Rola de sustinere,BERCO FT1640,BERCO FT1849,BERCO FT2269,BERCO FT2269A,BERCO FT3297,CNH-FIAT NEW HOLLAND 4964025,CNH-FIAT NEW HOLLAND 4964026,CNH-FIAT NEW HOLLAND 76004831,CNH-FIAT NEW HOLLAND 76004832,CNH-FIAT NEW HOLLAND 76015200,CNH-FIAT NEW HOLLAND 76017114,CNH-FIAT NEW HOLLAND 76029473,CNH-FIAT NEW HOLLAND 79007020,CNH-FIAT NEW HOLLAND 79007021,CNH-FIAT NEW HOLLAND 79018109,CNH-FIAT NEW HOLLAND 79019358,CNH-FIAT NEW HOLLAND 79084527,CNH-FIAT NEW HOLLAND 79111892,FIAT ALLIS 79019358,ITM C0410000M00,ITM C0410100M00,ITM C0410300M00,ITM C0410300Y00,SIMIT 76029472,CASE,Buldozer,1650K LGP

Rola de sustinere - CASE - Buldozer - 1650K LGP

Marca: CASE     Tip utilaj: Buldozer     Model: 1650K LGP
Informatii piesa:
Printeaza
CTHC041000
Rola de sustinere
Weight: 34.12 Kg
Detalii:
øA
200
øB
165
C
76
D
172
E
145
F
293,5
G
øH
45
øL
17,5
M
50
N
18
T
160
P
115
Tipo
  
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
CASE
1650K LGP 1650K XLT   
CNH-FIAT NEW HOLLAND
10B 1° TYPE 10B 2° TYPE 10C 1° TYPE 10C 2° TYPE
10C-LGP 1° TYPE 10C-LGP 2° TYPE 10C-TA AD10
AD10B 1° TYPE AD10B 2° TYPE AD10C BD10
BD10B 1° TYPE BD10B 2° TYPE BD10C DX145
FA150 FD10E TURBO FD145 FL10
FL10B FL10C FL10E FL145
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
BERCOFT1640
BERCOFT1849
BERCOFT2269
BERCOFT2269A
BERCOFT3297
CNH-FIAT NEW HOLLAND4964025
CNH-FIAT NEW HOLLAND4964026
CNH-FIAT NEW HOLLAND76004831
CNH-FIAT NEW HOLLAND76004832
CNH-FIAT NEW HOLLAND76015200
CNH-FIAT NEW HOLLAND76017114
CNH-FIAT NEW HOLLAND76029473
CNH-FIAT NEW HOLLAND79007020
CNH-FIAT NEW HOLLAND79007021
CNH-FIAT NEW HOLLAND79018109
CNH-FIAT NEW HOLLAND79019358
CNH-FIAT NEW HOLLAND79084527
CNH-FIAT NEW HOLLAND79111892
FIAT ALLIS79019358
ITMC0410000M00
ITMC0410100M00
ITMC0410300M00
ITMC0410300Y00
SIMIT76029472
Hitachi Construction Machinery (Europe) si-a extins gama traditionala de excavatoare Zaxis. Modelul ZX145W-3 cu raza scurta foloseste cele mai recente motoare si sisteme hidraulice si este ideal pentru operarea în locuri înguste, zone urbane sau rezidentiale. Inginerii Hitachi au dezvoltat noul excavator
mai multe detalii ...
CNH-FIAT NEW HOLLAND 76029473 CNH-FIAT NEW HOLLAND 76004831 BERCO FT2269A CASE 1650K LGP CNH-FIAT NEW HOLLAND 79084527 ITM C0410300M00 ITM C0410100M00 Rola de sustinere CNH-FIAT NEW HOLLAND 79111892 CNH-FIAT NEW HOLLAND 4964026 FIAT ALLIS 79019358 ITM C0410000M00 CNH-FIAT NEW HOLLAND 76015200 BERCO FT1640 CNH-FIAT NEW HOLLAND 76004832 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79019358 SIMIT 76029472 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79018109 BERCO FT1849 CNH-FIAT NEW HOLLAND 76017114 BERCO FT3297 BERCO FT2269 ITM C0410300Y00 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79007021 CNH-FIAT NEW HOLLAND 4964025 Buldozer CNH-FIAT NEW HOLLAND 79007020
Constructorul american Case Construction Equipment a dezvăluit câteva dintre noile utilaje si accesorii ce vor fi prezentate publicului cu ocazia celei de-a 29-a editii a celei mai importante expozitii din domeniul constructiilor, care va avea loc în perioada 19 - 25 aprilie a.c. La Bauma vizitatorii stand
mai multe detalii ...
BERCO FT2269 1650K LGP CNH-FIAT NEW HOLLAND 76017114 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79084527 CNH-FIAT NEW HOLLAND 76029473 BERCO FT3297 FIAT ALLIS 79019358 Buldozer Rola de sustinere BERCO FT1849 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79007021 SIMIT 76029472 CNH-FIAT NEW HOLLAND 4964026 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79019358 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79111892 ITM C0410300Y00 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79018109 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79007020 ITM C0410300M00 ITM C0410100M00 CASE CNH-FIAT NEW HOLLAND 4964025 CNH-FIAT NEW HOLLAND 76004831 ITM C0410000M00 BERCO FT1640 CNH-FIAT NEW HOLLAND 76004832 CNH-FIAT NEW HOLLAND 76015200 BERCO FT2269A
O întreaga flota de utilaje produse de New Holland Construction este implicata în constructia conductei de gaz metan Cellino-Teramo de pe coasta Marii Adriatice. În prima linie de atac se afla trei excavatoare din noua "Serie C" E305. Un debut impresionant pentru un utilaj inovator. La doar
mai multe detalii ...
CASE ITM C0410000M00 BERCO FT1849 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79084527 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79007020 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79111892 Buldozer ITM C0410300M00 FIAT ALLIS 79019358 CNH-FIAT NEW HOLLAND 4964025 ITM C0410100M00 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79019358 1650K LGP BERCO FT3297 BERCO FT2269A SIMIT 76029472 CNH-FIAT NEW HOLLAND 76015200 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79018109 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79007021 BERCO FT2269 CNH-FIAT NEW HOLLAND 76017114 CNH-FIAT NEW HOLLAND 76004832 CNH-FIAT NEW HOLLAND 4964026 CNH-FIAT NEW HOLLAND 76029473 BERCO FT1640 ITM C0410300Y00 CNH-FIAT NEW HOLLAND 76004831 Rola de sustinere

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Moldova:
+37 322 893 762
Telefon Ucraina:
+38 0947 101 435
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro