Rola intinzatoare 1,BERCO LH544,DEMAG 41408940,DEMAG 950371,ITM PV974400M00,LIEBHERR 5000127,LIEBHERR 5601876,LIEBHERR 7365656,LIEBHERR 7490581,LIEBHERR 749058114,VOLVO 14016646,ATLAS-TEREX,Excavator,2502HD

Rola intinzatoare 1 - ATLAS-TEREX - Excavator - 2502HD

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 2502HD
Informatii piesa:
Printeaza
CTHP497404
Rola intinzatoare 1
Weight: 481.27 Kg
Detalii:
A
800
B
740
C
110
D
250
E
120
F
380
G
563,75
H
520
I
410
L
M20
K
M
80
N
500
P
Q
160
R
U
V
  
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
2502HD    
DEMAG
H41 1° TYPE H55 H55N H65 1° TYPE
LIEBHERR
HS870 1° TYPE HS870 2° TYPE HS870 3° TYPE HS872HD LITRONIC
HS872HDS LITRONIC HS872HDS LONG LITRONIC HS873HD LITRONIC R961BHD
R965BHD R971HD R972HD 1° TYPE R972HD 2° TYPE
R974 2° TYPE UP TO-299R974 LITRONIC 2° TYPE 300-302R981LC R982LC 1° TYPE
R982LC 2° TYPE    
SENNEBOGEN
660R-HD 660T-HD   
VOLVO
EC620 H25B H25C H25CLC
H25D    
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
BERCOLH544
DEMAG41408940
DEMAG950371
ITMPV974400M00
LIEBHERR5000127
LIEBHERR5601876
LIEBHERR7365656
LIEBHERR7490581
LIEBHERR749058114
VOLVO14016646
CommaTECH srl va ofera piese de schimb pentru toata gama de motoare Hanomag, printre altele pentru utilajele de constructii: Hanomag_22, Hanomag_35, Hanomag 44, Hanomag 50, Hanomag 55, Hanomag 60, Hanomag 66, Hanomag 70, Hanomag 77, Hanomag d500, Hanomag d540, 
mai multe detalii ...
LIEBHERR 749058114 DEMAG 950371 BERCO LH544 LIEBHERR 5601876 LIEBHERR 7490581 LIEBHERR 7365656 LIEBHERR 5000127 ATLAS-TEREX Rola intinzatoare 1 DEMAG 41408940 Excavator ITM PV974400M00 2502HD VOLVO 14016646
Noua serie D - excavatoare hidraulice de talie medie a fost proiectata si construita tinandu-se cont de doua cerinte de baza ale clientilor, utilizatori de astfel de masini pentru constructii: productivitate deosebita si costuri de operare reduse. Tinand cont de faptul ca aceste utilaje pot opera in medii de lucru difi
mai multe detalii ...
LIEBHERR 749058114 DEMAG 41408940 BERCO LH544 Rola intinzatoare 1 LIEBHERR 7365656 Excavator 2502HD ITM PV974400M00 LIEBHERR 5601876 LIEBHERR 5000127 VOLVO 14016646 ATLAS-TEREX DEMAG 950371 LIEBHERR 7490581
Noul buldozer D65WX-16 de 21 tone, dotat cu lamă INPAT. Noul buldozer este disponibil în trei configuratii (EX - WX - PX) si aduce nou pe piată o eficientă crescută a consumului de combustibil, productivitate mai mare alături de fiabilitatea de top cu care clientii Komatsu s-au obisnuit deja. Alegerea perfec
mai multe detalii ...
ATLAS-TEREX DEMAG 41408940 LIEBHERR 7490581 DEMAG 950371 2502HD Excavator LIEBHERR 5601876 LIEBHERR 7365656 VOLVO 14016646 LIEBHERR 5000127 BERCO LH544 ITM PV974400M00 Rola intinzatoare 1 LIEBHERR 749058114

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Moldova:
+37 322 893 762
Telefon Ucraina:
+38 0947 101 435
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro