Rola de sustinere,BENATI 2105021,BERCO LH1593,BERCO WS39,BERCO WS39D,CASAGRANDE 95505004,DEMAG 41416240,DEMAG 59228140,DEMAG 9735060,HITACHI 9109493,ITM A1408000M00,LIEBHERR 10007992,LIEBHERR 5209249,LIEBHERR 5601511,LIEBHERR 5611611,LIEBHERR 5612398,MAIT 2175026,PMI 960319,VOLVO 16631,VPI VWS39V,ATLAS-TEREX,Excavator,2502HD

Rola de sustinere - ATLAS-TEREX - Excavator - 2502HD

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 2502HD
Informatii piesa:
Printeaza
CTHA140800
Rola de sustinere
Weight: 125.5 Kg
Detalii:
øA
300
øB
250
C
250
D
310
E
430
F
482
G
340
øH
95
øH1
øL
27
M
135
N
90
ØA1
C1
T
180
 
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
2502HD    
DEMAG
H41 1° TYPE H55 H55N H65 1° TYPE
H65 2° TYPE    
HITACHI
EX550 EX550H EX550LC EX550LCH
EX600H EX600LCH   
LIEBHERR
HS870 1° TYPE HS870 2° TYPE HS870 3° TYPE HS872HD LITRONIC
HS872HDS LITRONIC HS872HDS LONG LITRONIC HS873HD LITRONIC HS882HD LITRONIC
HS882HDS LITRONIC HS883HD LITRONIC R654HD-S LITRONIC R954HDEW LITRONIC
R961BHD R962HD 1° TYPE R962HD 2° TYPE R964 1° TYPE
R964HD R965BHD R971HD R972HD 1° TYPE
R972HD 2° TYPE R974 2° TYPE UP TO-299R974 LITRONIC R974 LITRONIC 2° TYPE 300-302
R974 LITRONIC 303-UPR974B LITRONIC R974BHD LITRONIC R981LC
R982LC 1° TYPE R982LC 2° TYPE   
SENNEBOGEN
660R-HD 660T-HD   
VOLVO
EC620 H25B H25C H25CLC
H25D    
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
BENATI2105021
BERCOLH1593
BERCOWS39
BERCOWS39D
CASAGRANDE95505004
DEMAG41416240
DEMAG59228140
DEMAG9735060
HITACHI9109493
ITMA1408000M00
LIEBHERR10007992
LIEBHERR5209249
LIEBHERR5601511
LIEBHERR5611611
LIEBHERR5612398
MAIT2175026
PMI960319
VOLVO16631
VPIVWS39V
PICONUL NU PORNESTE Cauze posibile: Spitul e blocat. Solutie: scoateti si inlocuiti spitul. Din vina furtunelor cu cuple rapide ( nu primeste ulei ). Solutia: verificati furtunele, reparati sau inlocuiti. Respectati diametrul recomandat de producator pentru asigurarea unui debit si a unei
mai multe detalii ...
DEMAG 41416240 ITM A1408000M00 LIEBHERR 5611611 ATLAS-TEREX LIEBHERR 5612398 PMI 960319 Excavator BERCO WS39 BERCO WS39D LIEBHERR 10007992 BERCO LH1593 LIEBHERR 5601511 Rola de sustinere HITACHI 9109493 LIEBHERR 5209249 DEMAG 59228140 MAIT 2175026 CASAGRANDE 95505004 VOLVO 16631 BENATI 2105021 VPI VWS39V 2502HD DEMAG 9735060
Furnizam la cele mai bune preturi bolturi si bucse pentru Caterpillar 301.5,301.6, 301.8, 301.6C, 301.8C, 302.5, 302.5C ,  Hitachi EX100-5, EX100-5E, EX100M-5, EX120-5, EX120-5E, EX120-5HG, EX120-5LG, EX120-5X, EX120-5Z,EX120SS-5, EX125WD-5, EX130H-5, EX130H-5E, EX130K-5, EX135UR,EX135UR-5, EX135US-5, EX135USR, ZX
mai multe detalii ...
ITM A1408000M00 CASAGRANDE 95505004 Rola de sustinere MAIT 2175026 BENATI 2105021 VOLVO 16631 LIEBHERR 5209249 LIEBHERR 5601511 HITACHI 9109493 LIEBHERR 5611611 VPI VWS39V LIEBHERR 5612398 DEMAG 41416240 DEMAG 9735060 BERCO WS39D BERCO LH1593 PMI 960319 ATLAS-TEREX LIEBHERR 10007992 DEMAG 59228140 BERCO WS39 2502HD Excavator
Pentru a transporta materiale pe santierele de terasament, in mine sau in saparea galeriilor, este necesar un utilaj de constructii de exceptie. Dumperele de la Volvo Construction Equipment au fost concepute pentru a opera in astfel de conditii dificile si pentru a oferi cel mai inalt nivel de productivitate.Directia a
mai multe detalii ...
DEMAG 41416240 VOLVO 16631 ATLAS-TEREX CASAGRANDE 95505004 Rola de sustinere HITACHI 9109493 DEMAG 59228140 DEMAG 9735060 LIEBHERR 5612398 BERCO WS39D BERCO WS39 BERCO LH1593 ITM A1408000M00 VPI VWS39V BENATI 2105021 LIEBHERR 5601511 2502HD LIEBHERR 10007992 LIEBHERR 5611611 LIEBHERR 5209249 PMI 960319 MAIT 2175026 Excavator

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Moldova:
+37 322 893 762
Telefon Ucraina:
+38 0947 101 435
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro