Rola de sustinere,ATLAS-TEREX 869667,BANTAM-KOEHRING 422V0054,BENATI 2104101,BENATI 2104121,BERCO LH90,BERCO LH90B,BERCO LH90E,CASAGRANDE 95505015,CASAGRANDE 95505021,DAEWOO 2270-9010,DAEWOO 2270-9404,DAEWOO 2270-9404A,DEMAG 9725450,FIAT-HITACHI 71401040,FIAT-HITACHI 71401273,HITACHI 9043162,HITACHI 9072631,HITACHI 9114275,HITACHI 9115234,HITACHI 9129347,HYUNDAI 81E7-0015,HYUNDAI 81E7-00631,INGERSOLL RAND 57302853,INGERSOLL RAND 57712366,INGERSOLL RAND 70576129,ITM A140700AM00,JOHN DEERE AT201934,JOHN DEERE T136116,LALTESI 68205,LIEBHERR 5209264,PMI 960012,PMI 960305,PRIESTMAN 244272,TELCO-TATA TD01088,TELCO-TATA TD01109,TIGERCAT CW058,VOLVO 1081-01800,VOLVO 1081-02570,VOLVO 1081-04411,VOLVO 14263401,VOLVO 14532330,VOLVO 24006,VPI VLH90V,WESERHUTTE E80273,ATLAS-TEREX,Excavator,2202DHD

Rola de sustinere - ATLAS-TEREX - Excavator - 2202DHD

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 2202DHD
Informatii piesa:
Printeaza
CTHA14070A
Rola de sustinere
Weight: 81 Kg
Detalii:
øA
240
øB
200
C
214
D
284
E
400
F
445
G
314
øH
85
øH1
øL
23,5
M
125
N
77
ØA1
C1
T
150
 
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
2004HD 2202DHD 2202EHD 2204HD
CASAGRANDE
C60HD    
DAEWOO
DH450 S400LC 3 S400LC 5 SOLAR 400 LC-3
SOLAR 420 LC-V SOLAR 450   
DEMAG
H31 1° TYPE H40HD H41 2° TYPE H41C
FIAT-HITACHI
EX455 FH400 FH400LCH FH450 3
FH450BEH 3 FH450LCH 3   
HITACHI
EX400-1 EX400-2 EX400-5 EX400H-3
EX400HLC EX400LC-1 EX400LC-2 EX400LC-3
EX400LCH-3 EX450-5 EX450LC-5 UH14-2 1° TYPE
UH14-2 2° TYPE UH14LC-2 UH171 UH171LC
UH172 UH172LC UH181 ZX370
ZX400LCH-3 ZX450-3 ZX450LC-3 ZX450LCH -3
ZX460LCH-3 ZX470H-3 ZX470LCH-3  
HYUNDAI
R350 R350LC R360LC 3 00020 TO 0180R360LC 3 0181 UP
R360LC 3 UP TO 00019R360LC 7 UP TO 0929R360LC-7A UP TO 0077R360LC-9
R420 R450 LC -7A 0032 UPR450 LC -7A UP TO 0031R450LC
R450LC -7 0042 UPR450LC -7 UP TO 0041R450LC-3 R500LC- 7
R500LC-7A    
INGERSOLL RAND
DM70    
JOHN DEERE
370 370C 450C LC 450D LC
450LC 470G LC 992ELC  
LIEBHERR
HS852HD 1° TYPE HS853HD HS872 1° TYPE HS872 2° TYPE
R971    
SAMSUNG-H.I.
MX13 MX16 MX452LC 1 SE350LC 1
SE350LC 2    
SENNEBOGEN
635R-HD 1° TYPE 635R-HD 2° TYPE 635T-HD 1° TYPE 635T-HD 2° TYPE
645R-HD 1° TYPE 645R-HD 2° TYPE   
VOLVO
EC330B EC360B LC EC360B NLC EC360LC
EC420 EC450 EC460B LC EC460B LC Retractable Undercarriage
EC460LC H16D H16DLC  
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
ATLAS-TEREX869667
BANTAM-KOEHRING422V0054
BENATI2104101
BENATI2104121
BERCOLH90
BERCOLH90B
BERCOLH90E
CASAGRANDE95505015
CASAGRANDE95505021
DAEWOO2270-9010
DAEWOO2270-9404
DAEWOO2270-9404A
DEMAG9725450
FIAT-HITACHI71401040
FIAT-HITACHI71401273
HITACHI9043162
HITACHI9072631
HITACHI9114275
HITACHI9115234
HITACHI9129347
HYUNDAI81E7-0015
HYUNDAI81E7-00631
INGERSOLL RAND57302853
INGERSOLL RAND57712366
INGERSOLL RAND70576129
ITMA140700AM00
JOHN DEEREAT201934
JOHN DEERET136116
LALTESI68205
LIEBHERR5209264
PMI960012
PMI960305
PRIESTMAN244272
TELCO-TATATD01088
TELCO-TATATD01109
TIGERCATCW058
VOLVO1081-01800
VOLVO1081-02570
VOLVO1081-04411
VOLVO14263401
VOLVO14532330
VOLVO24006
VPIVLH90V
WESERHUTTEE80273
Constructorul american Case este deja unul dintre partenerii de încredere ai armatei americane. Fabrica CNH din Wichita, Kansas va livra peste 3.000 de unităţi, contractul pe termen lung presupunând producerea a 1.900 de încărcătoare multifuncţionale pe pneuri şi până la 1.500 de mini&ic
mai multe detalii ...
BANTAM-KOEHRING 422V0054 VOLVO 1081-02570 DAEWOO 2270-9404A HITACHI 9072631 Excavator ATLAS-TEREX 869667 FIAT-HITACHI 71401040 BENATI 2104101 PMI 960305 CASAGRANDE 95505021 ATLAS-TEREX DEMAG 9725450 PMI 960012 LIEBHERR 5209264 CASAGRANDE 95505015 HITACHI 9129347 HITACHI 9114275 HYUNDAI 81E7-00631 VOLVO 1081-04411 HITACHI 9043162 VPI VLH90V BERCO LH90 Rola de sustinere VOLVO 14263401 INGERSOLL RAND 70576129 TELCO-TATA TD01109 VOLVO 1081-01800 INGERSOLL RAND 57712366 VOLVO 14532330 HITACHI 9115234 BENATI 2104121 DAEWOO 2270-9010 TIGERCAT CW058 JOHN DEERE T136116 BERCO LH90E JOHN DEERE AT201934 INGERSOLL RAND 57302853 2202DHD WESERHUTTE E80273 DAEWOO 2270-9404 BERCO LH90B FIAT-HITACHI 71401273 TELCO-TATA TD01088 HYUNDAI 81E7-0015 LALTESI 68205 ITM A140700AM00 PRIESTMAN 244272 VOLVO 24006
Mai jos sunt cateva sfaturi de baza si cateva indicii pentru a va putea scoate din impas. Cand lucrurile nu merg cum trebuie. Probleme externe Doar pentru ca reductia finala se misca greu sau nu se misca nu inseamna neaparat ca este din
mai multe detalii ...
DAEWOO 2270-9010 HYUNDAI 81E7-0015 HITACHI 9043162 HITACHI 9115234 2202DHD INGERSOLL RAND 57302853 HITACHI 9114275 HITACHI 9072631 ITM A140700AM00 HYUNDAI 81E7-00631 INGERSOLL RAND 70576129 TIGERCAT CW058 PMI 960305 BERCO LH90E DAEWOO 2270-9404 PMI 960012 TELCO-TATA TD01109 BENATI 2104101 WESERHUTTE E80273 BANTAM-KOEHRING 422V0054 JOHN DEERE T136116 VOLVO 14263401 TELCO-TATA TD01088 Rola de sustinere LIEBHERR 5209264 BENATI 2104121 Excavator CASAGRANDE 95505021 VOLVO 1081-04411 INGERSOLL RAND 57712366 LALTESI 68205 PRIESTMAN 244272 VOLVO 14532330 DAEWOO 2270-9404A ATLAS-TEREX 869667 ATLAS-TEREX DEMAG 9725450 FIAT-HITACHI 71401273 VOLVO 24006 BERCO LH90 BERCO LH90B VOLVO 1081-02570 VOLVO 1081-01800 CASAGRANDE 95505015 VPI VLH90V JOHN DEERE AT201934 FIAT-HITACHI 71401040 HITACHI 9129347
Furnizam la cele mai bune preturi bolturi si bucse pentru Caterpillar 301.5,301.6, 301.8, 301.6C, 301.8C, 302.5, 302.5C ,  Hitachi EX100-5, EX100-5E, EX100M-5, EX120-5, EX120-5E, EX120-5HG, EX120-5LG, EX120-5X, EX120-5Z,EX120SS-5, EX125WD-5, EX130H-5, EX130H-5E, EX130K-5, EX135UR,EX135UR-5, EX135US-5, EX135USR, ZX
mai multe detalii ...
ATLAS-TEREX 869667 ITM A140700AM00 BERCO LH90E Rola de sustinere LALTESI 68205 TELCO-TATA TD01109 INGERSOLL RAND 57712366 PMI 960305 BERCO LH90 HYUNDAI 81E7-0015 VOLVO 14263401 DAEWOO 2270-9404A HITACHI 9043162 JOHN DEERE T136116 DAEWOO 2270-9010 TELCO-TATA TD01088 VPI VLH90V VOLVO 1081-01800 LIEBHERR 5209264 JOHN DEERE AT201934 VOLVO 24006 HITACHI 9072631 HYUNDAI 81E7-00631 INGERSOLL RAND 70576129 VOLVO 1081-02570 PMI 960012 BANTAM-KOEHRING 422V0054 Excavator CASAGRANDE 95505021 HITACHI 9114275 WESERHUTTE E80273 DAEWOO 2270-9404 BENATI 2104101 FIAT-HITACHI 71401040 HITACHI 9129347 2202DHD CASAGRANDE 95505015 BENATI 2104121 FIAT-HITACHI 71401273 VOLVO 1081-04411 PRIESTMAN 244272 DEMAG 9725450 VOLVO 14532330 TIGERCAT CW058 BERCO LH90B HITACHI 9115234 INGERSOLL RAND 57302853 ATLAS-TEREX

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Moldova:
+37 322 893 762
Telefon Ucraina:
+38 0947 101 435
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro