIEBHERR5209287
LIEBHERR5209289
LIEBHERR5601365
MAIT2175017
O.M. (CRUSHER)274040400001
PMI960006
PMI960302
POCLAIN-CASE POCLAINB1042338
POCLAIN-CASE POCLAINH0242335
POCLAIN-CASE POCLAINS0842322
POCLAIN-CASE POCLAINS1642331
PRIESTMAN234756
REEDRILL45834
REEDRILLV005642
RICHIER308512523
RICHIER308562530
RICHIER308572503
RICHIER484309164
RICHIER484310411
ROCK-EXCAVATORS00705
ROCK-EXCAVATORS1002.00705.00
ROCK-EXCAVATORS1002.01067.00
SCHAEFF5382660369
SENNEBOGEN017605
SENNEBOGEN2425017605
TESMECT00-2600-022
VOLVO020005170005
VOLVO14043991
VOLVO43991
VPIVPC377V
WESERHUTTEE83467
 Modelele VM117D şi VM137D sunt acţionate de motoare JCB Ecomax Stage IIIB/Tier 4 Interim ce dezvoltă o putere de 125 CP. Îmbinând experienţa bogată în compactare adusă de gama JCB Vibromax cu cea a componentelor de cea mai bună calitate, prin JCB Power Systems, aceste două utilaje anunţ
mai multe detalii ...
ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00 HYMAC 4468039 DAEWOO 9270-6013 JOHN DEERE AT38206 WESERHUTTE E83467 FUCHS 3600161042 RICHIER 308572503 BROYT NK7361041 JCB 213/66800 ITM A21900A0S00 ITM AX1900A0Y00 DRESSER-FURUKAWA 1230112H91 LIEBHERR 5601365 ATLAS-TEREX CASAGRANDE 95505001 FAI 820220013 CASE S227591 CASAGRANDE 95505025 BERCO LH351 RICHIER 308512523 VOLVO 020005170005 HITACHI 9616354 CATERPILLAR 5W4144 HITACHI 9402810 CATERPILLAR 7K7085 1204LC EURODAEWOO 9270-6013 LIEBHERR 5009091 BERCO PC377A CATERPILLAR 7T6395 HANOMAG 3084573M91 BERCO PC377D INGERSOLL RAND 57695629 POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322 FIAT-HITACHI 45020336 BANTAM-KOEHRING 3018.43234 HYMAC 446B8023 EDER 60.9414 DROTT S227591 POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331 COSMOTER 817800035 PMI 960302 LIEBHERR 5004917 BENATI 2101041 BERCO PC377 ATLAS-TEREX 465385 VPI VPC377V DROTT 214642 REEDRILL 45834 LIEBHERR 5209287 RICHIER 484309164 O.M. (CRUSHER) 274040400001 PRIESTMAN 234756 SENNEBOGEN 2425017605 VOLVO 43991 MAIT 2175017 HANOMAG 2997110M1 DAEWOO 2270-9403 HANOMAG 2934983M91 Rola cu 1 flansa SENNEBOGEN 017605 POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335 ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00 INGERSOLL RAND 70559786 LARSEN & TOUBRO L20242356 BAUER 262612 CASE S243774 TESMEC T00-2600-022 CATERPILLAR 7Z4838 INGERSOLL RAND 56800121 DRESSER-FURUKAWA 3380337H91 E.W.K. 535011702 SCHAEFF 5382660369 CATERPILLAR 8E7494 HINOWA 15167700 HANOMAG 4907442M91 RICHIER 308562530 CASAGRANDE 95505017 BERCO LH351C HYMAC 4468028 BENATI 2101081 LIEBHERR 5209289 HYUNDAI 81E6-2002BG VOLVO 14043991 ATLAS-TEREX 3619310 HARNISCHFEGER 13U22 CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021 LARSEN & TOUBRO J20342312 LIEBHERR 5009539 ROCK-EXCAVATORS 00705 JCB 208/32100 REEDRILL V005642 PMI 960006 DAEWOO 9270-6005 ITM A1404000M00 Excavator POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338 HYUNDAI 81E6-2002 DAEWOO 2270-6040 RICHIER 484310411
Fie ca este vorba de un excavator de dimensiuni medii sau unul mare pe senile, HITACHI ofera aceeasi calitate superioara, mod de lucru rapid si eficient cât si precizie si usurinta în operare. Puterea în slujba performantei  - ZAXIS 350  Seria  de excavatoare ZAXIS - 3 cu dimensiuni m
mai multe detalii ...
BERCO LH351 ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00 ROCK-EXCAVATORS 00705 VOLVO 14043991 SENNEBOGEN 017605 MAIT 2175017 Excavator POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322 RICHIER 308562530 LIEBHERR 5209289 CATERPILLAR 7Z4838 LARSEN & TOUBRO J20342312 ATLAS-TEREX PMI 960006 FUCHS 3600161042 LIEBHERR 5009091 CATERPILLAR 7T6395 PRIESTMAN 234756 COSMOTER 817800035 BANTAM-KOEHRING 3018.43234 CASAGRANDE 95505017 CATERPILLAR 8E7494 HINOWA 15167700 INGERSOLL RAND 56800121 POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331 HYUNDAI 81E6-2002 DAEWOO 2270-9403 RICHIER 308512523 REEDRILL 45834 SENNEBOGEN 2425017605 RICHIER 308572503 ATLAS-TEREX 3619310 WESERHUTTE E83467 1204LC HANOMAG 3084573M91 BROYT NK7361041 DROTT S227591 LIEBHERR 5004917 POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335 CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021 ITM A1404000M00 HYMAC 446B8023 LARSEN & TOUBRO L20242356 DRESSER-FURUKAWA 3380337H91 FIAT-HITACHI 45020336 HITACHI 9616354 BENATI 2101081 LIEBHERR 5209287 CASE S243774 TESMEC T00-2600-022 EURODAEWOO 9270-6013 DROTT 214642 HYUNDAI 81E6-2002BG INGERSOLL RAND 57695629 BAUER 262612 HYMAC 4468028 DAEWOO 9270-6005 VOLVO 020005170005 REEDRILL V005642 ITM AX1900A0Y00 HANOMAG 2934983M91 ITM A21900A0S00 HYMAC 4468039 EDER 60.9414 VPI VPC377V DAEWOO 2270-6040 E.W.K. 535011702 POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338 BENATI 2101041 HANOMAG 4907442M91 CASAGRANDE 95505001 BERCO PC377 DAEWOO 9270-6013 CATERPILLAR 7K7085 HANOMAG 2997110M1 RICHIER 484309164 JCB 213/66800 PMI 960302 Rola cu 1 flansa JOHN DEERE AT38206 CATERPILLAR 5W4144 JCB 208/32100 RICHIER 484310411 BERCO PC377D HARNISCHFEGER 13U22 INGERSOLL RAND 70559786 CASAGRANDE 95505025 HITACHI 9402810 O.M. (CRUSHER) 274040400001 LIEBHERR 5601365 CASE S227591 BERCO PC377A LIEBHERR 5009539 FAI 820220013 ATLAS-TEREX 465385 SCHAEFF 5382660369 DRESSER-FURUKAWA 1230112H91 ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00 BERCO LH351C VOLVO 43991
La început de an, cu ocazia evenimentului PreBauma Media Dialogue, JCB a anuntat lansarea noului excavator 8085 ZTS, mai puternic, cu un consum de combustibil redus si un grad de control ridicat. Comparativ în dimensiuni cu modelul 8080 ZTS pe care îl înlocuieste, JCB 8085 ZTS oferă un randam
mai multe detalii ...
REEDRILL 45834 BROYT NK7361041 Excavator HANOMAG 2997110M1 FIAT-HITACHI 45020336 FUCHS 3600161042 DAEWOO 2270-9403 TESMEC T00-2600-022 RICHIER 484310411 HARNISCHFEGER 13U22 E.W.K. 535011702 INGERSOLL RAND 56800121 EURODAEWOO 9270-6013 JCB 213/66800 REEDRILL V005642 RICHIER 308512523 LIEBHERR 5004917 HINOWA 15167700 BERCO LH351 FAI 820220013 HANOMAG 4907442M91 HYUNDAI 81E6-2002 CASE S243774 VOLVO 14043991 BERCO PC377D DAEWOO 2270-6040 EDER 60.9414 HANOMAG 2934983M91 HITACHI 9402810 ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00 DRESSER-FURUKAWA 3380337H91 LIEBHERR 5209287 Rola cu 1 flansa CATERPILLAR 7T6395 HYMAC 4468028 INGERSOLL RAND 57695629 MAIT 2175017 LIEBHERR 5601365 ROCK-EXCAVATORS 00705 ATLAS-TEREX 3619310 LIEBHERR 5009091 VOLVO 020005170005 DROTT 214642 VPI VPC377V HITACHI 9616354 LIEBHERR 5009539 HYMAC 4468039 PMI 960006 PMI 960302 POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331 POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322 CASAGRANDE 95505001 ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00 INGERSOLL RAND 70559786 RICHIER 308572503 COSMOTER 817800035 BERCO PC377A LARSEN & TOUBRO J20342312 BANTAM-KOEHRING 3018.43234 SCHAEFF 5382660369 BENATI 2101041 RICHIER 308562530 ATLAS-TEREX LIEBHERR 5209289 BERCO PC377 ITM AX1900A0Y00 WESERHUTTE E83467 DAEWOO 9270-6005 CATERPILLAR 7K7085 POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338 CATERPILLAR 8E7494 HYUNDAI 81E6-2002BG CASAGRANDE 95505017 POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335 CASE S227591 ATLAS-TEREX 465385 RICHIER 484309164 PRIESTMAN 234756 CATERPILLAR 5W4144 BAUER 262612 VOLVO 43991 CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021 HANOMAG 3084573M91 CASAGRANDE 95505025 SENNEBOGEN 2425017605 DRESSER-FURUKAWA 1230112H91 DROTT S227591 SENNEBOGEN 017605 DAEWOO 9270-6013 LARSEN & TOUBRO L20242356 HYMAC 446B8023 JOHN DEERE AT38206 CATERPILLAR 7Z4838 BENATI 2101081 ITM A1404000M00 O.M. (CRUSHER) 274040400001 1204LC JCB 208/32100 BERCO LH351C ITM A21900A0S00

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Moldova:
+37 322 893 762
Telefon Ucraina:
+38 0947 101 435
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro