Rola de sustinere,ATLAS-TEREX 485141,BANTAM-KOEHRING 3018.56491,BENATI 2106061,BENATI 2106081,BENFRA 005.1906,BERCO KJ18C,BERCO KL18,BERCO KL18A,BERCO KL18C,BERCO KL24,BERCO SI65,BERCO SI65A,CASAGRANDE 95505008,CASE S515417,COSMOTER 817800103,DEMAG 049-120,DRESSER-FURUKAWA 3150459R91,DRESSER-FURUKAWA 3150616R1,DRESSER-FURUKAWA 3194636R91,DRESSER-FURUKAWA 3380409H91,DROTT S515417,EDER 60.9475,FAI 820220014,FAI 820220025,FIAT-HITACHI 45019640,HANOMAG 3079865M91,HYMAC 44606003,HYMAC 4467006,INGERSOLL RAND 57406571,INGERSOLL RAND 70800909,ITM A1405000M00,JCB 201/69100,JCB 214/69100,LALTESI 68203,LIEBHERR 5000949,LIEBHERR 5209256,LIEBHERR 5601352,LIEBHERR 5601369,MAIT 2.185.002,MAIT 2175002,MENCK 528K10119,PMI 960046,PRIESTMAN 244251,RICHIER 484309634,ROCK-EXCAVATORS 00552,ROCK-EXCAVATORS 1001.00552.00,SAMSUNG-H.I. 1081-03680,SAMSUNG-H.I. 1181-00010,SIMIT 45018337,SIMIT 45019640,SIMIT 45022303,VOLVO 14260870,VOLVO 14504091,VOLVO 14520148,VOLVO 14522943,VOLVO 43992,VPI VKL18V,WESERHUTTE Y20571,ATLAS-TEREX,Excavator,1704HD,1° TYPE

Rola de sustinere - ATLAS-TEREX - Excavator - 1704HD - 1° TYPE

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 1704HD   Versiune: 1° TYPE
Informatii piesa:
Printeaza
CTHA140500
Rola de sustinere
Weight: 40 Kg
Detalii:
øA
194
øB
154
C
171
D
216
E
320
F
360
G
250
øH
70
øH1
øL
18
M
110
N
60
ØA1
C1
T
120
 
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
1702D 2° TYPE 1702DHD 1702HD 1704HD 1° TYPE
1704HD 2° TYPE 1704HDS 1704LC 1802ELC
1804 1804E 1804LC 1° TYPE 1804LC 2° TYPE
1902DLC 1902E 1902ELC 2002 1° TYPE
2002LC 1° TYPE    
CASAGRANDE
C30 SECOND TYPE C30 LONG SECOND TYPE   
CASE
1187 1187B 1280  
DEMAG
H21 H21C H21LC H23
H23C 1° TYPE H23LC H30  
DRESSER-FURUKAWA
3964BHD 3966 3984 3984B
630HD 635EHD 640B 640C
640E 1° TYPE 640E 2° TYPE 645E 1° TYPE 645E 2° TYPE
645ELC 735HD 738  
FIAT-HITACHI
FH200 3 FH200E 3 FH200LC 3  
HANOMAG
201 201LC 550C HC260
JCB
807BHD 807LC 808 1° TYPE 808 2° TYPE
808HDLC 808L 1° TYPE 808L 2° TYPE 820 SUPER
820HD SUPER    
LIEBHERR
HS830 HS832 LITRONIC HS832HD LITRONIC HS832HDLC LITRONIC
HS841 HS842 HS842 LITRONIC HS933 LITRONIC
MR941 R317 HDSL R900C R902HD LITRONIC
R902HDLC LITRONIC R902HDSL LITRONIC R904 LITRONIC R904HDSL LITRONIC
R906LC R906NLC R906WLC R912HD 161-3000
R912HD 3001-UPR912HDS 3001-UPR912HDS LITRONIC R912HDSL LITRONIC
R912STD LITRONIC R914 LITRONIC R914HDSL LITRONIC R921BHD 2000-2100
R921BHD 2101-UPR921CHD 1° TYPE R921HD R922HD
R922HDS 101-3000R922HD-SL Litronic R924 LITRONIC R925 2° TYPE
R925B R926LC R926NLC R926SLC
R926WLC R932HDSL R932HDSL LITRONIC 3001-3205R934HDS LITRONIC
R934HDSL LITRONIC R941 101-379R941 380-UPR941BLC 501-UP
R941LC R942 R942LC R945 1° TYPE
SAMSUNG-H.I.
MX222 MX222LC MX8 1 MX8 2A
MX8LC SE210 2 SE210LC 5  
SENNEBOGEN
526R 528R 528T 1° TYPE 645T 1° TYPE
645T 2° TYPE S1020R OLD S1020R-LC S1164R 1° TYPE SUPERLONG
S1164R 2° TYPE LONG S1164R 2° TYPE SUPERLONG S1164RLC S1225R 1° TYPE
S1225R 2° TYPE S1240R 1° TYPE S635R-LC 1° TYPE S635R-LC 2° TYPE
S645R-LC 1° TYPE S645R-LC 2° TYPE SR20SLHD-LC SR26 1° TYPE
SR28SLT-LC SR28T   
VOLVO
EC140B LCM EC160B EC160B LC EC180B LC
EC210B LC EC210N LC EC229 EC230 1° TYPE
EC230 2° TYPE EC230B EC240B LC EC240B NLC
EC240N LC EC250DL EC250DLR EC280CHNS
EC280CHWL ECR235 CL H10B 2° TYPE H10BLC 1° TYPE
H10BLC 2° TYPE H11 H11B H12
H12BLC 1° TYPE H12BLC 2° TYPE   
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
ATLAS-TEREX485141
BANTAM-KOEHRING3018.56491
BENATI2106061
BENATI2106081
BENFRA005.1906
BERCOKJ18C
BERCOKL18
BERCOKL18A
BERCOKL18C
BERCOKL24
BERCOSI65
BERCOSI65A
CASAGRANDE95505008
CASES515417
COSMOTER817800103
DEMAG049-120
DRESSER-FURUKAWA3150459R91
DRESSER-FURUKAWA3150616R1
DRESSER-FURUKAWA3194636R91
DRESSER-FURUKAWA3380409H91
DROTTS515417
EDER60.9475
FAI820220014
FAI820220025
FIAT-HITACHI45019640
HANOMAG3079865M91
HYMAC44606003
HYMAC4467006
INGERSOLL RAND57406571
INGERSOLL RAND70800909
ITMA1405000M00
JCB201/69100
JCB214/69100
LALTESI68203
LIEBHERR5000949
LIEBHERR5209256
LIEBHERR5601352
LIEBHERR5601369
MAIT2.185.002
MAIT2175002
MENCK528K10119
PMI960046
PRIESTMAN244251
RICHIER484309634
ROCK-EXCAVATORS00552
ROCK-EXCAVATORS1001.00552.00
SAMSUNG-H.I.1081-03680
SAMSUNG-H.I.1181-00010
SIMIT45018337
SIMIT45019640
SIMIT45022303
VOLVO14260870
VOLVO14504091
VOLVO14520148
VOLVO14522943
VOLVO43992
VPIVKL18V
WESERHUTTEY20571
Furnizam la cele mai bune preturi bolturi si bucse pentru Caterpillar 301.5,301.6, 301.8, 301.6C, 301.8C, 302.5, 302.5C ,  Hitachi EX100-5, EX100-5E, EX100M-5, EX120-5, EX120-5E, EX120-5HG, EX120-5LG, EX120-5X, EX120-5Z,EX120SS-5, EX125WD-5, EX130H-5, EX130H-5E, EX130K-5, EX135UR,EX135UR-5, EX135US-5, EX135USR, ZX
mai multe detalii ...
BANTAM-KOEHRING 3018.56491 LIEBHERR 5601352 1704HD VOLVO 14504091 ROCK-EXCAVATORS 1001.00552.00 LIEBHERR 5209256 ROCK-EXCAVATORS 00552 1° TYPE BERCO KL24 COSMOTER 817800103 SIMIT 45022303 VOLVO 14260870 PMI 960046 LALTESI 68203 SAMSUNG-H.I. 1081-03680 ATLAS-TEREX 485141 DROTT S515417 RICHIER 484309634 SIMIT 45019640 BENFRA 005.1906 JCB 214/69100 HYMAC 44606003 VOLVO 14520148 MAIT 2.185.002 BERCO KL18 WESERHUTTE Y20571 CASAGRANDE 95505008 DRESSER-FURUKAWA 3194636R91 Excavator HYMAC 4467006 MAIT 2175002 MENCK 528K10119 ITM A1405000M00 FAI 820220014 ATLAS-TEREX SAMSUNG-H.I. 1181-00010 VOLVO 43992 HANOMAG 3079865M91 JCB 201/69100 PRIESTMAN 244251 FIAT-HITACHI 45019640 EDER 60.9475 VPI VKL18V DEMAG 049-120 DRESSER-FURUKAWA 3380409H91 DRESSER-FURUKAWA 3150459R91 FAI 820220025 BENATI 2106081 BERCO KJ18C VOLVO 14522943 LIEBHERR 5601369 BENATI 2106061 INGERSOLL RAND 57406571 BERCO SI65A BERCO SI65 LIEBHERR 5000949 CASE S515417 INGERSOLL RAND 70800909 SIMIT 45018337 DRESSER-FURUKAWA 3150616R1 Rola de sustinere BERCO KL18A BERCO KL18C
Echipamentele Caterpillar stabilesc standardul in industria de constructii. Productia de peste 300 de tipuri de masini reflecta successul clientilor cu echipamentele respective. Caterpillar ramane unul din cele mai populare branduri din piata prin durabilitatea si soliditatea produselor. Caterpillar manufactureaza o ga
mai multe detalii ...
BERCO KL18A JCB 214/69100 CASAGRANDE 95505008 INGERSOLL RAND 70800909 DRESSER-FURUKAWA 3150459R91 BERCO KL24 PMI 960046 HYMAC 4467006 FAI 820220014 SAMSUNG-H.I. 1181-00010 ITM A1405000M00 DRESSER-FURUKAWA 3194636R91 VOLVO 14504091 HYMAC 44606003 VPI VKL18V VOLVO 14520148 BERCO KL18C BERCO KJ18C Excavator BANTAM-KOEHRING 3018.56491 ATLAS-TEREX WESERHUTTE Y20571 Rola de sustinere SIMIT 45018337 LIEBHERR 5601369 LIEBHERR 5000949 SIMIT 45022303 JCB 201/69100 LIEBHERR 5209256 SAMSUNG-H.I. 1081-03680 COSMOTER 817800103 MAIT 2.185.002 LIEBHERR 5601352 BENFRA 005.1906 MENCK 528K10119 SIMIT 45019640 FAI 820220025 CASE S515417 INGERSOLL RAND 57406571 LALTESI 68203 EDER 60.9475 FIAT-HITACHI 45019640 ROCK-EXCAVATORS 1001.00552.00 VOLVO 14522943 VOLVO 14260870 DRESSER-FURUKAWA 3380409H91 PRIESTMAN 244251 1704HD BERCO KL18 MAIT 2175002 BENATI 2106081 BERCO SI65A BERCO SI65 ROCK-EXCAVATORS 00552 HANOMAG 3079865M91 VOLVO 43992 DRESSER-FURUKAWA 3150616R1 RICHIER 484309634 ATLAS-TEREX 485141 1° TYPE DEMAG 049-120 DROTT S515417 BENATI 2106061
Noile excavatoare Hitachi din gama Zaxis seria 5 sunt, in acelasi timp, mai ecologice si mai economice decat modelele precedente ale marcii japoneze. Motorizarea Isuzu permite utilajului de constructii sa reduca din consumul de carburant si din emisiile sale de poluanti. Sistemul hidraulic de ultima generatie TRIAS le
mai multe detalii ...
LIEBHERR 5209256 ATLAS-TEREX 485141 FAI 820220025 COSMOTER 817800103 FAI 820220014 BERCO KJ18C CASE S515417 VOLVO 14260870 VOLVO 43992 LIEBHERR 5601369 MAIT 2175002 SIMIT 45022303 SIMIT 45018337 Rola de sustinere Excavator EDER 60.9475 JCB 201/69100 BERCO SI65A BANTAM-KOEHRING 3018.56491 SAMSUNG-H.I. 1081-03680 ATLAS-TEREX LIEBHERR 5000949 INGERSOLL RAND 57406571 BENATI 2106081 BERCO KL24 INGERSOLL RAND 70800909 ROCK-EXCAVATORS 00552 DEMAG 049-120 WESERHUTTE Y20571 SIMIT 45019640 DRESSER-FURUKAWA 3150616R1 CASAGRANDE 95505008 1° TYPE BENFRA 005.1906 FIAT-HITACHI 45019640 BERCO KL18 BERCO KL18C ITM A1405000M00 LALTESI 68203 DRESSER-FURUKAWA 3194636R91 HANOMAG 3079865M91 VOLVO 14522943 DRESSER-FURUKAWA 3150459R91 LIEBHERR 5601352 BERCO SI65 BERCO KL18A HYMAC 4467006 DROTT S515417 DRESSER-FURUKAWA 3380409H91 MAIT 2.185.002 RICHIER 484309634 BENATI 2106061 VOLVO 14520148 MENCK 528K10119 SAMSUNG-H.I. 1181-00010 ROCK-EXCAVATORS 1001.00552.00 PMI 960046 VOLVO 14504091 VPI VKL18V JCB 214/69100 1704HD HYMAC 44606003 PRIESTMAN 244251

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Moldova:
+37 322 893 762
Telefon Ucraina:
+38 0947 101 435
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro