Rola cu 1 flansa,ATLAS-TEREX 869667,BANTAM-KOEHRING 422V0054,BENATI 2104101,BENATI 2104121,BERCO LH90,BERCO LH90B,BERCO LH90E,CASAGRANDE 95505015,CASAGRANDE 95505021,DAEWOO 2270-9010,DAEWOO 2270-9404,DAEWOO 2270-9404A,DEMAG 9725450,FIAT-HITACHI 71401040,FIAT-HITACHI 71401273,HITACHI 9043162,HITACHI 9072631,HITACHI 9114275,HITACHI 9115234,HITACHI 9129347,HYUNDAI 81E7-0015,HYUNDAI 81E7-00631,INGERSOLL RAND 57302853,INGERSOLL RAND 57712366,INGERSOLL RAND 70576129,ITM A140700AM00,JOHN DEERE AT201934,JOHN DEERE T136116,LALTESI 68205,LIEBHERR 5209264,PMI 960012,PMI 960305,PRIESTMAN 244272,TELCO-TATA TD01088,TELCO-TATA TD01109,TIGERCAT CW058,VOLVO 1081-01800,VOLVO 1081-02570,VOLVO 1081-04411,VOLVO 14263401,VOLVO 14532330,VOLVO 24006,VPI VLH90V,WESERHUTTE E80273,ATLAS-TEREX,Excavator,2004HD

Rola cu 1 flansa - ATLAS-TEREX - Excavator - 2004HD

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 2004HD
Informatii piesa:
Printeaza
CTHA14070A
Rola cu 1 flansa
Weight: 81 Kg
Detalii:
øA
240
øB
200
C
214
D
284
E
400
F
445
G
314
øH
85
øH1
øL
23,5
M
125
N
77
ØA1
C1
T
150
 
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
2004HD 2202DHD 2202EHD 2204HD
CASAGRANDE
C60HD    
DAEWOO
DH450 S400LC 3 S400LC 5 SOLAR 400 LC-3
SOLAR 420 LC-V SOLAR 450   
DEMAG
H31 1° TYPE H40HD H41 2° TYPE H41C
FIAT-HITACHI
EX455 FH400 FH400LCH FH450 3
FH450BEH 3 FH450LCH 3   
HITACHI
EX400-1 EX400-2 EX400-5 EX400H-3
EX400HLC EX400LC-1 EX400LC-2 EX400LC-3
EX400LCH-3 EX450-5 EX450LC-5 UH14-2 1° TYPE
UH14-2 2° TYPE UH14LC-2 UH171 UH171LC
UH172 UH172LC UH181 ZX370
ZX400LCH-3 ZX450-3 ZX450LC-3 ZX450LCH -3
ZX460LCH-3 ZX470H-3 ZX470LCH-3  
HYUNDAI
R350 R350LC R360LC 3 00020 TO 0180R360LC 3 0181 UP
R360LC 3 UP TO 00019R360LC 7 UP TO 0929R360LC-7A UP TO 0077R360LC-9
R420 R450 LC -7A 0032 UPR450 LC -7A UP TO 0031R450LC
R450LC -7 0042 UPR450LC -7 UP TO 0041R450LC-3 R500LC- 7
R500LC-7A    
INGERSOLL RAND
DM70    
JOHN DEERE
370 370C 450C LC 450D LC
450LC 470G LC 992ELC  
LIEBHERR
HS852HD 1° TYPE HS853HD HS872 1° TYPE HS872 2° TYPE
R971    
SAMSUNG-H.I.
MX13 MX16 MX452LC 1 SE350LC 1
SE350LC 2    
SENNEBOGEN
635R-HD 1° TYPE 635R-HD 2° TYPE 635T-HD 1° TYPE 635T-HD 2° TYPE
645R-HD 1° TYPE 645R-HD 2° TYPE   
VOLVO
EC330B EC360B LC EC360B NLC EC360LC
EC420 EC450 EC460B LC EC460B LC Retractable Undercarriage
EC460LC H16D H16DLC  
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
ATLAS-TEREX869667
BANTAM-KOEHRING422V0054
BENATI2104101
BENATI2104121
BERCOLH90
BERCOLH90B
BERCOLH90E
CASAGRANDE95505015
CASAGRANDE95505021
DAEWOO2270-9010
DAEWOO2270-9404
DAEWOO2270-9404A
DEMAG9725450
FIAT-HITACHI71401040
FIAT-HITACHI71401273
HITACHI9043162
HITACHI9072631
HITACHI9114275
HITACHI9115234
HITACHI9129347
HYUNDAI81E7-0015
HYUNDAI81E7-00631
INGERSOLL RAND57302853
INGERSOLL RAND57712366
INGERSOLL RAND70576129
ITMA140700AM00
JOHN DEEREAT201934
JOHN DEERET136116
LALTESI68205
LIEBHERR5209264
PMI960012
PMI960305
PRIESTMAN244272
TELCO-TATATD01088
TELCO-TATATD01109
TIGERCATCW058
VOLVO1081-01800
VOLVO1081-02570
VOLVO1081-04411
VOLVO14263401
VOLVO14532330
VOLVO24006
VPIVLH90V
WESERHUTTEE80273
  Solutia Komatsu in materie de buldozere din gama 20-24 tone, care se ridica peste standardele pietei de profil, disponibila clientilor inca de la inceputului anului 2010, este modelul D65EX/PX/WX-16. Testele realizate si declaratiile clientilor care folosesc deja acest model de buldozer de mai mult de un an, in
mai multe detalii ...
BENATI 2104121 TELCO-TATA TD01109 VOLVO 1081-04411 WESERHUTTE E80273 DEMAG 9725450 INGERSOLL RAND 70576129 HITACHI 9043162 CASAGRANDE 95505015 BERCO LH90B TELCO-TATA TD01088 Excavator DAEWOO 2270-9404 INGERSOLL RAND 57302853 HYUNDAI 81E7-00631 ATLAS-TEREX BERCO LH90 DAEWOO 2270-9404A HITACHI 9129347 Rola cu 1 flansa INGERSOLL RAND 57712366 2004HD DAEWOO 2270-9010 BERCO LH90E VPI VLH90V BANTAM-KOEHRING 422V0054 PMI 960012 PRIESTMAN 244272 BENATI 2104101 HITACHI 9114275 PMI 960305 HYUNDAI 81E7-0015 ATLAS-TEREX 869667 ITM A140700AM00 VOLVO 1081-02570 HITACHI 9072631 CASAGRANDE 95505021 HITACHI 9115234 LALTESI 68205 VOLVO 14532330 LIEBHERR 5209264 FIAT-HITACHI 71401040 VOLVO 24006 VOLVO 14263401 JOHN DEERE T136116 TIGERCAT CW058 VOLVO 1081-01800 FIAT-HITACHI 71401273 JOHN DEERE AT201934
 Case a început producţia mini încărcătoarelor multifuncţionale în 1969 odată cu apariţia pe piaţă a modelului 1530 Uni-Loader şi a continuat să inoveze domeniul, prin introducerea unor elemente specifice precum Ride Control sau iluminarea laterală a câmpului de lucru. Anul trecu
mai multe detalii ...
ITM A140700AM00 PMI 960305 VOLVO 14263401 ATLAS-TEREX 869667 HITACHI 9115234 HITACHI 9072631 TELCO-TATA TD01109 JOHN DEERE T136116 INGERSOLL RAND 70576129 LALTESI 68205 VPI VLH90V BERCO LH90B INGERSOLL RAND 57302853 CASAGRANDE 95505015 FIAT-HITACHI 71401273 TELCO-TATA TD01088 BENATI 2104121 BERCO LH90E VOLVO 14532330 DAEWOO 2270-9404 DAEWOO 2270-9010 BERCO LH90 HYUNDAI 81E7-00631 VOLVO 1081-02570 Rola cu 1 flansa HYUNDAI 81E7-0015 PMI 960012 ATLAS-TEREX VOLVO 24006 VOLVO 1081-04411 DAEWOO 2270-9404A 2004HD HITACHI 9114275 WESERHUTTE E80273 VOLVO 1081-01800 LIEBHERR 5209264 CASAGRANDE 95505021 BENATI 2104101 JOHN DEERE AT201934 BANTAM-KOEHRING 422V0054 INGERSOLL RAND 57712366 Excavator DEMAG 9725450 HITACHI 9129347 FIAT-HITACHI 71401040 TIGERCAT CW058 HITACHI 9043162 PRIESTMAN 244272
  Grupul Liebherr o companie din Germania, care este unul dintre cei mai mari producători din Europa. Compania a fost înființată în anul 1949 de Hans Liebherr, cu sediul în Biberach an der Riss, Baden-Württemberg. Liebherr Group activează în numeroase domenii precum construcția
mai multe detalii ...
TELCO-TATA TD01088 VOLVO 24006 PMI 960305 HYUNDAI 81E7-0015 FIAT-HITACHI 71401273 HITACHI 9043162 ITM A140700AM00 VPI VLH90V HITACHI 9072631 JOHN DEERE AT201934 LIEBHERR 5209264 INGERSOLL RAND 70576129 VOLVO 1081-04411 TIGERCAT CW058 BENATI 2104101 LALTESI 68205 TELCO-TATA TD01109 Rola cu 1 flansa DEMAG 9725450 BERCO LH90B HYUNDAI 81E7-00631 VOLVO 1081-02570 WESERHUTTE E80273 CASAGRANDE 95505021 DAEWOO 2270-9404A VOLVO 1081-01800 HITACHI 9114275 INGERSOLL RAND 57712366 BENATI 2104121 HITACHI 9129347 VOLVO 14532330 FIAT-HITACHI 71401040 Excavator VOLVO 14263401 BERCO LH90E JOHN DEERE T136116 INGERSOLL RAND 57302853 DAEWOO 2270-9404 2004HD BERCO LH90 BANTAM-KOEHRING 422V0054 DAEWOO 2270-9010 PMI 960012 ATLAS-TEREX 869667 HITACHI 9115234 CASAGRANDE 95505015 PRIESTMAN 244272 ATLAS-TEREX

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Moldova:
+37 322 893 762
Telefon Ucraina:
+38 0947 101 435
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro