Surub papuc,BAUER 240074,BENATI 2004014,BERCO CR1105,BERCO CR1105A,BERCO ID427,CASE R29245,CATERPILLAR 1S1859,CATERPILLAR 2M8758,CATERPILLAR 3Y1129,CNH-FIAT NEW HOLLAND 76040849,DRESSER 624848C1,DRESSER-FURUKAWA 1254518H1,DRESSER-FURUKAWA 3194590R2,HANOMAG 2962609M,HANOMAG 2962609M1,HANOMAG 3254010M1,HANOMAG 374937128,HYUNDAI 81E-0023,INGERSOLL RAND 57070971,ITM D01070A0N15,JOHN DEERE T51523,KOMATSU 207-32-E1134E,LANDINI MASSEY FERGUSON 2895889M1,LIEBHERR 4091000,LIEBHERR 4097514,LIEBHERR 4098.108.16,LIEBHERR 7001689,LIEBHERR 7003775,LIEBHERR 786500614,O-&-K-TEREX 111742,POCLAIN-CASE POCLAIN P0233006S,POCLAIN-CASE POCLAIN S0233006,POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI233006,PRIESTMAN 234855,REEDRILL V007409,SENNEBOGEN 018586,SENNEBOGEN 2511018586,TELCO-TATA 9TD01089/3,TELCO-TATA 9TD01120/03,TELCO-TATA TD01089/3,TELCO-TATA TD01120/03,VARIOUS 571108,VOLVO 14044063,VOLVO 44063,VPI V1S1859,ATLAS-TEREX,Excavator,2202DLC

Surub papuc - ATLAS-TEREX - Excavator - 2202DLC

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 2202DLC
Informatii piesa:
Printeaza
CTHD0107A15
Surub papuc
Weight: 0.2 Kg
Detalii:
Type
STD
Hardened head
Strength class
12,9
A
3/4''
Pitch
16 UNF
B
19,05
C
57
D
26
E
19
CH
28,6
G
28,6
 
Senila
Senila
CANTITATE (2)
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
1704HD 2° TYPE 1704HDS 1804E 1804HD
1804LC 2° TYPE 1902DHD 1902E 1902EHD
1902ELC 1902HD 2002 2° TYPE 2002LC 2° TYPE
2004 2202DLC 2202E 2202ELC
CASAGRANDE
C40 C50   
CASE
1450 DOZER 1450 LOADER 1450B DOZER 1450B LOADER
1450B LGP DOZER 1455B LOADER 1550 1550 LGP
1550 LT 1850K LGP 1850K LT 1850K XLT
CATERPILLAR
215BSA 4FC -736-UP219 5CF -1-UP219D 5XG -1-UP219DLC 5XG -1-UP
219LC 5CF -1-UP225B 2ZD -550-UP225B 3YD -1-UP225D 2SJ -1-UP
225D 6RG -1-UP225DLC 6RG -1-UP227 10W -1-UP229 1AG -1-UP
229 1GF -1-UP229D 2LJ -1-UP231D 1NK -1-203231DLC 1NK -204-UP
235 64R -1-595235LC 32K -572D 21A-1-UP955L 13X-1-UP
955L 57M-1-UP955L 64J-10441-UP955L 64J-9258-10440955L 71J-5832-6180
955L 71J-6181-UP955L 85J-10129-11003955L 85J-11004-UP963 18Z-1-1352
963 18Z-1353-UP963 29S-1-1126963 6Z-1450-UP963 LGP 11Z-1-590
963 LGP 11Z-591-UP963 LGP 21Z-1-318963 LGP 21Z-319-812963 LGP 21Z-813-3441
963 LGP 48Z-185-UP963B 9BL-1-UP963C 2DS-1-UP963D SYSTEM ONE LCS-1-UP
963D SYSTEM ONE TLG-1-UP977H 53A-1-2258977H 53A-2259-UP977K 11K-1-3167
977K 11K-3168-3918977K 46H-1-UP977K 48J-1-463977K 70J-724-1302
977K 76H-1-UP977L 11K-3919-5958D6C 10K-1-9531D6C 23U-1-UP
D6C 24U-1-UPD6C 26K-1-1513D6C 26K-1514-UPD6C 46J-1-868
D6C 46J-869-UPD6C 69J-1-UPD6C 74A-1-3108D6C 76A-1-6061
D6C DD 99J-1-1962D6C DD 99J-1963-UPD6C LGP 49W-1-UPD6C SA 17R-650-UP
D6D 19B-1-UPD6D 19X-767-UPD6D 1Y-460-UPD6D 30X-1-1225
D6D 30X-1226-UPD6D 36C-1-UPD6D 37C-1-UPD6D 38C-1-UP
D6D 5X-1-779D6D 5X-780-UPD6D 5YB-1-UPD6D 74W-1 -1148
D6D 74W-1149-UPD6D 9FK-1-UPD6D DD 3X-1-818D6D DD 3X-819-UP
D6D DD 7XF-1-UPD6D DD 7YK-1-UPD6D LGP 32X-1-683D6D LGP 33X-330-UP
D6D LGP 6HC-1-UPD6D LGP 6X-1-818D6D LGP 6X-819-UPD6D PS 20X-3042-UP
D6D PS 4X-1-4774D6D PS 75W-1-1796D6D PS 75W-1797-UPD6E 2MJ-1-UP
D6E 8FJ-1-UPD6F 5FR-1-UPD6G 3SR-1-UPD7 3T-1-UP
D7 4T-1-UPD7 9G-1-UPD7C 17A-1-11980D7D 17A-11981-18760
D7D 17A-18761-UP   
CNH-FIAT NEW HOLLAND
D180 D180LGP D180XLT  
DEMAG
H30 H31 2° TYPE H31C H31LC
H40G H40LC   
DRESSER
175C 3501-UP200E 200E LGP 250C 10001-12448
TD12C 20501-UPTD12C LONG TRACK 25001-UPTD12CXP 20501-UPTD12CXP LONG TRACK 25001-UP
TD15B G 20399-UPTD15B P 20399-25000TD15C 2512-UPTD15C LGP
TD15E FIRST TYPE TD15E LONG TRACK TD15E LGP TD15E P 30501-UP
TD15E U 8001-UPTD20C 1-25841TD20C 25842-27615TD20C 27616-30000
TD20C S 1-25841TD20C S 25842-27615TD20C S 27616-30000 
DRESSER-FURUKAWA
640EHD 645EHD 650B 2° TYPE 650E
650HD 1° TYPE 650HD 2° TYPE 655  
FUCHS
F125R    
JOHN DEERE
755A 755B 850 850B
850B-LGP 850B-LT 850C-LGP 850-LGP
JD850    
KATO
HD900 VII HD900LC VII   
LIEBHERR
HS840 HS842HD HS842HD LITRONIC HS843HD LITRONIC
HS851 2° TYPE HS852 LITRONIC LR631B LR632
LR634 PR731B PR731BL PR731BM
PR731C PR731CL PR731CM PR732 LITRONIC
PR732B LITRONIC PR732BL LITRONIC PR732BM LITRONIC PR732L LITRONIC
PR732M LITRONIC R912HDS LITRONIC R941HD R942HD
R942HD LITRONIC R942HDSL LITRONIC R944HDS LITRONIC R944HDSL LITRONIC
R945 2° TYPE R961 1° TYPE R961 2° TYPE R961 3° TYPE
SR731    
O-&-K-TEREX
RH11 RH11LC RH12CLC RH12PMS 1° TYPE
RH6EHD RH6HDS RH6PMSHD RH6PMSHDS
RH6PMSLC RH8LC RH8PMSLC RH9 104501-104740
RH9 104741-104999RH9 116200-116599RH9F RH9FLC
RH9G RH9LC 2° TYPE RH9PMS RH9PMSLC
POCLAIN-CASE POCLAIN
1488C 160CK 170C 170CKB
220CL GCK SC150K  
SENNEBOGEN
528T 2° TYPE 660T HBM4 S1240R 2° TYPE
S1240R 3° TYPE S660R-LC 1° TYPE S660R-LC 2° TYPE SDR28SL
SR28THD    
SUMITOMO-LINKBELT
LS108B LS108C LS108HD LS180
LS98 LS98L LS98LC  
TIGERCAT
822C 845B 845C 853E
VOLVO
EC280CHNS EC280CHWL EC300 EC340
H14 H14B H14BLC H16
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
BAUER240074
BENATI2004014
BERCOCR1105
BERCOCR1105A
BERCOID427
CASER29245
CATERPILLAR1S1859
CATERPILLAR2M8758
CATERPILLAR3Y1129
CNH-FIAT NEW HOLLAND76040849
DRESSER624848C1
DRESSER-FURUKAWA1254518H1
DRESSER-FURUKAWA3194590R2
HANOMAG2962609M
HANOMAG2962609M1
HANOMAG3254010M1
HANOMAG374937128
HYUNDAI81E-0023
INGERSOLL RAND57070971
ITMD01070A0N15
JOHN DEERET51523
KOMATSU207-32-E1134E
LANDINI MASSEY FERGUSON2895889M1
LIEBHERR4091000
LIEBHERR4097514
LIEBHERR4098.108.16
LIEBHERR7001689
LIEBHERR7003775
LIEBHERR786500614
O-&-K-TEREX111742
POCLAIN-CASE POCLAINP0233006S
POCLAIN-CASE POCLAINS0233006
POCLAIN-CASE POCLAINZKI233006
PRIESTMAN234855
REEDRILLV007409
SENNEBOGEN018586
SENNEBOGEN2511018586
TELCO-TATA9TD01089/3
TELCO-TATA9TD01120/03
TELCO-TATATD01089/3
TELCO-TATATD01120/03
VARIOUS571108
VOLVO14044063
VOLVO44063
VPIV1S1859
Volvo Construction Equipment a prezentat o serie de produse si initiative dedicate extinderii operatiunilor si bazei de clienti in Asia.Astfel, in China, a fost inaugurat de curand Centrul de Tehnologie Volvo din Jinan, a fost extinsa capacitatea de productie a fabricii Volvo din Linyi, iar incepand cu 2003 s-au facut
mai multe detalii ...
DRESSER-FURUKAWA 3194590R2 Surub papuc VARIOUS 571108 ITM D01070A0N15 CATERPILLAR 1S1859 REEDRILL V007409 LIEBHERR 4097514 SENNEBOGEN 2511018586 LANDINI MASSEY FERGUSON 2895889M1 TELCO-TATA TD01120/03 BAUER 240074 CASE R29245 HYUNDAI 81E-0023 LIEBHERR 7001689 INGERSOLL RAND 57070971 CATERPILLAR 3Y1129 BENATI 2004014 ATLAS-TEREX DRESSER-FURUKAWA 1254518H1 POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI233006 JOHN DEERE T51523 POCLAIN-CASE POCLAIN P0233006S 2202DLC BERCO CR1105 CATERPILLAR 2M8758 POCLAIN-CASE POCLAIN S0233006 DRESSER 624848C1 HANOMAG 2962609M CNH-FIAT NEW HOLLAND 76040849 VOLVO 44063 KOMATSU 207-32-E1134E TELCO-TATA 9TD01120/03 LIEBHERR 4098.108.16 LIEBHERR 786500614 VPI V1S1859 BERCO CR1105A HANOMAG 374937128 SENNEBOGEN 018586 BERCO ID427 O-&-K-TEREX 111742 TELCO-TATA TD01089/3 HANOMAG 2962609M1 TELCO-TATA 9TD01089/3 HANOMAG 3254010M1 Excavator PRIESTMAN 234855 VOLVO 14044063 LIEBHERR 7003775 LIEBHERR 4091000
CommaTECH srl va ofera piese de schimb pentru toata gama de motoare Hanomag, printre altele pentru utilajele de constructii: Hanomag_22, Hanomag_35, Hanomag 44, Hanomag 50, Hanomag 55, Hanomag 60, Hanomag 66, Hanomag 70, Hanomag 77, Hanomag d500, Hanomag d540, 
mai multe detalii ...
POCLAIN-CASE POCLAIN P0233006S HANOMAG 2962609M TELCO-TATA TD01120/03 POCLAIN-CASE POCLAIN S0233006 DRESSER-FURUKAWA 3194590R2 SENNEBOGEN 2511018586 TELCO-TATA 9TD01120/03 INGERSOLL RAND 57070971 2202DLC Surub papuc VOLVO 44063 BENATI 2004014 PRIESTMAN 234855 ATLAS-TEREX LIEBHERR 4098.108.16 Excavator LIEBHERR 7001689 CASE R29245 CNH-FIAT NEW HOLLAND 76040849 BERCO CR1105A KOMATSU 207-32-E1134E CATERPILLAR 2M8758 REEDRILL V007409 HANOMAG 3254010M1 LANDINI MASSEY FERGUSON 2895889M1 HANOMAG 374937128 SENNEBOGEN 018586 HYUNDAI 81E-0023 VPI V1S1859 TELCO-TATA 9TD01089/3 HANOMAG 2962609M1 POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI233006 LIEBHERR 786500614 LIEBHERR 4091000 BERCO CR1105 DRESSER 624848C1 JOHN DEERE T51523 BERCO ID427 VOLVO 14044063 BAUER 240074 O-&-K-TEREX 111742 DRESSER-FURUKAWA 1254518H1 LIEBHERR 7003775 LIEBHERR 4097514 VARIOUS 571108 CATERPILLAR 3Y1129 CATERPILLAR 1S1859 ITM D01070A0N15 TELCO-TATA TD01089/3
Grederele sunt considerate masinile cel mai greu de exploatat. Dupa ani de cercetari intense si teste de performanta, noile gredere Caterpillar din Seria M redefinesc ideea de "usor de folosit". Lucrul cel mai impresionant la noua Serie M este acela ca nu exista leviere- in conditiile in care un greder tipic
mai multe detalii ...
BERCO ID427 CASE R29245 POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI233006 SENNEBOGEN 2511018586 LIEBHERR 4097514 Surub papuc DRESSER-FURUKAWA 3194590R2 DRESSER-FURUKAWA 1254518H1 TELCO-TATA 9TD01089/3 VOLVO 14044063 SENNEBOGEN 018586 CATERPILLAR 1S1859 POCLAIN-CASE POCLAIN S0233006 VPI V1S1859 HANOMAG 2962609M1 CATERPILLAR 2M8758 LIEBHERR 4091000 TELCO-TATA TD01120/03 LIEBHERR 4098.108.16 CNH-FIAT NEW HOLLAND 76040849 VARIOUS 571108 BERCO CR1105A REEDRILL V007409 ITM D01070A0N15 CATERPILLAR 3Y1129 Excavator VOLVO 44063 LIEBHERR 7003775 TELCO-TATA 9TD01120/03 INGERSOLL RAND 57070971 O-&-K-TEREX 111742 HYUNDAI 81E-0023 DRESSER 624848C1 HANOMAG 2962609M PRIESTMAN 234855 JOHN DEERE T51523 LIEBHERR 786500614 KOMATSU 207-32-E1134E TELCO-TATA TD01089/3 LANDINI MASSEY FERGUSON 2895889M1 2202DLC ATLAS-TEREX BERCO CR1105 HANOMAG 3254010M1 POCLAIN-CASE POCLAIN P0233006S HANOMAG 374937128 LIEBHERR 7001689 BENATI 2004014 BAUER 240074

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Moldova:
+37 322 893 762
Telefon Ucraina:
+38 0947 101 435
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro