Rola cu 2 flansa,BERCO FT1424A,BERCO FT1911,BERCO FT1911A,CNH-FIAT NEW HOLLAND 4964021,CNH-FIAT NEW HOLLAND 4978218,CNH-FIAT NEW HOLLAND 4982522,CNH-FIAT NEW HOLLAND 4991080,CNH-FIAT NEW HOLLAND 76004825,CNH-FIAT NEW HOLLAND 76013123,CNH-FIAT NEW HOLLAND 76029443,CNH-FIAT NEW HOLLAND 79004077,CNH-FIAT NEW HOLLAND 79004565,CNH-FIAT NEW HOLLAND 79006998,CNH-FIAT NEW HOLLAND 79021309,CNH-FIAT NEW HOLLAND 9593759,ITM B0410000M00,VPI VFT1911V,CASE,Buldozer,1650K XLT

Rola cu 2 flansa - CASE - Buldozer - 1650K XLT

Marca: CASE     Tip utilaj: Buldozer     Model: 1650K XLT
Informatii piesa:
Printeaza
CTHB041000
Rola cu 2 flansa
Weight: 50.17 Kg
Detalii:
øA
227
øB
195
C
164
D
200
E
314,5
F
370,6
G
240,4
øH
54
øH1
øL
17
M
100
N
35
ØA1
227
C1
80
T
118,6
 
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
CASE
1650K LGP 1650K XLT   
CNH-FIAT NEW HOLLAND
10B 1° TYPE 10B 2° TYPE 10C 1° TYPE 10C 2° TYPE
10C-LGP 1° TYPE 10C-LGP 2° TYPE 10C-TA AD10
AD10B 1° TYPE AD10B 2° TYPE AD10C BD10
BD10B 1° TYPE BD10B 2° TYPE BD10C D150 LT
D150LGP D150XLT DX145 FD10E TURBO
FD145 FL10 FL10B FL10C
FL10E FL145   
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
BERCOFT1424A
BERCOFT1911
BERCOFT1911A
CNH-FIAT NEW HOLLAND4964021
CNH-FIAT NEW HOLLAND4978218
CNH-FIAT NEW HOLLAND4982522
CNH-FIAT NEW HOLLAND4991080
CNH-FIAT NEW HOLLAND76004825
CNH-FIAT NEW HOLLAND76013123
CNH-FIAT NEW HOLLAND76029443
CNH-FIAT NEW HOLLAND79004077
CNH-FIAT NEW HOLLAND79004565
CNH-FIAT NEW HOLLAND79006998
CNH-FIAT NEW HOLLAND79021309
CNH-FIAT NEW HOLLAND9593759
ITMB0410000M00
VPIVFT1911V
 Modelele VM117D şi VM137D sunt acţionate de motoare JCB Ecomax Stage IIIB/Tier 4 Interim ce dezvoltă o putere de 125 CP. Îmbinând experienţa bogată în compactare adusă de gama JCB Vibromax cu cea a componentelor de cea mai bună calitate, prin JCB Power Systems, aceste două utilaje anunţ
mai multe detalii ...
Buldozer CNH-FIAT NEW HOLLAND 76013123 CNH-FIAT NEW HOLLAND 9593759 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79004565 Rola cu 2 flansa CNH-FIAT NEW HOLLAND 79021309 ITM B0410000M00 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79004077 CNH-FIAT NEW HOLLAND 4991080 CNH-FIAT NEW HOLLAND 4978218 VPI VFT1911V CNH-FIAT NEW HOLLAND 76004825 CNH-FIAT NEW HOLLAND 4964021 BERCO FT1424A 1650K XLT CNH-FIAT NEW HOLLAND 4982522 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79006998 CASE BERCO FT1911 CNH-FIAT NEW HOLLAND 76029443 BERCO FT1911A
Transmisie/cutie de viteze – rapidă, de forţă, economică  Noile buldoexcavatoare Terex sunt antrenate de transmisia manuală Synchro Shuttle cu opţiunea echipării cu transmisie automată Servo Power Synchro.  Acest sistem inovativ reduce pierderile de putere la trenul de rulare cu 9%, oferind, &
mai multe detalii ...
CNH-FIAT NEW HOLLAND 4991080 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79021309 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79004565 ITM B0410000M00 CNH-FIAT NEW HOLLAND 76004825 CASE 1650K XLT Rola cu 2 flansa CNH-FIAT NEW HOLLAND 4982522 Buldozer CNH-FIAT NEW HOLLAND 9593759 BERCO FT1911 BERCO FT1424A CNH-FIAT NEW HOLLAND 79004077 CNH-FIAT NEW HOLLAND 4978218 CNH-FIAT NEW HOLLAND 76029443 CNH-FIAT NEW HOLLAND 4964021 VPI VFT1911V BERCO FT1911A CNH-FIAT NEW HOLLAND 79006998 CNH-FIAT NEW HOLLAND 76013123
In timp ce modelele standard ale Seriei 3 beneficiază de o transmisie hidrostatică cu două viteze, care permite utilajelor să se deplaseze cu viteze cuprinse între 0-20 km/h, noul 121E HTS, împreună cu alte două modele mai mari, utilizează o unitate hidrostatică cu două trepte în combinaţie
mai multe detalii ...
CNH-FIAT NEW HOLLAND 4978218 CASE CNH-FIAT NEW HOLLAND 79004077 BERCO FT1911 CNH-FIAT NEW HOLLAND 4982522 ITM B0410000M00 CNH-FIAT NEW HOLLAND 9593759 CNH-FIAT NEW HOLLAND 76029443 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79006998 BERCO FT1424A Buldozer CNH-FIAT NEW HOLLAND 4964021 CNH-FIAT NEW HOLLAND 76013123 Rola cu 2 flansa CNH-FIAT NEW HOLLAND 79004565 CNH-FIAT NEW HOLLAND 76004825 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79021309 BERCO FT1911A 1650K XLT VPI VFT1911V CNH-FIAT NEW HOLLAND 4991080

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Moldova:
+37 322 893 762
Telefon Ucraina:
+38 0947 101 435
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro