Rola de sustinere,ATLAS-TEREX 1365693,BANTAM-KOEHRING 3018.56492,BENATI 2106001,BENATI 2106142,BERCO CR2189,BERCO CR2881,BERCO CR2881B,CASE S239440,CATERPILLAR 4K3985,CATERPILLAR 5A8374,CATERPILLAR 5K6537,CATERPILLAR 5M8631,CATERPILLAR 5Y1130,CATERPILLAR 8S0465,CATERPILLAR 9S3570,DROTT S239440,FAI 820210010,HANOMAG 2905242M,HANOMAG 2905242M91,HANOMAG 395938788,HYMAC 4467005,ITM C0105100M00,J.S.W. 35000000,JOHN DEERE AT174847,LANDINI MASSEY FERGUSON 1430324M91,LARSEN & TOUBRO E10042379,LARSEN & TOUBRO L20342314,LIEBHERR 5000952,LIEBHERR 5003858,LIEBHERR 5004451,LIEBHERR 5601351,LIEBHERR 5604451,MENCK 521K10120,PMI 960282,POCLAIN-CASE POCLAIN D0842332,POCLAIN-CASE POCLAIN P0042379,POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI842332,RICHIER 308512534,RICHIER 308562502,RICHIER 404309641,RICHIER 484404844,RICHIER 484404845,VPI VCR2881V,ATLAS-TEREX,Excavator,1804E

Rola de sustinere - ATLAS-TEREX - Excavator - 1804E

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 1804E
Informatii piesa:
Printeaza
CTHC010500
Rola de sustinere
Weight: 28.9 Kg
Detalii:
øA
200
øB
171,5
C
84
D
174
E
202,3
F
323,3
G
87,3
øH
47,6
øL
7,8
M
77,7
N
T
P
Tipo
  
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
1704HD 2° TYPE 1704HDS 1704LC 1804E
1804LC 2° TYPE 1902E 1902ELC  
CASE
1187 1187B 1280  
CATERPILLAR
215B 4JC -1-UP215BSA 4FC -1-735215BSA 4FC -736-UP215SA 14Z -1-UP
219 5CF -1-UP219D 5XG -1-UP219DLC 5XG -1-UP219LC 5CF -1-UP
225 61X -1-UP225 76U -1649-UP225B 2ZD -1-549225B 2ZD -550-UP
225B 3YD -1-UP225D 2SJ -1-UP225D 6RG -1-UP225DLC 6RG -1-UP
225LC 51U -2832-UP561B 62A-1-UP561C 85H-1-UP561C 92J-1-390
561C 92J-391-707561D 54X-1-UP951B 15F-1-UP951B 32F-1-UP
951B 69H-1-1868951B 72J-1-UP951B 79H-1-UP951C 32F-1-UP
951C 69H-1869-4799951C 69H-4800-UP951C 86J-1992-4041951C 86J-4042-4519
951C 86J-4520-UP953 77Y-1395-UP953 78Y-1-UP953 LGP 20Z-1-423
953 LGP 20Z-424-3519953 LGP 44Z-1-UP955C 12A-6135-UP955H 60A-1-7503
955H 60A-7504-UP955H 72A-1-UP955K 31J-1-UP955K 48H-1-UP
955K 53H-1-UP955K 57J-1-UP955K 61H-1-UP955K 64J-1-9257
955L 85J-8025-10128D5 50J-1-UPD5 51H-1-UPD5 52H-1-UP
D5 54J-1-UPD5 62J-1-654D5 81H-1-UPD5 82H-1-UP
D5 83H-1-455D5 84H-1-809D5 93J-1-577D5 93J-578-1020
D5 94J-1933-2685D5 94J-2686-UPD5 94J-677-1932D5 95J-1-268
D5 95J-269-472D5 95J-473-UPD5 96J-2100-6031D5 96J-6032-UP
D5 LGP 12R-122-UPD5 LGP 6R-1-UPD5 LGP 98A-1-UPD5 SA 98J-458-UP
D5B 22X-1-UPD5B 23X-1-UPD5B 24X-1-UPD5B 25X-1-UP
D5B 26X-1-UPD5B 44X-1111-UPD5B 47X-1-UPD5B 48X-1-UP
D5B 5LD-1-UPD5B 8HD-1-UPD5B 8MB-1-UPD5B LGP 49X-1-UP
D5B SA 21Y-1-634D5B SA 21Y-635-UPD5E 9RG-1-UPD6 8U-10971-UP
D6 9U-29219-UPD6B 37A-495-UPD6B 44A-1-UPFB221 FELLER BUNCHER 8XD -1-UP
JOHN DEERE
750C 750C-LGP   
LANDINI MASSEY FERGUSON
MF500 DOZER MF500 DOZER MARK II MF500 LOADER MF500 LOADER MARK II
MF500B DOZER MF500B LOADER MF500C LOADER  
LIEBHERR
HS830 HS832 LITRONIC HS832HD LITRONIC HS832HDLC LITRONIC
HS842 HS842 LITRONIC HS933 LITRONIC LR621
LR621B LR621BM LR622B PR721C 1° TYPE
PR721C 2° TYPE PR721CM 1030-UPPR721CM 1-1029PR722 BL
PR722 LITRONIC PR722L LITRONIC PR722M LITRONIC PR731
PR731L R912HD 161-3000R912HD 3001-UPR912HDS 3001-UP
R921BHD 2000-2100R921BHD 2101-UPR921CHD 1° TYPE R921HD
R922HD R922HDS 101-3000R925 2° TYPE R925B
R932HDSL R941BLC 501-UPR942 R942LC
R945 1° TYPE    
POCLAIN-CASE POCLAIN
115C 115CK 115CL 160CL
75CS 90CK LC80 LC80M
MC100 MC100L SC150 SC150L
TCS    
SAMSUNG-H.I.
SE200 SE200LC 1 SE210 2 SE210LC 5
SENNEBOGEN
526R 528R 528T 1° TYPE 645T 1° TYPE
645T 2° TYPE S1020R OLD S1020R-LC S1225R 1° TYPE
S1225R 2° TYPE S1240R 1° TYPE S635R-LC 1° TYPE S635R-LC 2° TYPE
S645R-LC 1° TYPE S645R-LC 2° TYPE SR20SLHD-LC SR26 1° TYPE
SR28SLT-LC SR28T   
VOLVO
H11    
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
ATLAS-TEREX1365693
BANTAM-KOEHRING3018.56492
BENATI2106001
BENATI2106142
BERCOCR2189
BERCOCR2881
BERCOCR2881B
CASES239440
CATERPILLAR4K3985
CATERPILLAR5A8374
CATERPILLAR5K6537
CATERPILLAR5M8631
CATERPILLAR5Y1130
CATERPILLAR8S0465
CATERPILLAR9S3570
DROTTS239440
FAI820210010
HANOMAG2905242M
HANOMAG2905242M91
HANOMAG395938788
HYMAC4467005
ITMC0105100M00
J.S.W.35000000
JOHN DEEREAT174847
LANDINI MASSEY FERGUSON1430324M91
LARSEN & TOUBROE10042379
LARSEN & TOUBROL20342314
LIEBHERR5000952
LIEBHERR5003858
LIEBHERR5004451
LIEBHERR5601351
LIEBHERR5604451
MENCK521K10120
PMI960282
POCLAIN-CASE POCLAIND0842332
POCLAIN-CASE POCLAINP0042379
POCLAIN-CASE POCLAINZKI842332
RICHIER308512534
RICHIER308562502
RICHIER404309641
RICHIER484404844
RICHIER484404845
VPIVCR2881V
Volvo Construction Equipment a prezentat o serie de produse si initiative dedicate extinderii operatiunilor si bazei de clienti in Asia.Astfel, in China, a fost inaugurat de curand Centrul de Tehnologie Volvo din Jinan, a fost extinsa capacitatea de productie a fabricii Volvo din Linyi, iar incepand cu 2003 s-au facut
mai multe detalii ...
BERCO CR2189 Rola de sustinere Excavator LARSEN & TOUBRO E10042379 BENATI 2106142 CATERPILLAR 8S0465 BERCO CR2881B RICHIER 308562502 RICHIER 484404844 J.S.W. 35000000 CATERPILLAR 5M8631 CASE S239440 CATERPILLAR 9S3570 LIEBHERR 5004451 CATERPILLAR 5Y1130 LIEBHERR 5000952 1804E BENATI 2106001 LIEBHERR 5601351 ITM C0105100M00 PMI 960282 CATERPILLAR 4K3985 FAI 820210010 CATERPILLAR 5K6537 LIEBHERR 5003858 VPI VCR2881V LARSEN & TOUBRO L20342314 HANOMAG 2905242M91 RICHIER 484404845 BERCO CR2881 HANOMAG 395938788 RICHIER 404309641 MENCK 521K10120 POCLAIN-CASE POCLAIN P0042379 HYMAC 4467005 RICHIER 308512534 HANOMAG 2905242M CATERPILLAR 5A8374 ATLAS-TEREX ATLAS-TEREX 1365693 DROTT S239440 POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI842332 POCLAIN-CASE POCLAIN D0842332 BANTAM-KOEHRING 3018.56492 JOHN DEERE AT174847 LIEBHERR 5604451 LANDINI MASSEY FERGUSON 1430324M91
Buldoexcavatorul WB93R-5 aparţine ultimei generaţii de buldoexcavatoare KOMATSU care au introdus pe piaţă un număr de inovaţii  Această nouă serie îşi are originile în tradiţia KOMATSU care aduce buldoexcavatoarele în vârful clasei în ceea ce priveşte performanţa, tehnolo
mai multe detalii ...
RICHIER 308512534 Rola de sustinere ATLAS-TEREX 1365693 PMI 960282 BERCO CR2881B VPI VCR2881V ATLAS-TEREX CATERPILLAR 5Y1130 RICHIER 404309641 ITM C0105100M00 FAI 820210010 HANOMAG 2905242M LARSEN & TOUBRO L20342314 CATERPILLAR 8S0465 BERCO CR2189 CATERPILLAR 4K3985 HYMAC 4467005 LIEBHERR 5604451 LIEBHERR 5000952 LANDINI MASSEY FERGUSON 1430324M91 LARSEN & TOUBRO E10042379 1804E JOHN DEERE AT174847 Excavator CATERPILLAR 5A8374 RICHIER 484404845 BANTAM-KOEHRING 3018.56492 CATERPILLAR 9S3570 HANOMAG 2905242M91 POCLAIN-CASE POCLAIN D0842332 BENATI 2106001 LIEBHERR 5601351 RICHIER 308562502 J.S.W. 35000000 POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI842332 CATERPILLAR 5K6537 LIEBHERR 5004451 POCLAIN-CASE POCLAIN P0042379 MENCK 521K10120 RICHIER 484404844 CASE S239440 DROTT S239440 BERCO CR2881 BENATI 2106142 LIEBHERR 5003858 HANOMAG 395938788 CATERPILLAR 5M8631
  Solutia Komatsu in materie de buldozere din gama 20-24 tone, care se ridica peste standardele pietei de profil, disponibila clientilor inca de la inceputului anului 2010, este modelul D65EX/PX/WX-16. Testele realizate si declaratiile clientilor care folosesc deja acest model de buldozer de mai mult de un an, in
mai multe detalii ...
LANDINI MASSEY FERGUSON 1430324M91 CATERPILLAR 5M8631 POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI842332 LIEBHERR 5003858 Rola de sustinere 1804E CATERPILLAR 5K6537 CASE S239440 JOHN DEERE AT174847 J.S.W. 35000000 BENATI 2106142 PMI 960282 HYMAC 4467005 VPI VCR2881V BERCO CR2881B RICHIER 484404844 HANOMAG 395938788 MENCK 521K10120 RICHIER 484404845 ATLAS-TEREX 1365693 CATERPILLAR 4K3985 CATERPILLAR 5Y1130 LIEBHERR 5004451 CATERPILLAR 9S3570 LIEBHERR 5000952 CATERPILLAR 5A8374 HANOMAG 2905242M91 RICHIER 308562502 FAI 820210010 ATLAS-TEREX BANTAM-KOEHRING 3018.56492 POCLAIN-CASE POCLAIN P0042379 LARSEN & TOUBRO L20342314 DROTT S239440 CATERPILLAR 8S0465 LIEBHERR 5604451 BERCO CR2189 BENATI 2106001 LIEBHERR 5601351 ITM C0105100M00 Excavator RICHIER 404309641 BERCO CR2881 HANOMAG 2905242M RICHIER 308512534 LARSEN & TOUBRO E10042379 POCLAIN-CASE POCLAIN D0842332

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Moldova:
+37 322 893 762
Telefon Ucraina:
+38 0947 101 435
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro