Rola de sustinere,ATLAS-TEREX 869667,BANTAM-KOEHRING 422V0054,BENATI 2104101,BENATI 2104121,BERCO LH90,BERCO LH90B,BERCO LH90E,CASAGRANDE 95505015,CASAGRANDE 95505021,DAEWOO 2270-9010,DAEWOO 2270-9404,DAEWOO 2270-9404A,DEMAG 9725450,FIAT-HITACHI 71401040,FIAT-HITACHI 71401273,HITACHI 9043162,HITACHI 9072631,HITACHI 9114275,HITACHI 9115234,HITACHI 9129347,HYUNDAI 81E7-0015,HYUNDAI 81E7-00631,INGERSOLL RAND 57302853,INGERSOLL RAND 57712366,INGERSOLL RAND 70576129,ITM A140700AM00,JOHN DEERE AT201934,JOHN DEERE T136116,LALTESI 68205,LIEBHERR 5209264,PMI 960012,PMI 960305,PRIESTMAN 244272,TELCO-TATA TD01088,TELCO-TATA TD01109,TIGERCAT CW058,VOLVO 1081-01800,VOLVO 1081-02570,VOLVO 1081-04411,VOLVO 14263401,VOLVO 14532330,VOLVO 24006,VPI VLH90V,WESERHUTTE E80273,ATLAS-TEREX,Excavator,2202EHD

Rola de sustinere - ATLAS-TEREX - Excavator - 2202EHD

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 2202EHD
Informatii piesa:
Printeaza
CTHA14070A
Rola de sustinere
Weight: 81 Kg
Detalii:
øA
240
øB
200
C
214
D
284
E
400
F
445
G
314
øH
85
øH1
øL
23,5
M
125
N
77
ØA1
C1
T
150
 
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
2004HD 2202DHD 2202EHD 2204HD
CASAGRANDE
C60HD    
DAEWOO
DH450 S400LC 3 S400LC 5 SOLAR 400 LC-3
SOLAR 420 LC-V SOLAR 450   
DEMAG
H31 1° TYPE H40HD H41 2° TYPE H41C
FIAT-HITACHI
EX455 FH400 FH400LCH FH450 3
FH450BEH 3 FH450LCH 3   
HITACHI
EX400-1 EX400-2 EX400-5 EX400H-3
EX400HLC EX400LC-1 EX400LC-2 EX400LC-3
EX400LCH-3 EX450-5 EX450LC-5 UH14-2 1° TYPE
UH14-2 2° TYPE UH14LC-2 UH171 UH171LC
UH172 UH172LC UH181 ZX370
ZX400LCH-3 ZX450-3 ZX450LC-3 ZX450LCH -3
ZX460LCH-3 ZX470H-3 ZX470LCH-3  
HYUNDAI
R350 R350LC R360LC 3 00020 TO 0180R360LC 3 0181 UP
R360LC 3 UP TO 00019R360LC 7 UP TO 0929R360LC-7A UP TO 0077R360LC-9
R420 R450 LC -7A 0032 UPR450 LC -7A UP TO 0031R450LC
R450LC -7 0042 UPR450LC -7 UP TO 0041R450LC-3 R500LC- 7
R500LC-7A    
INGERSOLL RAND
DM70    
JOHN DEERE
370 370C 450C LC 450D LC
450LC 470G LC 992ELC  
LIEBHERR
HS852HD 1° TYPE HS853HD HS872 1° TYPE HS872 2° TYPE
R971    
SAMSUNG-H.I.
MX13 MX16 MX452LC 1 SE350LC 1
SE350LC 2    
SENNEBOGEN
635R-HD 1° TYPE 635R-HD 2° TYPE 635T-HD 1° TYPE 635T-HD 2° TYPE
645R-HD 1° TYPE 645R-HD 2° TYPE   
VOLVO
EC330B EC360B LC EC360B NLC EC360LC
EC420 EC450 EC460B LC EC460B LC Retractable Undercarriage
EC460LC H16D H16DLC  
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
ATLAS-TEREX869667
BANTAM-KOEHRING422V0054
BENATI2104101
BENATI2104121
BERCOLH90
BERCOLH90B
BERCOLH90E
CASAGRANDE95505015
CASAGRANDE95505021
DAEWOO2270-9010
DAEWOO2270-9404
DAEWOO2270-9404A
DEMAG9725450
FIAT-HITACHI71401040
FIAT-HITACHI71401273
HITACHI9043162
HITACHI9072631
HITACHI9114275
HITACHI9115234
HITACHI9129347
HYUNDAI81E7-0015
HYUNDAI81E7-00631
INGERSOLL RAND57302853
INGERSOLL RAND57712366
INGERSOLL RAND70576129
ITMA140700AM00
JOHN DEEREAT201934
JOHN DEERET136116
LALTESI68205
LIEBHERR5209264
PMI960012
PMI960305
PRIESTMAN244272
TELCO-TATATD01088
TELCO-TATATD01109
TIGERCATCW058
VOLVO1081-01800
VOLVO1081-02570
VOLVO1081-04411
VOLVO14263401
VOLVO14532330
VOLVO24006
VPIVLH90V
WESERHUTTEE80273
Utilajul de constructii a fost testat pe santiere aflate la o altitudine mare si in lucrari realizate la temperaturi scazute. Astfel, cumparatorii buldozerului Komatsu D65-17 sunt convinsi ca utilajul va respecta norma Tier 4 in orice imprejurare. Puterea motorului acestui buldozer Komatsu variaza intre 208 si 222
mai multe detalii ...
BERCO LH90B ATLAS-TEREX VOLVO 14263401 BERCO LH90E ATLAS-TEREX 869667 INGERSOLL RAND 70576129 BERCO LH90 HYUNDAI 81E7-0015 HYUNDAI 81E7-00631 VOLVO 1081-02570 JOHN DEERE T136116 TELCO-TATA TD01109 DAEWOO 2270-9010 TELCO-TATA TD01088 HITACHI 9129347 DEMAG 9725450 HITACHI 9114275 TIGERCAT CW058 PMI 960012 2202EHD CASAGRANDE 95505015 VOLVO 24006 BENATI 2104101 HITACHI 9072631 PMI 960305 JOHN DEERE AT201934 INGERSOLL RAND 57302853 HITACHI 9115234 Rola de sustinere LALTESI 68205 VOLVO 1081-01800 Excavator ITM A140700AM00 FIAT-HITACHI 71401040 BENATI 2104121 VOLVO 14532330 DAEWOO 2270-9404A FIAT-HITACHI 71401273 HITACHI 9043162 BANTAM-KOEHRING 422V0054 INGERSOLL RAND 57712366 WESERHUTTE E80273 PRIESTMAN 244272 VPI VLH90V LIEBHERR 5209264 VOLVO 1081-04411 DAEWOO 2270-9404 CASAGRANDE 95505021
Producătorul New Holland a fost unul dintre expozantii de renume prezenti la Hillhead între 24 si 26 iunie. Cele două încărcătoare frontale expuse, W190B si W270B beneficiază de o productivitate exceptională, eficientă deosebită a consumului de combustibil si un nivel deosebit al stabilitătii, fiin
mai multe detalii ...
ATLAS-TEREX 869667 BERCO LH90 INGERSOLL RAND 57302853 HITACHI 9072631 HYUNDAI 81E7-00631 BERCO LH90B JOHN DEERE T136116 PRIESTMAN 244272 FIAT-HITACHI 71401040 VOLVO 14532330 HITACHI 9043162 BERCO LH90E Rola de sustinere TELCO-TATA TD01109 VPI VLH90V LALTESI 68205 PMI 960012 Excavator HYUNDAI 81E7-0015 CASAGRANDE 95505021 LIEBHERR 5209264 INGERSOLL RAND 70576129 VOLVO 24006 BENATI 2104121 TIGERCAT CW058 HITACHI 9114275 JOHN DEERE AT201934 HITACHI 9115234 VOLVO 1081-02570 TELCO-TATA TD01088 DAEWOO 2270-9010 DEMAG 9725450 DAEWOO 2270-9404 VOLVO 1081-04411 HITACHI 9129347 INGERSOLL RAND 57712366 BANTAM-KOEHRING 422V0054 VOLVO 1081-01800 CASAGRANDE 95505015 ITM A140700AM00 DAEWOO 2270-9404A ATLAS-TEREX VOLVO 14263401 WESERHUTTE E80273 2202EHD BENATI 2104101 PMI 960305 FIAT-HITACHI 71401273
  Solutia Komatsu in materie de buldozere din gama 20-24 tone, care se ridica peste standardele pietei de profil, disponibila clientilor inca de la inceputului anului 2010, este modelul D65EX/PX/WX-16. Testele realizate si declaratiile clientilor care folosesc deja acest model de buldozer de mai mult de un an, in
mai multe detalii ...
BERCO LH90 HITACHI 9129347 INGERSOLL RAND 70576129 PMI 960305 Rola de sustinere TELCO-TATA TD01088 DAEWOO 2270-9010 LIEBHERR 5209264 ITM A140700AM00 PMI 960012 VOLVO 14263401 HITACHI 9115234 VOLVO 1081-02570 2202EHD JOHN DEERE AT201934 HITACHI 9072631 DEMAG 9725450 DAEWOO 2270-9404A PRIESTMAN 244272 CASAGRANDE 95505015 INGERSOLL RAND 57712366 BENATI 2104121 WESERHUTTE E80273 ATLAS-TEREX 869667 TIGERCAT CW058 BENATI 2104101 HITACHI 9043162 VOLVO 14532330 HYUNDAI 81E7-00631 DAEWOO 2270-9404 JOHN DEERE T136116 INGERSOLL RAND 57302853 BERCO LH90E VPI VLH90V VOLVO 24006 FIAT-HITACHI 71401040 Excavator VOLVO 1081-04411 TELCO-TATA TD01109 BANTAM-KOEHRING 422V0054 CASAGRANDE 95505021 FIAT-HITACHI 71401273 VOLVO 1081-01800 ATLAS-TEREX LALTESI 68205 BERCO LH90B HYUNDAI 81E7-0015 HITACHI 9114275

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Moldova:
+37 322 893 762
Telefon Ucraina:
+38 0947 101 435
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro